0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (4,169 puan) tarafından

Ben Bi haftadır üşütmüştüm eylülde korona geçirdim hastaneye gittim hamileyim ne kullanayım diye acildeki doktor direk aşın var mı dedi yüzüme bile bakmadan hayır tetenoz aşısı ile arasında Bi ay olmalıymış dedim onu bekliyorum dedim tamam kalk izalasyon bölümüne git sana orda baksın dedi ters ters oraya gittim açıklama yapmaya direk test istediler yeni geçirdim dedim anlamadılar baya sinir bozucuydu alt tarafı hamilesin şunu kullan bunu yap diyecekler ne olacak olayım testi dedim negatif çıktı şükür bugün de birden eşim rahatsızlandı hamileyim diye içi rahat etmedi kalktı bu saatte gitti test vermeye aynı şeyleri Bi daha yaşamak istemiyorum aynı evin içinde eşimle ya dua edin kızlar normal Bi üşütme olsun onun da insallah ya :(

9 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
İnşallah degildir canm İnşallah 
(4,169 puan) tarafından
İnsallah canım ya eşimin bide kronik hastalığı var sigara da kullanıyor Allah korusun insallah olmaz ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah bişey çıkmaz cnm 
(4,169 puan) tarafından
İnsallah canım ya saol
0 oy
tarafından

Kalbini ferah tut. Grip mevsimi tam covid ile.karistiriliuor. çok dikkatli olun sizde hamilesiniz. 

Ve en kısa sürede asinizi yaptırın Rabbım.acil.şifalar versin 

(4,169 puan) tarafından
Elimden geleni yapıyorum canım çok dikkat ederken oldum zaten takıntılı gibi ellerini defalarca yıkayan hamileyim diye dışarı çıkmadığım dönemde nasıl olduysa kaptım gittiğim Bi kadın doğum doktoru olma zaten antikorlusun sen şu an doğumdan sonra ol dedi kafam karıştı ama günü dolunca olacagım heralde canım
tarafından
Bende hamileyim.asilarimi oldum.  Geliniz 16 haftalik hamile gebe kalmadan önce covid atlattı. Ama.gebekiginde aşılarını oldu hemşire kendisi . Dedi riske atmayayım..  Dr ne diyorsa onu yap. Su donemde.en çok risk bizlerde o.yzuden rabbim.korusun bizleri . Sağlıkla evladını kucağına al canım.gonlunu ferah tut..Rabbimin izni ile.hersey çok güzel.olacak. ♥︎
(4,169 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok saol ❤️
0 oy
(450 puan) tarafından
Ay lütfen olmasın ya olmasın artık Allah şu mikrobu dünya yüzeyinden bir silse de hepimiz rahat bir nefes alsak. Ben de yeni atlattım o kadar iğrenç bir süreç ki insanda psikoloji namına bir şey bırakmıyor. İnşallah eşin geçirmiyodur normalde çekilmiyor hamilelikte gerçekten büyük sıkıntı seni çok iyi anlıyorum. Rabbim yardımcın olsun. 
(4,169 puan) tarafından
Aynen canım ben 3 ay bitince geçirdim tam diyorum aşı olayım çok çok dikkat ederken yakalandım evde eşim ayrı ben ayrı ağladık durduk odalarda tekrar o süreci yaşamak o psikolojiye girmek inan istemiyorum canım amin Rabbim cümlemizin üzerinden kaldırsın artık ya
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Salgın falan var heralde canm benm eşimde  2 3 gündür rahatsızdır sabah test verdi negatif ti çok şükür inşallah eşinde sadece soğuk algınlığı falan olmuştur test negatif tir. Çok stresli test sonucu beklemek
(4,169 puan) tarafından
Aynen öyle canım dün bana yaptılar geçirdiğim halde kalbim küt küt ya hamile halimle ikinciyi olduysam ya daha ağır geçirirsem diye dua ede ede bekledim telaşla insallah eşimin de negatif çıkar ya
0 oy
(316 puan) tarafından
Yok canım korkma bu aralar cok kötü Bi grip var bulaşıcı öksürük ve halsizlik oluyor odur bence geçmiş olsun 
(4,169 puan) tarafından
İnsallah canım insallah ya herkes diyor hastayız gribi ama Bi kere o illet hastalığı yaşadığım için korkuyorum valla ya
0 oy
(1,101 puan) tarafından
İnşallah değildir kuzum ama baya buyuk grip salgını var bende gecen gittim test verdim negatif cıktım ama süt sağdıgım için doktor ilac vermedi parol içebilirsin sadece dedi burnum cok fena rahatsız ediyo uyutmuyo nerdeyse 
(4,169 puan) tarafından
Aynen canım bende öyleyim gece kaç kez uyanıyorum Bi anda tıkandığım için nefessiz kalıp uyanıyorum çok kötü oluyor herkes hasta bu ara benimde dün testim negatif çıktı şükür insallah eşimin de öyle olur serum falan takmışlar sonra test alacaklarmıs bekliyor şimdi hastanede bende evde bekliyorum :( Bi kere o illet hastalığı yaşadığım için korkuyorum valla Bi daha gelmez evimize insallah
0 oy
(4,134 puan) tarafından
InşaAllah deyildir..
(4,169 puan) tarafından
İnsallah canım insallah
0 oy
tarafından
Allahın izniyle değildir canim stres yapma 
(4,169 puan) tarafından
İnşallah canım
tarafından
Sen hamileydin demi canım yanlış hatırlamıyorsam
(4,169 puan) tarafından
Aynen canım bugün 24 haftalık olduk
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah canim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah
(4,169 puan) tarafından
İnsallah canım insallah çok fena burnum tıkalı nefes alamıyorum Bi an önce iyileşeyim diye dua ediyorum

İlgili sorular

+2 oy
34 cevap 541 göst.
0 oy
8 cevap 151 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 351 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu