0 oy
945 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,832 puan) tarafından
15 aylık kızım kayınvalidemlerin yanındaydı bende şu biberonunu almaya gittim içeri ben içerdeyken sen küp şekeri al eline ağzına at nefes borusuna gitmis bı grldim boguluyo öldüm yaa dedim kızım gittii elim ayağım nasıl titriyo vuruyom yok elime sokarım yok cikmiyo kızımın gözleri gitti mosmor oldu canı gitti kayınbabam ters çevirdi salladı eşim sırtına vurdu vurdu çıkardı çok şükür öyle bı ağladım ki Rabbime şükür çok iyi şimdi Allah'ım Evlatla sinamasin kızlar çok kötüydü çok dikkat edin gözünüzden ayirmayin 2 dk içinde ne olduysa oldu Rabbim bidaha yaşatmasın 

38 Cevaplar

0 oy
(1,380 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Rabbim bi daha acısını göstermesin inşallah. Bi sadaka ver canım 
(1,832 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Yarın sıcak ekmek dagitcaz
-Reklam-
0 oy
(17,330 puan) tarafından
Ayyy Allah'ım korumuş. Sadaka.verin. çok şükür bişey olmamış. Çok geçmiş olsun
(1,832 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime bize bağışladı yarın sıcak ekmek dagitcaz inşallah canım
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(1,832 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok gecmiş olsun allah yaşatmasın kimseye
(11 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah kimseye yaşatmasın ben de kızımda küçükken yaşamıştım o korku ömürden ömür alır dua edin canım sadaka verin canım bı de çok dusunme kizin yanında ya psikolojini bozma Rabbim ne güzel korumuş meleğini onu da kendini de yıpratma canım
(1,832 puan) tarafından
Kızlar Allah razı olsun çok şükür Rabbim bize bağışladı ne kadar sukretsem az Rabbim kimseye yaşatmasın yarın sıcak ekmek dagitcaz inşallah canım
0 oy
tarafından
Dün aynısı benim başıma geldi evet çok zor bi durum panik yapmamak gerekiyor yalnızdım ben bide rabbim korudu, ilk yardım videoları izle sende netten geçmiş olsun canım rabbim korumuş 
(1,832 puan) tarafından
Kuzum sürekli izlerim bakarım ama inan o an elimden bişey gelmedi ne yaptımsa çıkmadı takılmış boğazına panik atak var bende bı de elim ayağım zankir zankir titredi
0 oy
(1,221 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun o an ne yapacağını iyi bilmek lazım yemek fln da kaçabilir 
(1,832 puan) tarafından
Normalde çıkarırım kuzum o an çocuğum gitti geldi yani şok geçirdim kaldım öyle
0 oy
tarafından
En korktuğum şey ya geçmiş olsun canım benimde kızım 16 aylık ama ben evde de hep tekim öyle bir durumda korkudan hiç bir şey yapamam bir kere başıma geldi şeftali kaldı boğazında şansa eşim evdeydi ama ona gidene kadar çıkardı tabi de korkmuştum su icerken bile hep boğuluyor rabbim korusun ya
(1,832 puan) tarafından
Öyle valla kuzum normalde kaçınca hemen çıkarırım ama bu geri gitmis çıkmadı ne yaptıysak zorla çıkardı
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbım birdaha yaşatmasın inşallah 
(1,832 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Yaa benimkide dün su bogazında kaldı mosmor oldu gözler gitti sonra sonra kendine geldi ömrümden ömür gitti 

Allah ım kimseyi evlatla imtihan etmesin
(1,832 puan) tarafından
Amin canım amin valla ömrümden ömür gitti
0 oy
tarafından
Cok gecms olsun cnm bnde çok korkuyorum o durumdan  oğlumda mantı yerken kaçmıştı boguluyodi az daha eşim mudale etti..o an yirmi yaş yaşlandım inan..babaanne  dedelere.tehmihlemek lazım..böyle durumlarda ..
(1,832 puan) tarafından
Öyle valla kuzum onlarda çok dikkatliler ama saniyeler içinde oldu onlarda anlamadı işte Rabbim bidaha yasatmasin
0 oy
(120,690 puan) tarafından
allah yasatmasin bi daha cok korkarim boyle seylerden
(1,832 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun valla bende çok korkardım başıma geldi Rabbim evlatla sinamasin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım okurken bile nefesim kesildi sanki rabbim birdaha yaşatmasın inşallah 
(1,832 puan) tarafından
Amin canım öldüm öldüm dirildim kızımı oyle görünce Rabbim kimseye yaşatmasın bizede
tarafından
Amin amin ecmain
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya okurken için gitti canım ilk yardım dersleri vat aslinda izlemek laizm o anda insna ne  neyaoacgni bilmiyor ama başına yere doğru Eyüp sırtına vurmak gerkiyro bende sana bir olay anlatayım komşum anlattı kadın kızıyla annesi güle gidiyro kizida 1yasinda orda boğazına fıstık kaçıyor bir türlü cikaramiyorlar hastaneye giderken bebek yol da vefat ediyor okadar çok üzülmüştüm ki düşün ondan sonra kaynanası gül hep gelini suçluyorlar mis annen gil de olmuş diye :-(:-(
(1,832 puan) tarafından
Yaaa ayy Allah'ım korudu evladimi da bize bağışladı eğdim kuzum yapmaya çalıştım ama bı turlu çıkmadı lanet olasicanin şeyi Allah bin kere kayınbabamdan razı olsun çıkarttı boğazından çocuğumun Allah'ım bidaha yaşatmasın
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya rabbim birdaha yaşatmasın Allah'tan kayın baban ordadi yoksa tek olsaydım nasıl çıkarırdin biz bile nefesimizi çok tutamiyrz kaldiki bebek nasıl dayansin
(1,832 puan) tarafından
Öyle valla kuzum tek olsam ne yapardım kafayı yerdim herhalde Allah binlerce kez razı olsun da kurtardı evladımı ne yapsam ödeyemem hakkını
(2,671 puan) tarafından
Amin canım benim Rabbim sana bağışlasın evladını
0 oy
tarafından
Ayy okurken içim gitti bugün anneminde nefes borusuna ekmek kaçmış kaç yaşında kadın anlatırken bile sesi tutriyidu öldüm resmen dedi bide evde kimse yokmuş çok korkmuştu canım yaa sizede geçmiş olsun 
(1,832 puan) tarafından
Ayy kıyamam yaaa sizede çok geçmiş olsun canım valla benimde ömrümden ömür gitti evladımı bana bağışladı Rabbim ne zorluklarla büyütüyoruz eğer ki böyle bişey olsaydı kendimi aslaa affetmezdim
tarafından
Bebekler çocuklar hep Melekler tarafından korunuyor canım
(1,832 puan) tarafından
Gerçekten öyle canım
0 oy
(93 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun en korktugum şey bogazina bisey kaçarsa naparim Allah  evlat acısı yaşatmasın kimseye
(1,832 puan) tarafından
Amin amin canım kimseye yaşatmasın Rabbim öldüm öldüm dirildim bugün
0 oy
tarafından
Okurken gozumde canlandi ben bile cok kotu olduysam anne olarak seni dusunemedm cok cok gecmis olsun Rabbim bi daha yasatmasin
(1,832 puan) tarafından
Kendimden geçtim kuzum valla öldüm öldüm dirildim şeker çıkana kadar boğazından
tarafından
Konu cocuk olunca nerde ne yapacaklari hic belli olmuyo canm her sey anlık Allah korusun ekstra dikkat etmek lazim ya
(1,832 puan) tarafından
Öyle kuzum valla gözümun önünden ayırmam asla ama işte 2 dk içinde oldu ne olduysa
0 oy
(66 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah evladını sana bağışlasın
0 oy
tarafından

Gözümden yaş geldi resmen ben okurken bu kadar kötü oldum seni düşünemiyorum rabbim bidaha yaşatmasın 

(1,832 puan) tarafından
Kuzum öldüm dirildim yemin ederim elim ayağım tutmadı o halde görünce hâlâ gözlerim doluyo aklıma geldikçe kayınbabam olmasa ne yapardım kurban olayım ona ben ne yapsam hakkını ödeyemem evladımi kurtardı
tarafından
Çok şükür kuzum sadaka ver cnm benim
(1,832 puan) tarafından
Çok şükür kuzum vercem yarın sıcak ekmek dagitcaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 374 göst.
15 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 910 göst.
0 oy
25 cevap 1,324 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Nurr (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 258 göst.
18 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (862 puan) tarafından soruldu

396,346 soru

11,855,851 cevap

35,949 kullanıcı

...