0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Konu eşle tartışma kızlar. 

10kasimda Atatürk'le alakalı bı paylaşım yapmadım genel olarak hiç dini ya da milli günde yapmam zaten.

O gün AVM ye gittik eşim çocuğumla foto çekip güzel gün diye stori attım.

Akşam eve geldik vay efendim niye 10kasimda niye güzel gün diye foto atmışım. Bundan yola çıkarak bana hakaretler eşliğinde bı ton söylendi . Bende millet tıklıyo geciyo ona mı bakacak dedim. Konu burdan uzadı uzadı uzadı en son arabayla bı yere gitmemiz gerekti.yanina oturdum hala aynı konu kapatmaya çalıştıkça ustume gelme dedikçe geldi. Ben sesimi yukseltincede kolumu sıktı morardi. Akabinde ben sinir krizi geçirip arabadan indim başka yöne doğru yürüdüm.

Konu bu ben haksız yere bu kadar üstüme gelmesinden ve hakaret etmesinden bıktım. Hep beni tahrik edip sinir krizi gecirtinceye kadar uğraşıyor. 

Şimdi küsüz ben konuşmuyorum onun canına minnet zaten. Kızımın yanında yatıyorum asla da affetmicem onu

10 Cevaplar

0 oy
(120,788 puan) tarafından
siddet uygulamasi olmamis
(1,403 puan) tarafından
Ona göre basit bı çimdik ama mosmor oldu sıktığı yer
-Reklam-
0 oy
(2,707 puan) tarafından

Bunda hiç bişey yok neyin kafasını yaşıyo acaba taş devrinden falan kalma sanırım yontma çakma gandalf 

(1,403 puan) tarafından
Ya şükür sık kavga etmeyiz ama kavgalarimiz hep bu tarz saçma şeylerden ve benim sinir krizlerimle sonuclaniyor
(2,707 puan) tarafından
İşde gereksiz bir mevzu
tarafından
Rahime Gandalf yüzüklerin efendisindeydi karakter karıştı herhalde ahahaj
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Çok saçma sapan birşeyden kavga çıkmış canım yani aslında ne alaka 10 kasimsa nolucak yani 10 Kasım olunca fotoğraf koymak yasakmi bana göre herhalde eşin başka bir şeye sinirlenmiş acisinida senden çıkarmış gibi geldi 
(1,403 puan) tarafından
Eşimin genel huyu ayda bir iki kavga ederiz hep böyle saçma nedenlerden. Ve ben kendimi kontrol edemiyorum böyle zamanlarda
0 oy
(177 puan) tarafından
Kendisi yaptı mı peki paylaşım falan
(1,403 puan) tarafından
Yaptı . Yargılayan beni yargılar . Sorun bu kadar saçma bı konudan bu kadar şiddetli bı tartışma cikmasi
(177 puan) tarafından
Bence bahane gibi amacı zaten kavga edip huzur bozmak sanki senide üzmek istemem ama şahsi fikrim
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yani sacmalamis tamm anma günü bende cok Atatürkçüyumdur Allahim rahmet etsin dedim andim ama o gün gezmeyede gidilir fotografta cekilinir paylasada bilirsin hic aklima gelmez bu arkadasim paylasmis demekki Atatürku sevmiyo diye esin abartmış ve kolunu sıkması hic hoş degil okadar Atatürku onemsiyosa seni başında taşımalı 
0 oy
tarafından
Birincisi paylaşımından dolayı utandıysa madem 10 Kasım'da yas tutup evinde oturaydı. İnsanlar kınamasın ama gezelim kafası iki yüzlülük yapıyor kocan. İkincisi Atatürk'ü bu kadar önemsiyor ama Atatürk'ün kadına verdiği değeri neden sana göstermiyor? Çok seviyorsa Atatürk'ü sana öyle davranması da iki yüzlülük oluyor. Tabii fazlasıyla abartmış kocan. 
0 oy
(852 puan) tarafından
Huy edinmiş bnce o ya .kavga etmeden duramıyor ne derler dili sişmiş
0 oy
(136 puan) tarafından
Kocan sana çatmaya yer ariyo canim bisey yapsada bi bahane bulsamda kavga etsek konusmasa benle diyo heralde allah akil fikir versin kocana
0 oy
(446 puan) tarafından
Ne olursa olsun sana dokunamaz ne var bu kadar buyutcek
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Ne alaka 10 kasımda paylaşmak zorunda mısın ya bunun için şiddet uygulamak nedir yuh 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 147 göst.
17 Eylül 2024 Aile kategorisinde Gurbett (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 772 göst.
0 oy
29 cevap 1,106 göst.
3 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Busra_oyku33 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
30 Ağustos 2024 Moda kategorisinde Gizemlises (57 puan) tarafından soruldu