+1 oy
1,918 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nolur dua edin ne olduğunu söyleyemiyorum nolur dua edin Allah rızası için kurtuluyum bu dertten

40 Cevaplar

+1 oy
tarafından
eski sevgilim falan diyorsun eşinden önce ise eşin ne yapabilirki yanlış anlama ama bana ewliyken konuşmuşsun gibi geliyor ALLAH yardımcın olsun keşke olmasaydı
tarafından
Biz eşimle bosanyoduk herşey btmisti o zaman oldu 8 ay ayrydk ozaman olan bsey
tarafından
Cnm yanlış anlama ama eşinle hala ewlisin ve boşanmamıştın o zaman keşke tam herşey bitmişken konuşsaydın bide zaten ewliliğinden hasar görmüşsün ne acelen vardıki hemen başka biriyle görüştün kusura bakma aldatmaya giriyor ALLAH affetsin
tarafından
Evet Instagram üzerinden olan bsey ama karsmdakin peşimi bırakmadı ben o boşlukta konuştum buluşma vs olmadı
tarafından
ALLAH YARDIMCIN OLSUN
tarafından
Amin amin ben zaten çok pismanm hergunm tovbeyle geciyo Allahm bana yardm et
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah kurtulursun canım 
tarafından
Amin amin
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcin olsun kimseye muhtac etmesin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ne oldu Kı anlat 
tarafından
Anlatamıyorum eskiden yaptığım bi hata başıma bela oldu nolur dua edin
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah 
tarafından
Amin amin
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık versin alnının akı ile çıkarsın seni inşallah 
tarafından
Eşimin gözü döner herşey olablr
(1,108 puan) tarafından
Napican peki film gibi olmuşsun valla
tarafından
Blmiyorm kafayı yicem
tarafından
Ya canım eşin madem böyle belalı biri niye onun nikahı altında başkasıyla konuştun seni yargılamıyorum ama kocani en iyi sen tanırsın evli olduğunu bile bile senle konuştu ve bu çirkefliği yapıyorsa muhtemelen amacı senden faydalanmaktı.  Blöf yapıyor bence amacı senle birlikte olmak eşine söylemeye biyeri yemez korkar eşin öldürür kız onu tuzağına düşme heryerden engelle dua edeceğim senin için
tarafından
Bana ulasamyo ben asla yazmam ona aileme ulasms numaramı istemiş benm kardesm benm adamla konuşmuş resimleri felan atms kardesme eski konuşmaları
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ne oldu kız anlat merak ettim Rabbim seni feraha kavuştursun inşallah
tarafından
Eşim aşırı kıskanç yani asla kabullenmez çocuklarım var insan içine ckamam ben çok pişmanm inşallah Rabbim beni affeder
tarafından
Konuşmalar müstehcen mı korkutmak istemem ama yüz kızartıcı suça giriyor İnsAllah evlatlarından ayrılmazsın
tarafından
Bende dicektim de demedim daha fazla üzülmesin diye
tarafından
Bilse daha iyi ya İnsAllah müstehcen değildir
tarafından
O kadar korktuguna gore kesin oyle biseydir
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Eski sevgili filan mı Allah kurtarsın
tarafından
Evli misin
(5,347 puan) tarafından
Polise şikayet et napcakmış hemde sen evli değil misin
tarafından
Evliyim ben
Ailemden numarami istiyormuş bana takms kafayı
(5,347 puan) tarafından
E ailende açmasın senin evli olduğunu bilmiyor mu hemde çocuğun bile varmış yuh yani
tarafından
Aileme yazms numarami istems babam şüphelenip erkek kardesm konusmus eskiye dair herşeyi atms beni rezil etmis
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim evliyken muhatap olmadiysan senin sucun yok ki
tarafından
Karşımdaki kişinin kaybetcek hicbseyi yok bnm çok var ama çok çaresizim
(895 puan) tarafından
Ama esine farkli anlattiysan gecmisini ve rahatsiz edici fotolar varsa sikintin buyuk ozamn malesef
tarafından
İşte korkuyorm karsmdaki kendi numarası ile bile yazmyo işletme hesabi açms o numaralarla yazyo
(895 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm.ama herkesin sevgilisi olmustr.esinin guvenini sarsack bisey yapmadiysan korkma.ne yaparsa yapsin aklanirsin merak etme
tarafından
İnşallah bsey olmaz
0 oy
(669 puan) tarafından
Resimlerin belden aşa değilse nolcak kocanın yokmu sanki eski manitası güzelce anlat bence  baskasndan oğrenirse kötü olur birlikte şikayet ederisiniz 
tarafından
Nasl resmler var ben blmiyorm elinde telefonumu hackledimi napti neyim var neyim yok elinde
(191 puan) tarafından
Bencede  alsın konuşsun birlikte şikayet etsinler
tarafından
Kzlar dua edin
(669 puan) tarafından
Nerden biliyosunki herseyinin elinde oldugunu ben olsam bukadar korkmam esine anlatman lazım
tarafından
Benm bütün ailemn numarasina ulasms bunun için korkuyorm
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Yorumlarını okudum. Sana tavsiyem polise gidip şikayetçi ol. Eski fotoğraflarla beni tehdit ediyor eşimin duymaması lazım de. Gizlilik iste  
tarafından
Babam gideceğini söylüyo ama korkuyorum esimede ulasms çünkü o kişi
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah korkma sakın panik yapıpta arama eline daha fazla koz verme sakın gerekirse git suç duyurusunda bulun yasa karakoldan bilgi al eşimin kulağına gitmeden nasıl halledebilirim diye 
tarafından
Eşime ulaşms facesine felan napcami sasrms durumdayım
tarafından
Çok üzüldüm senin adına Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin Allah razı olsun
(406 puan) tarafından
Eşine ulaşıp ne demiş?
tarafından
Eşime ulaşmadı henüz kardesme anneme ulasp numarami istems kardesmde bnm admdan kendi numarasıyla ben gbi konuşmuş
0 oy
tarafından
Müstehcen bir fotoğrafın yoksa neden korkuyorsun ki adam m.anyak gibi takılmış peşine senin ne suçun var ki ayrıca eskide kalmış evliyken konuşmamışsın 
tarafından
Eşimi bilseniz ah çok kötü olur
tarafından
Ya hangimizin eşi olsa kızar: (
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
eşinden önce olmuş ne olduysa bence bi önemi yok eşinle konuş yoksa daha kötü olur bu kadar korku iyi değil. sen bu kadar korkarsan suçlu olursun  korkma şikayet et onu. evliyken konuşmadıysan tabi korkacak bişey yok. bana öyle geliyor ki evliyken konuşmuşsun yoksa bu kadar korkmaz ki insan. geçmiş der yani
(2,704 puan) tarafından
Evli olduğu halde konuşmuş canım, yorumları okudum
tarafından
Aynn bende okudum canım. Allah yardımcısı olsun ne diyim ki. kim olsa kabul etmez bu durumu
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Kurtulursun insallah
tarafından
Amin inşallah amin
0 oy
(316 puan) tarafından

Eskiler basa bella biz doguluyuz bende sevgilimden ayrıldım eşimle tanıştım kısa sürede evlendik eskisi peşimi bırakmadı hep tehdit esini ariyicam benimle sevgiliydin diyicem basta korktum ama sonra söylersen söyle ondan önce olan bitseydi ara esim seni bulsun geberirsin dedim o, günden sonra kaç defa aradı engeldeydi daha da aramadı 
tarafından
Bu çok değişik aileme ulasms nasl ulaştı blmiyorm takms beni kafaya
(316 puan) tarafından
Ne yapıyorsan yap de yuvamı yıkarsın ama ne benim ailem ne de eşim seni bulmadan durmazlar de
(316 puan) tarafından
Korkut onu avukatı aradım dava acıcam umrumda degilsin de ne kadar korktuğunu fark ederse o kadar üstüne gelir
tarafından
Ben konuşmuyorm o kişiyle  aileme ulasms ama esinede ulascam die tehdt  ediyoms
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Noldu söylemezsen bilmediğim sey için dua edememki
tarafından
Eşime degl aileme ulasms ama esiminde facesini felan bulmuş
(17,796 puan) tarafından
Derdi ne manyağın artık yuvamı kurmuşsun ne olacak yapsa bile bişey yapamaz polise git ama lütfen
tarafından
Benle kafayı bozmuş Allahn belası
(17,796 puan) tarafından
Allah kurtarsın Bi an önce ya
tarafından
Amin amin
0 oy
(627 puan) tarafından
Allah'ım kurtarsın canım hayatın en kısa zamanda normale dönsun inşaallah 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Ya sanırım bana özelden yazmıştın biliyorum gibi. Allah yardımcın olsun 
tarafından
Olabilir canım bi arkadaş vardı eşiyle bi süre ayrı kalmışlar o arada biriyle konuşmuş ama buluşmamış sonra geri barışmış eşiyle ama adam rahatsız ediyodu sonra ne oldu bilmiyorum
tarafından
Benm gbi Allahm yardm etsn hayatm kararcak
tarafından
Amin canım amin çok zor bi durum
tarafından
Dua edin lütfen kimin duası kabul olur bilinmez
tarafından
Ederim tabi canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 611 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 431 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Baloncu (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,523 cevap

34,871 kullanıcı

...