0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Bebegim 2 aylik. Mama yiyo gecede beni emiyo. Gündüz pek emmez. Bende zayiflayim dedim is böyle olunca. Boyum 1.58 kilomda 65. Cokmu kiloluyum kizlar ya eski kiyafetlerim olmuyor neden açlığa dayanamiyorum onceden nasil dayaniyordum şimdi ne oodu bana anlamadim. Emzirmektenmidir nedir cok açım çok

9 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Emzirmek canım . Ben gece acikip yemek yiyorum bazen o derece
(1,253 puan) tarafından
İçim rahatladi neyse emzirme bitince yapayim bende yoksa moralim cok bozuluyor
(916 puan) tarafından
Şu an bebeğin çok küçük canım diyet yapma yazık senden besleniyor sadece. Ek gıdaya geçince yavaştan başlarsın :)
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Emziriyorum iradeliyim kızım bugün olcak diyorum aradan 2 saat geçip emzirince amaan kalk git ye n'olacak be diyorum olcez ayol ye gitsin
(1,253 puan) tarafından
Aaaa ayni ben :D vallahi bende oyleyim oglenee kadar dişimi skyorum sonra gözüm dönüyor emzirmekten demi ya emzirme bitince normale doncez yani
(177 puan) tarafından
Galiba çünkü bo tatlı isteği geliyor sanarsin aşeriyorum
(1,253 puan) tarafından
Bende aşırı cikolataya düşkün özellik le emdikten sonra
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bence iş beyinde bitiyor canım. 2 yıldır emziriyorum bırak almayı diyetisyen esligin de 23 kilo verdim. Emziriyorum sürekli temeliyim diye düşünmemek lazım. Sütü artıran bol su ve düzenli uyku aslında. Yediklerimiz de sütun kalitesini artirir.  Her zaman dengeli beslenmek şart. 
(1,253 puan) tarafından
Canim su bende hic sut yapmiyor yemek yemezsem sütüm cok az oluyor
0 oy
tarafından
Emzirdiğin için çok acıkırsın canım 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bı ben bu konuda şanslıyım herhalde valla tam 27 kilo aldım ben hamileliğimde kızım 4 aylık 21 kilo verdim son 6 kilo yemekten çok ben su içiyorum akşamları kesinlikle bı şey yemiyorum bu ara durdu gerçi kilom su fazlalığı da versem iyi olucak ama bakalım 
(3,503 puan) tarafından
Hiç spor yapmadım ama keşke yapsaydım dedim sanırım kalan kiloyu sporla vermem gerekicek 2 buçuk ayda verdim kuzum son 1 buçuk ayda sadece 4 kilo verebildim başta çok hızlı verdim sonra yavaşladı doğum yapalı da 4 ay oldu
tarafından
Bana neler yaptığını söylermisin yhaa bende 12 gündür diyetteyim
Valla maşallah iyi vermişsin 2 buçuk ayda o kadar kilo versem süper yhaa
(3,503 puan) tarafından
Temmuz ayında doğum yaptım ben kuzum hem hava çok sıcaktı hemde emzirdigim için içim yaniyodu resmen sürekli su içiyodum ama sürekli bazen yemek yemeyi bile unutuyodum bı de zaten gaz yapar korkusuyla bı şey yiyemiyodum bulgur pilavı yiyodum akşam olmadan sabahları da kahvaltı da tahin helvası azıcık da bı ekmek yiyodum o kadar yani başka bı şey yemiyodum sadece su çay inan özel bı şey yapmadım anneme diyorum ki kesin kışın dogursaydim kilo veremezdim sıcaktı canım yemek istemiyodu öyle verdim ama iyi de oldu inşallah sende verirsin bı an önce
tarafından
İnşallah gülüm yhaa fazlalığım çokk bende bol su içmeye gayret ediyorum 4 litreye yakın içiyorum daha fazlamı içsem napsam :D
(3,503 puan) tarafından
Yok kız daha fazla abartma suyun fazlası da zarar sen yine ölçülü git :))
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Ben emzirme döneminde 22 kilo verdim oğlum 7aylik olduğunda 52kiloydum. Aç kalmadım valla. Sadece ekmek makarna pilav hamurisi kızartma fastfood birde paketli gıda yemedim. Geri kalan herşeyi yiyerek verdim birde bol su
(1,253 puan) tarafından
Yaw cok enteresan birtek ben veremiyorum heralde. Cikolata dan sanirim her emzirme sonrasi 1 parça cikooata atiyorum agzima sekerim düşüyor sendede oluyor mu
(9,961 puan) tarafından
Yok valla benimki 15 aylik başından beri olmadı canım valla. Peki saydığım diğer şeyleri yiyormusun
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende 1.58im 36 haftalik hamileyim 82 kiloyum:)) hamilelik oncesi de 69dum dogum sonrasi bende vermek istiyorum bakalim kismet olursa ben pek kilomu göstermiyorm kemikli bi yapıya sahibim ama yinede seninde kilolu sayilabilecegini düşünmüyorum daha bebegin küçük acele etme zamnla verirsin.
(1,253 puan) tarafından
Canim ben 75e ciktim hamileligmin son ayinda dogumda 10 kilo gidiyor zaten. Yani hic kilo vermemisim :Dds dogumda giden kilo sadece
(1,022 puan) tarafından
Saglik olsun canm sıkma kendini veririz.. ben mi fazla pozitif düşünüyorum bilmiyorum ama:)
0 oy
tarafından
Ben sabah kaldığında unutuyom diyet yapacagimi karnım doğunca aklıma geliyor neyse yarın diyom yarın yine aynı;)
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben hamileeyken cok kilo almadim dogumdan sonra hemen eski kiloma dondum ama sonra emzirme donemimde o kadar  kilo aldim ki cocuk  ac kalmasin diye 1 yasini gecti somra ben yine eski kalime dondum kiloyu kafaya takinca insan asla kilo veremiyor
(1,253 puan) tarafından
Sanirim ben ondan veremiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 432 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 828 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy