0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından
Esiniz en ufak bi tartismada git dese konu nolursa olsun surekli kizinca git dese napardiniz..?

47 Cevaplar

0 oy
(1,334 puan) tarafından
Giderim valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben burası benim evim tahammül edemiyorsan sen git annenin evine diyorum sprun olunca seni annene bırakıyım mı diyor 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Demez ben desemde gitmezz parkmaayyy beniiii 
0 oy
(10,772 puan) tarafından
Zaten demez o ayrı ama bir kez demesi yeter benim için bavulum evladım ertesi gün de davayı açarım. Bu seviyeye gelirse kopmuş demektir zaten ipler 
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Benim ki de diyor ama gidecek kimsem yok...... 
(427 puan) tarafından
Ailen mi arknda degil
(2,066 puan) tarafından
Hiç bir zaman aileme birşey anlatmadım anlatsam ilk duyacağım söz kendi isteğinle evlendin derler....
(427 puan) tarafından
Bnde ayni oyleyim iste
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bu evde gidicek biri varsa oda sen derim onu yollarım gitmesse arar ailesini gelin alın derim 
0 oy
tarafından
Sen ****** git derim 
0 oy
(136 puan) tarafından
Gidecegimi ve bidaha donmuyecegimi cocuklarida basina birakip rezil edecegimi bildigi icin diyemez 
tarafından
Nasıl yani çocuklarını almaz misin
(136 puan) tarafından
Surunsun diye biraz birakirim zaten bakamaz canim ben annesiysem oda babasi anamin evinden getirmedim ya bakiversin azcik kovmayi biliyosa ama bu zamana kadar sukur oyle bisey olmadi
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Birkere bile demedi. Dese arkama bakmam giderim ne yapacam.
0 oy
(770 puan) tarafından
Giderim gtcemi bildiğimi için diyemez durursaniz ve mecbur olduğunuzu gösterdikce der zaten
0 oy
(1,314 puan) tarafından
1 kez dedi aldım valizimi kızımı çıktım sülalesi geldi annemin eteklerini öptüler zor getirdiler sıkıyorsa bidaha desin sittim sene getiremezler beni 
0 oy
tarafından
Çok hevesliysen sen defol git derdim ")) aha kapı aha o da sapı bünyesine monte edip kaça kaça gidebilir nişadır sürülmüş at gibi "D
0 oy
tarafından
Sen sıktır git derim bende kovuyorum kovuyorum ama geri geliyor:D
0 oy
(346 puan) tarafından
Sen çık git memnun olmayan sensin derim 
0 oy
(13,283 puan) tarafından
Bı kere oldu da sen s.git dedim o da bana dedi bura benim evim gidecek olan sensin çıkarken kapıyı kapatmayı unutma dedim ☺️ ne giden oldu ne başka birşey anlık sinirle oluyor. Saygıyı aşmamak kaidesiyle tartışıyoruz işte 
0 oy
(18 puan) tarafından
Bi kere bana defol git demisti hatta annemi aramıştı gelin kızınızı alın diye. Sonra annemde benim kizim sahipsiz değil istedigin zaman da gonderemezsin simdi gelip aliyoruz babasiyla dedi ve geldiler o zaman lohusaydım cok aglamis üzülmüştüm. Tabi eşim köpek gibi pisman oldu ve annemlere geldi 3-4 gün sonra yalvar yakar geldi beni aldı. İkinci git diyişinde ben senin malın degilim istedigin zaman gonderip alamazsın bu ev benim ve oğlumun akşamdan akşama gelen sensin bizim duzenimiz var şimdi sek s******ol git dedim ve kapının önüne koydum. Arabasının anahtarini da aldım. Ama gecenin bir yarısı yagmur yağıyo kış gunu bu sokakta kaldi. Utancindan annesigile de gitmemiş saatlerce beni aradı köpek gibi oldu o gün. Yine merhamet edip bir kac saatin sonunda eve aldım. Demem o ki istediği kadar git desin. Şahsen bizim oturduğumuz ev kayinbabamin üzerine tapulu evi ayrı oturuyoruz ama sonuç ne olursa olsun evlenmisse bi kadın o ev onundur. Kimse kovamaz gidecek biri varsa erkektir. Asla ağlama ve dik durup kocanın onune bi valiz koy. Hadi paşam bu evde rahat degilsen defol de. En fazla 2 gün uzaklasir afedersin köpek gibi geri gelir
(427 puan) tarafından
Buda bana her kavgada gut der ailemi arar felan ailm artik onun bu denksizligiyle ugrasmiyr bn hep evladim icin sustm ama yetti artik
0 oy
tarafından
Babani arayacağım derse hiç korkma geri çekilme ara de babana da bu durumu soyle eğer ararsa babanda sert olsun aldığın gibi geri getir desin veya bu iş bitmiştir desin gözdağı versin arkana bakma sende 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bir dk durmam öyle birşey dese 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Diyemez çünkü yaparım bilir bunu göze alamaz
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kapının önüne koyarım. 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 406 göst.