0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Kizceler napiyonuz?? 

19 haftalık olduk ve aşırı Bi migde yanması var. Erken gibi sanki ama boğazımdan aşağı kadar yanıyo. Neler yapıp rahatlıyosunuz yaşayan arkadaşlarım  :D

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karbonat in üstüne birşey tanımam 
(2,423 puan) tarafından
Nasıl tuketicem  karbonatı
tarafından
Bir çay kaşığı bir bardaj suya koyup eritip iciceksin sonra bana dua ediceksin
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sarı leblebi beyaz leblebi tüket canm midenin asitini alor
(2,423 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından

image

Suna bak kız ahahah :D
(2,423 puan) tarafından
Bende midecan koyayım bence :D sjsjs
0 oy
tarafından
Soğuk süt iyi gelyor canım 
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Zeytin iyi geliyo inşaAllah 
0 oy
(120,784 puan) tarafından
benimde bogazim yaniyo kiz
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Ayy ayy benimki hastane odasında doğumu beklerken bile gecmemistiii inşallah bulursun bı caresini
0 oy
(450 puan) tarafından
Canım doktorum bana Gaviscon verdi o iyi geldi de çok fazla ilaç kullandığım için kendim bıraktım çok rahatsız olunca kullanıyorum. Hamilelikte kullanılıyor zaten öyle olmasa doktor vermezdi ama sen kafana göre alma olur mu doktoruna danış verirse kullan. 
0 oy
tarafından
Elma yiyebilirsin 
0 oy
tarafından
Sade maden suyuna yarım limon damlatirsan rahatabilir ama gebelikte bazen gebeliğe bağlı rahatsızlıklae çıkabiliyor ve bunlar doğumdan sonra ortadan kalkıyor reflü de çoğu gebede olan bir durum bu yüzden çözüm doğuma kadar geçici rahatlatmak. Bir de geç saatte bişi yeme o da tetikler
0 oy
(299 puan) tarafından
Soguk sut icmek beni cok rahatlatti canim ileriki aylarda dogum yaklastikca mide yanmalarin artabilir 
(2,423 puan) tarafından
Deneyim canım. Kızımda yaşamadım  böyle bisi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz acar (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gelbebegim (1,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,294 cevap

35,995 kullanıcı

...