0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından
Merhaba

2 hafta önce düşük yaptım kürtaj oldum. Beklediğim bi hamilelik değildi öğrendiğimde esimle çok şaşırdık ben biraz üzüldüm hamile kalmama ama düşükten sonrada çok üzüldüm kalp atışını duymuştum. Asıl olaya gelirsek 2 hafta düşükten önceki gün esimle bi sebepten tartışmıştık aramız kötüydü. Sonra benim kanamam olunca hastanede yattim 2 gece sonrada düşük oldu zaten. Eşimle o zamandan beri bi soğukluk var gibiydi aramizda sorunca sana öyle gelmiş dedi. Dünde başka bi sebepten tartıştık bana 2 hafta önceki mevzuyu söyleyip o yüzden soğuk davrandığını söyledi. Bende bu 2 haftada bir sürü sey yaşadım sen onu mu uzatiyosun yazıklar olsun sana dedim. Cok zoruma gitti yanımda destek olacağı yerde yaptığı cok saçma. Önceki olayda öyle büyük bi mesele değildi ben arkadaşıma gitmek istedim sorun çıkardı diye bende Surat asıyodum mevzu buydu. Şimdi haklı gibi ben konuşmuyorum diye konuşmuyor benimle.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocukça ya böyle konuşmamak filan 

Gönül almayı bilmeyene gönül emanet edilmez ömür de demişler 

Geçmiş olsun bu arada canım 
tarafından
Balımmmmmm ne güzel söylemişsin ❤+++
tarafından
İlknurum +❤️❤️❤️
(365 puan) tarafından
Sağolasın canım hep aynı ben kızıp konuşmayınca oda konuşmaz bidaha
tarafından
O zaman sende konuşma hayırdır ona muhtaç mısın sen kendi çocukluk ediyor bırak o sürünsün ben küssem eşim de bana aynı tavrı yapsa siddin sene o benle konuşmadikca yanaşmam ezdirme kendini o nasıl dayanıyorsa sende dayan boşver

Bebeklerim seviyorum sizi ❤️❤️❤️❤️
Bende çok severim çiçeğim bu sözü ve çok doğru
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bencillik başka bir şey değil. 
(365 puan) tarafından
Bencede cok bencilce davranıyo
0 oy
(42 puan) tarafından
Aaa o haksız zor zamanın da bunu yapmamalı bence bacım 
(365 puan) tarafından
Bencede o yüzden cok zoruma gidiyo
(42 puan) tarafından
Kıyamam sana ben ya bak lu sıralar bütün insanlar stresli herkesin Bi sıkıntısı var insanlar bunalımda iş yok ekonomik yönden bitmiş haldeyiz hayat durmuş halde insanların canı sıkkın benim eşimde sıkıntılı bak bana bu şeklide yapmıyor ama canı sıkkın hep işlerden dolayı kime baksam Bi sıkıntısı var üzülme sen düzelir kuzum
(365 puan) tarafından
Yok ya benim kocamın bi sıkıntısıda yok Allah şükür. Tamam öyle cok rahat yaşamıyoruz ama cok sıkıntıda değiliz. Onun ki bana uyuzluk olsun işte. Insallah biraz düşünür anlar yaptığı yanlışı
0 oy
(42 puan) tarafından
Kaç haftalık Ken düşük yaptın ben 6 haftalığım 3 gün önce kalp atışını duyduk korkuyorum düşük yaparım diye 
(365 puan) tarafından
7+2de canım. Herkesin aynı olcak diye  bisey yok Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(42 puan) tarafından
Allah korusun tabiki öyle bişey yok ama korkuyorum işte zaten zor dönemlerden geçtim bide bunu kaldıramam seni çok iyi anlıyorum eğer bebeğin senden gittiyse vardır bir hayır emin ol
0 oy
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun cnm ❤️ 

Ama bir evcilik oyunu içinde değilsiniz kendinize gelin bence. Öyle herşeye kuserek tavır alarak bir ömür mutlu olamazsınız yanlış anlama linç girişimi değil şahsi fikrim
(365 puan) tarafından
Ama ben küsmekte haksiz değilim aslında küslükte değil kırgınım çok zor günümde yanımda olmadı diye
tarafından
Tabiki haklısın canım ☺️ ama bunu küserek ifade edersen tavır alır daha kötü olur

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 300 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 384 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 406 göst.