0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
kizim gun boyu  guzelce  oynar  hic aglamaz.  keyfi qayet yerinde.  oglen uyur. 1 saat falan aksam 9 gibi uyur 12  yebkadar hic kalkmaz  ama. 12 den sora   kalkar   uykudan  ayakalrini vurub bagirarak agloyor. ayaktda sallayib uyutunca hemen susar.  nedeni ne  acaba. eskiden boyle  diyildi bir  kac gundur  geceleri boyle yapiyor. 

3 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
3 felak 3 nas 3 de ayetel kursi oku suya icir ona eline yuzune sur yataginada sur yattigi birseyi kalmaz insallah cnm 
(1,161 puan) tarafından
fsk ederim canim. yapicam mutlaka   azi disleri sis  onlardan ola  bilirmi  yoksa  neden boyle  yapsinki
(629 puan) tarafından
Aa evet cnm rabbim hemencik cikartmayi nasip etsn acisiz googleye yaz cnm kolay dis cikartma duasi
(1,161 puan) tarafından
bilmiyorumki oyle  bagiriyorki uykuda  nedenini bende  anlamadim eskiden gece  yatib sabak kalkardi.  simdi uykudan aglayarak kalkiyor.  simdi bile  ayagimda  salliyorum.  bagirinca  elim ayagima dolaniyor.  nese  olacak diye  canimdan can cikiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir ara kızım öyleydi çok zorlanıyordum 13 aylık falandı her gece  2 3 de uyanırdı vala çok zor sebebinide bilmezdim ben sallardim sallardim bazen saatlerce çünkü sallama durunca kıyamet koparırdı bir iki hafta sürdü çok şükür geçti sonra nasıl düzeldi bilmiyorum inşallah seninkide düzelir ya kaç aylık diş veya gaz sancısı da olabilir
(1,161 puan) tarafından
canim 18 aylik azi disleri sis.  benim kizimdaa  gece  uatib sabah kalkan bir cocukdu.   simdi  9 da uyur 12  ye  kadad kalkmaz  12 den sora  oyle  bir  bagiriyorki kendini sikiyor   cok korkuyorum oyle  olunca  ama  ayagimda sallayinca  uyur. hemencik. nedeni hic  bilmiyorum birn kac gecedir  bu bpyle
tarafından
Ee canım distir ya vala dış ağrısı öyledir benimde 16 aylık dişleri patlattı ama farketmedim bile köpek dişleri hep bir anda çıktı azı dişleri zormuş diyorlar vala biz dış sorunu çok yaşamadık şuan ama hazırlıklı olmak lazım
(1,161 puan) tarafından
benim kizim dislerinde  hep buz  sorun yasadik ates  cikdi huzursuzluk istah kesildi uyku uyumadik inan
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canım benim kızım aynı şeyi atak dönemlerinde ya da özellikle dís çıkarma zamanında yapıyor
(1,161 puan) tarafından
canim azi disleri sis  18 aylik.  gece  uyur  sabah kalkan kizim simdi ayakda sallanarak uyur. yoksa  uyuyamiyor.   9da uyutdum 12  ye  kadar uyudu.   simdi kalkdi bagirdi.n ayakda salladim uyudum.         dunde  yapdi  mesela  uyutdum  kac gundur  boyle  bizde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
0 oy
1 cevap 31 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1502hanessan (1,664 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu