0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Valla yeter ya her akşam farklı yemek mi yapılır bi yemek yapacan 1 hafta yiyecen mis gibi 

Aklıma şuan hiçbir yemek gelmiiyoor siz ne yapacaksınız belki bana da fikir olur :unsure:

30 Cevaplar

0 oy
(10,048 puan) tarafından
İspanak makarna
tarafından
Eşim ıspanak yemez ama makarna uzun zamandır yapmıyordum
(10,048 puan) tarafından
Benimkide sebzede en cok ispanak seviyor :)
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Henüz düşünüyorum umarım akşam olmadan bulurum 
tarafından
Bende yaa normal de aklımda bir sürü yemek olur ama akşama ne yapsam sorusunu düşününce hiçbir yemek aklıma gelmiyor
(743 puan) tarafından
Aynen öyle canım sıkldim her akşam yemek ne yapsaam düşüncesinden . Inan yemek yapmak zor değil ama düşüncesi beni bitiriyor
0 oy
tarafından

Sözde bugun kek tatli yapacaktjm ama kalkmaya halim yok birde yemek var onada allah kerim:D:D

tarafından
Koz ben dün kek yaptım ama kek olmadı başka bir şey oldu anlamadım :D
tarafından
Yaa benimde gecen kekim öyle oldu kaynim illa kek yap dedi bide cnm hem kek hem tatli çekti mwcbur kalkip yapacam ;D fazla kafaya takma olur öyle hatalar:)))
tarafından
Islak kek yapayım demiştim kek ıslak olmadı çok değişik bir çelişki içerisindeyim :D
tarafından
Haahaha bi ara bende kek yaptim kekin üstü yandı alti yandi ama içi halen hamurdu kaynanama gösterdim dedi koy yiyelim çok güzel olmuş dedi güle güle yedik bitirdik :))
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Et sote yapıcam yoğurt çorba var birazcık kızımla ikimize yete 
tarafından
Et sote çok severim ama bu aralar çok üst üste yaptım onuu
(3,147 puan) tarafından
Ben epeydir yapmıyorum canım canım istedi dünden az et kaldı onu yapıcam
0 oy
tarafından

Ispanaklı ekşili sulu köfte 

Bu soğuk havalarda cok güzel oluyor :P

tarafından
Benim teyzem ıspanaklı ekşili çorba yapıyor efsane bir tadı var ama köfteli hiç yemedimm
tarafından
Biz köfteli yaparız bol acılı ve eksili oldumu enfes
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Karnabahar yemeği yapicam ama kızım yemiyor karnibahari belki ona kizartirim inşallah öyle yer.
tarafından
Hiiç yemedim karnabahar biliyor musun :(
(1,403 puan) tarafından
Yaaa yemelisin bence kızartması yemeği fırında kasarlisi hepsini denemelisin çok guzel
(844 puan) tarafından
bence de yemelisin salatası da çok güzel oluyor
0 oy
tarafından
Tarhana çorbası 

Hamsi 

Salata 

Kola 
tarafından
Bak tarhana çorbası aklımda kalsın yanına da yemek bulayım çünkü balık geçen gün yediik
0 oy
tarafından
Bende bilmiyorum canım ama internetten bak belki güzel bir yemek tarifi çıkar karşına bende arada öyle yapıyorum:)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Dunden kurufasulye pilavim var esim bugun nobete gitti yok bende onu yerim yemek yapmayacam
0 oy
tarafından
Yoğurtlu makarna cola salata canm
0 oy
tarafından
Allah kısmet ederse hamsi yapacam canim yanına da salata kola şimdide makarna salata yiyorum 
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Tarhana çorbası karnıbahar kızartması salata turşu ve yoğurt çıkarırım Allah bereket versin
0 oy
tarafından
Annemguldeyim CNm akşama da kömbe yaptı salata ayran yapacak akşamda öğlen için de yeşil mercimek li bulgur pilavı avakado salatası ayran (sit yapsın diye bana )
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Aşkım elif bugün hiç durmadı yemeği yapcam :D
0 oy
(695 puan) tarafından
Köfte patates yogurt çorbası bugunki menüm :) 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bezelye ve. Mercimekli şehriye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Yemege gideceğiz canim 
0 oy
(146 puan) tarafından

Dışardan söylicem :D

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Barbunya ile pilav yapicam inşallah kalkabilirsem hiç bı iş yapmak gelmiyor içimden evin içinde bütün gün bunaldım 
0 oy
tarafından
Makarna oğlumun var yapmıştım canım patatesi kızart DYO güzel canım istyo yapıyım dyom yanında tavuk bide salata ohh miss eşim yok zaten:))

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 396 göst.
23 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Evlibyn (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 667 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
0 oy
5 cevap 99 göst.
31 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu

380,359 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...