0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Benim 1 oğlum eşim diyoki ileride 2. Çocuk olsun 4 5 yaşlarındayken felan diyo ama ben istemiyorum kaldıramam yani eşim temizlik hastası oldugu için çocuga ve bana temizlik konusunda eziyet ediyo 2. Çoğunu yapma istemiyorum bu yüzden oğlum ne ortan ne kalabalık biliyor piş olcak diye dışarı bile zor çıkarıyo bnm zorumla 2. Yapmamakla haklımıyım?

27 Cevaplar

0 oy
(49,023 puan) tarafından
eltimin uc çocuğu var dorduncuyu istiyorlar banada sende yap deyip duruyo elaya arkadas olacakmis cocuk icin cocuk yapilmaz kazara olur basim gözüm ustune bile duusnmuyorum esinde tedavi olsun hastalik onunki
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Cok haklisiniz 2.cocugu istememekle. Ve bence şart degil. Ben de 2.yi esim cok istedi  diye yaptim.  hadi olsun bakalim dedim. Ama esim de tek çocuk istiyor olsa yapmazdım muhtemelen. Cocuk zor bisey ya. Anmeyi cok yıpratıyor.  Ki sizin esiniz de sizi cok yıpratıyormuş valla iyi düşünün derim. Sizin icin zor olur
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklısın canım erkekler sadece istesin kadinlar çeksin ceremesini. Senin isteyip istememen önemli olan . Anneler cekiyo ne cekiyosa
0 oy
(346 puan) tarafından
Ben şahsen çocuğun tek kalması taraftarı değilim bence her çocuğun dertleşeceği, sarılacağı mutlu, kötü gününde yanında olup elini tutup güç vereceği bir kardeşi olsun isterim 
0 oy
tarafından
Çok haklısın canım ben de düşünmüyorum şimdilik hatta gittim 10 yıllık spiral taktırdım. Eşin istiyorsa biraz kendinden ödün vermek zorunda kusura bakmasın da 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İlkini alnımızın akıyla bi büyütelim de ikinci bi dura dursun 
(430 puan) tarafından
Aynen bende öyle diyorum çocuk bakmak çok zor helede erkek çocugu

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,333 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde laya35 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 999 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu