0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Kizim 20 aylik oglum 2 aylik cok yoruldum  uyumuyorkar cok yaramazlar kucugu hic durmuyor hep agliyor bazen cok kizip isyan ediyorum esimde gelip ustune kiziyor sakinlestirmiyor diyor ne ise yariyorsun bakacaksin 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,755 puan) tarafından
Ee tamam da 20 aylık da 2 aylık olanda bebek ne bekliyorsun tabiki yaramazlık yapıp aglicaklar  biz kolay mi büyüdük annelik bu yüzden kutsal sen sabırlı olacaksın ki onlar sakinlessinler  ilgilen oyna yorulsunlar  erkekler bizim gibi değiller anlamıyorlar veya destek vermiyorlar istisnalar hariç. Madem yardımları yok hiç sitem edip onunda kendi canımı da sıkmıyorum pozitif olum biraz neşelenin.bakin ozaman eş de çocuksa sakinlesecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
benim esim de ayni  :-(
(154 puan) tarafından
Nasil davraniyorsun ben cok asabiyim
tarafından
esime karşı bende çok sinirli oluyorum açıkçası
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kız destek olacak kimsen yok mu
(154 puan) tarafından
Hyr yok ablam kiz kardesim evli annem gelinin  yanında
(1,856 puan) tarafından
Mecbur çekeceksin ama sana tavsiyem çocuklara bağırıp çağırma düzgün yetissinler bari ki pişman olmayasin
(154 puan) tarafından
Haklisin valla ama dayanamiyorum bazen
0 oy
(932 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o adamı sen de beni affet belki seni üzdüm ama ne olur musade etme böyle demesine ne demek senin işin ne bakacaksın 
(154 puan) tarafından
Offg biktim vallahi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sende süs biberi diye mi bu evin başındasın desene ona..dengesiz nefret ediyorum bu tip erkeklerden yapmaya sevmeye gelince benim çocuğum ama bakmaya ilgiye gelince anasının cocugu oluyo sadece 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla eşim yanında değil bende isyan ediyorum eşime oda evdesin ne iş yapiyorsun baktığın bir çocuk diyor birdaha dogurmuycam dedim  bağlanmayı düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsn canm benim esimde oyleydi hicbir zamn bana yardimci olmadi ayrildim kurtuldum 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım erkek milleti hep aynı ister okumuş olsun ister olmasın gerçekten annelik mesaisi dinlenmesi olmayan bir iş çok şükür Allah'ıma isteyen çok ama yorulmakta bu işin cefasi yapacak bir şey yok sadece koca bir SABIR diliyorum sana.....
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Anlayışsız adamla zor Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 423 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Hvt (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 905 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,122 göst.