0 oy
118 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Aşırı kepekli saçım var nasıl geçer yöntemi olan var mı acaba tamamen kestirsem saçımı biter mi ki?

6 Cevaplar

0 oy
(54 puan) tarafından
saç derinle alakalı bu canım saçını kestirsen de gitmrez eczaneden güzel bi kepek şampuanı al
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Canım saçın uzun veya kısa olmasıyla alakalı olan bir durum değil benimde var sık sık yıkarım sampuanlarima dikkat ediyorum artık eczaneden şampuan aldım ama ne fayda deri ile ilgili bir problemim var randevu alsam en kısa zaman da bende gidicem cildiyeye gerçekten çokta olmasa sinir bozucu bence .
0 oy
tarafından
Bende de var yaaaaa 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sade soda dök bnyoda oylede cik 3 kere tkrarla her bnyoda kepek neyim kalmaz canim
(2,501 puan) tarafından
Nasıl uygulanır kız benim eşim de kepek sorunu çok var
tarafından
Saçın normal yikanmiş gibi oluyormu cnm yani soda sertleştiriyormu
(22,070 puan) tarafından
Bnyonuzu yapin guzelce en son cikacaginiz zaman sade sodayi kafaniza yedirerek dökün durulamadan çıkın bunu 3 bnyoda yapinkepek neyim kalmaz canim sertlesme yapmaz bildigin su sonucta soda
tarafından
Ay hemen deneyim kuzum çok sağol valla
0 oy
tarafından
Canım zeytinyağlı sabun bimde satılıyor ben onu kullanıyorum ve saçlarım eskisi gibi değil artık parlak ve canlı gözüküyor kepek bile kalmadı saçımdan 
0 oy
tarafından
Saçını kestirmen çözüm değil boşuna kestirme cildiyeye gt göster Bi Şampuan vericek onu kullan 3 gunde geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 308 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
0 oy
47 cevap 667 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu