0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Iyi günler kızlar ilk kez boyle post açıyorum. Biliyorum yine eşimle konuşuo halledicez ama akil almak isterim ben mi fazla buyutuyorum. 2 bucuk senelik evliyiz 2 bucuk aylik bir kizim var. eşim ilk günden beri evden işe işten eve giden birisi dışarda bir hayati yok bende bu şekilde alıştım 5 dakika geç kalsa arar trafik var der şubu der haber eder. Motokurye kendisi kaza yapip ambulansa alindiginda bile arayip haber etti beni o derece habersiz birakmaz . Dun akşam iş çıkış saatinde yazdim ciktin mi cevap yok aradim cevap yok tam 2 bucuk saat sonra eve geldi ve ben o sırada defalarca aradım kaza mı yaptı nolduda cevap veremeyecek durumda diye korkudan öldüm. Eve bi geldi nerdesin dedim kahvede arkadaşlarla oyun oynadik tel sessizdeydi dedi ben deli oldum . Dunden beri konusmuyorum bugun gun icindede ararsa ben açmayayim diyorum haksiz miyim .

11 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yani kuzum seni o şekilde alıştırmış. Rutinin dışına çıkınca merak etmen normal. Bu durumdan hoşlanmadığını bir daha böyle olmaması gerektiğini hissettir ki tekrarlamasın bunu alışkanlık haline getirmesin.
(64 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Haklısın her şeyi haber verip de böyle merakla bırakmak çok ayıp
0 oy
(657 puan) tarafından
Yani güveniyorsan çok da uzatma derim. Hep yapmıyormuş sonuçta 
(64 puan) tarafından
Güven problemi yok şükür. Biz evlenmeden çok oncesinde kahve alışkanlığı vardı. Hiç sevmem ben oyle bos işleri kızacagimi bildigi icin  açmamis ama ben kaza yapti falan diye dusunup cok korktum ona rağmen ondaki rahatlik beni deli etti
(657 puan) tarafından
Anladım. Tavrını koy Bi daha habersiz bırakma diye konuşur halledersniz zaten
0 oy
(458 puan) tarafından
Haklısın bence 

Fazla sıkma yinede belki unutmuştur 
(64 puan) tarafından
Unutmadı kızacağımi bildiği için açmamis nasilsa eve gelince gönlumu alır hesabı
(458 puan) tarafından
Yani arkadaşlarıyla takılmasına izin mi vermiyon
(64 puan) tarafından
Izin vermemek değilde o takılmaz zaten motorcu olduğu icin butun arkadaslari çalıştığı bölgede gün icinde hepsini gorur ayak ustu laflar oyle ayrica oturup zaman geçirmez nadiren olur bu durum o zamanda laf etmem. Yani benlik bi durum değil
(458 puan) tarafından
Belki o yüzden haber vermismstir  diyecektim
0 oy
(167 puan) tarafından
Konuş güzel güzel ama kavga çıkarmaya gerek yok bence. Konuşmazsan alışkanlık haline getirir ama mutlaka bu konuyu onunla konuşmak lazım
(64 puan) tarafından
Ah işte ben sinirlenince  tek kelime konuşmuyorum tavrimi o şekilde koyiyorum konuşmaya calisirim
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Haklısın tabi ki ama ne çok sık ne de bıktır canım sonra alışıp sürekli böyle yapmasın o yüzden tavrını koy
0 oy
tarafından
Oyle olmaz canim tasma la tasma yakarsan belki arardı unutmasi olamaz zaten
0 oy
tarafından
Haklı olan sensin telefonunu sessizde bırakmamalı uyarmalısın bazı konularda 
0 oy
tarafından
Haklısın çünkü başta seni o şekilde alıştırmis şuan böyle yapması yanlış canım artı açıp da kahvedeyim diyebilirdi zor birşey değildi sende kötü olmazdın.
0 oy
(45 puan) tarafından
Bugüne kadar hep haber vermiş sana ve bir kere haber vermemis diye bide kavga edip konusmuyorsun. Keşke eşini karşına alıp güzelce konuşabilseydin ve tekrarlanmamasini söyleseydin. Sonuçta her zaman böyle bir insan değil ve ilk defa yapmış belli ki yalnız kalmak ve rahatsız edilmemek istemiş keşke sende biraz anlayış gösterip trip atmak yerine eşinin neden böyle yaptığını onunla konuşarak anlayabilseydin. 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
İşi dolayisiyla yüreği ağzında oluyor insanın benim eşimde 4 yıl motokuryelik yaptı şuan akşamları ekstra olarak gidiyor telefona cevap vermesin benimde aklim çıkar Allah korusun motor kazaları araba kazalarına benzemiyor Allah yardımcıları olsun zor meslek kelle koltukta seni de o şekilde alistirdigi için birde kaza da gecirmissiniz bu şekilde paniklemen çok normal fazla da uzatmadan endiseni belirt birdaha yapmaması gerektiğini anlat fazla da uzatma derim ☺️
(64 puan) tarafından
Tamam inşallah  dediğiniz gibi yaparım çok tesekkurler:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 295 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 391 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.