0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından
Kızlar bnm memleketten teyzem geldi gelirken böyle biraz apar topar vgeldi yanına çok bişey almamıştı dün bana geldiler annemle ... ondan sonra banyo ya girdi çıktı odama geldi dolabımda. Acikti  dedi kusura bakma bu sefer dolabına bakcam baktı askidaki elbiseleri karıştırdı falan orda düğün için aldığım sade pileli bı etek gördü pahalıya almıştım ve inanin   sadece o eteğim vardi ondan sonra  aldı giydi bişey demedim  akşam olunca annemle gittiler eteğim.  üstünde kaldi.bnde annemi aradım dedim anne o eteğim var sadece belki teyzem unutmuştur falan götürmesin dedim..oda tamma dedi sabah oldu teyzem o eteği hiçbisey demeden kendi malı gibi poşetine koymuş annemde çıkarmış gizli gizli .. işte aradı annemi sen mi cikrdin eteği poşetten annem haberim yok demiş ..ondan sonra beni aradı dedi annenin aldığını biliyorm.bnde annemi korudum çünkü çıkarmasıni bn söyledim ..şimdi bn bana hıcbirsey demeden gizli saklı eteğimi poşete koymuş bn mi haksizim  .bide herkese de söylemiş 

32 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Bir de hesap sorması çok enteresan.
(571 puan) tarafından
İşte annemin aldigini anlayınca bir eterbkadar değerim yok mu zaten geri vercektim demiş herkese de anlatıp olayı büyütmüş hiç sevmediğim konular
(26 puan) tarafından
Kim olursa olsun bence bu tarz insanlardan uzak durulmalı.  Düşüncesizligi yüzünden siz de zan altında kalıyorsunuz bi eteği teyzesinden esirgedi falan derler sonra . Artık kime nasıl anlatirsa
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Hep suçlu hem güçlü o nasıl bir yüzsüzlük ya
(571 puan) tarafından
Aynn canm bu olayı büyütmesi çok canımı sıktı yani böyle olayların içinde olmayı hiç sevmem ama küsmüş güya bana ne dimki
(7,096 puan) tarafından
Kuserse küssün kız senin için daha iyi
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Yok artik ya 

Hicbisi demicem :ninja:

(571 puan) tarafından
Canm böyle valla (:
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Ben olsam bi daha görüşmem kolay kolay. Evime de davet etmem. Gelecek olursa bahane bulup kabul etmem gelme derim. Mesele bir etek de değil adam gibi isteyene ciğerimi bile veririm ama böyle hırsız gibi mal kaçırıp kendini uyanık sanıp bi de haklı gibi üste çıkmaya çalışan insanları hiç sevmem hazetmem. 
(571 puan) tarafından
Görüşmeyi bırak canm küsmüş bana şaka gibi
(3,083 puan) tarafından
O zaman daha iyi işte. Hiç kendini anlatmaya çalışıp alttan alma. Herkese  de söylemiş demişsin. Sana bişey diyen olursa durumu olduğu gibi anlat. O benden izin istemedi almak için. Resmen çalmış çantasına koymuş bende ***** mıyım niye kendi malımı göz göre göre çaldırayım. Adam gibi istese verirdim. O çalmayı tercih etti beni ***** yerine koydu dersin.
(571 puan) tarafından
Beni aramıyor ki bnde aramam annem gerekli konusyai herşeyi söylüyor Allah'tan
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Birdaha onu  ewine  alma  resmen  hırsızlık  yapmış  gitsin  anlatsin herkese  yaptığı  hırsızlığı  sen neden üzülüyorsun ki 
(571 puan) tarafından
Ya ben öyle biri değilim o şekilde anlatması üzdü beni eşyada gözü olan bir insan değilim ama alıp poşetine koyması bişey demeden  ..bide küsmüş bana bı etek kadar degerim yok diye anlatıyor
(5,945 puan) tarafından
Sana  soylese  alabilirmiyim diye  senin  için prblem olmazdı  ama  başkasının  malını  kendininmis gibi  alana  hırsız derler
0 oy
tarafından
O  nasılllll !!!!

Uzak dur bacım bugün etegimi benvermeden alan yarın neyimi alır kimbilir
(571 puan) tarafından
Bilemiyorum küsmüş bana  anlamsız bir şekilde
tarafından
Küssün bırak napıyosa
0 oy
tarafından

Sen haklısın tabiki de begendiyse oda alsın böyle Akrabalara sinir oluyorummm:angry:

(571 puan) tarafından
Canm durumu çok iyi buraya geldi pardesü aldı elbise diktirdi madem eteğin yok al bitane ucuz bişey hadi alamadn neden bnm kine bı aciklma yapmadan poşete atiyon
tarafından
Bence sen bidakine kabul etme evine
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Yok bide sanki kendininmiş gibi sen mi aldın diye sorguluyor :D
0 oy
(425 puan) tarafından
Ne tuaf insanlar varya onun olmayanı nasıl rahatlıkla alabiliyor 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Gayette sen haklısın ama annene de helal olsun kardeşi diye yaptığını görmezden de gelebilirdi ama o almış sana geri vermiş 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Öyle teyzeyi yollarım bee.. kusura bakma ama çok yuzsuzmus
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Ne saçma sapan bir olay ya sen neden izin verdin ki giymesine
(571 puan) tarafından
Canm apar topar geldi banyo falan yaptı odama geldi napim girmemi diyeym dolabıda açık görünce aldı giydi ya ben öyle tepki veremiyorum alma giyme bilmiyorum
(13,247 puan) tarafından
Sonuç olarak şuna etek kimde :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
0 oy
18 cevap 387 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selenyalcin (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
29 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Ssszfrtna0 (496 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,219 cevap

35,993 kullanıcı

...