0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kizlar bu cicekleri kaynanam ilk evlendigimizde vermisti ben cicek bakimindan anlamam arada bir sularim sadece kaynanam gelince bebek gibi bakar temizlerdi ama 1,5 aydir memlekette simdi bu çiçeklerden birisi yamuldu kaldirsam da yine devriliyo ne yapmam lazim topragi azaldi sanki diplerden kokleri gorunuyo daha buyuk saksiya mi koymam lazim ne yapsam duzelir sizce

7 Cevaplar

0 oy
(865 puan) tarafından
Yanına bir çubuk koy sıkı olmadan bağla bur birine canım 
tarafından
Toprak koymam gerekir mi kokleri cikti ortaya
(865 puan) tarafından
Kökleri kaybolana kadar köy canım
tarafından
Tamam canm sagol
(865 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(119,153 puan) tarafından
aylin anlar aylos gel
tarafından
Aylin huma olan mi
(119,153 puan) tarafından
aynen
tarafından
Insallah gorur postumu
0 oy
(454 puan) tarafından
Saksiyi büyült toprak köy güzelce birde  çubuga bağla hafif şekilde mis:)
tarafından
Saksida agzina kadar toprak vardi niye cekilmis sence
(454 puan) tarafından
Hem kokleniyor büyüyor birde suluyorsun o toprak da sertleşiyor
(454 puan) tarafından
Belinden çeksen toplu halde gelir zaten bütün toragiyla beraber hemen başka saksıya koyarsın
tarafından
Tamam canm sagol denicm
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ay bana da annem almıştı evlendiğimde. Annem sever konusur temizler. Benden daha çok canım kızım demişliği vardır çiçeklerine :D ben de hiç anlamıyorum saksı mı değiştirilir ne zaman sulanır filan. Ama bana aldığı çiçek o kadar arsız bişe ki. Soluyo. Anca o zaman sulamak aklıma geliyo. Suluyorum geri dirilip yeşeriyor. 
tarafından
Ya benim de ayda yilda bir aklima geliyo suluyorm hic solmadi buyudukce buyuyo 2 senedir benimle gozum gibi baksam solup gitmisti belki de :D
(8,833 puan) tarafından
Aynen ben de gözüm gibi baksam böyle olmazdı. Solar giderdi. Ama aklıma gelmiyo bile ondan böyle coşuyor :D
0 oy
(514 puan) tarafından
Saksinin cicehe nasil kucuk geldigini anliyorsndur umarim canim? Oncelikle buyuk saksiyla degistr ve toprak ekle uzerine ...  
tarafından
Anlamiyorum ki buraya soruyorum
0 oy
(514 puan) tarafından
Saksinin cicehe nasil kucuk geldigini anliyorsndur umarim canim? Oncelikle buyuk saksiyla degistr ve toprak ekle uzerine ...  c
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bende de aynısı var her iki dalda da bir çubuk bar ve oraya bağladık iple sende böyle yapabilirsiniz. Saksı küçük gelmiş olabilir daha büyük bir saksı tercih edebilirsiniz
tarafından
Onu ben de dusundum de hic anlamiyorum kökünü zedeler miyim diye dokunmadim o yuzden

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Maside (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
11 cevap 161 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde balbebegim (2,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu