0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlarrr ah kızlar nasıl anlatsam hangi birini nerden baslasam gerçekten bilemiyorum. Eşim bu bikac aydir sebepszce herşeyden kavga çıkarmalara başladı gece iyiyiz mesela sabah surat beş karış hiç yoktan biseyleri mazeret gösterip bağırır çağırır bu ara devamlı böyle bazen arayı düzeltmeye çalışıyor yaptıktan sonra böyle anlatiyorum bak istemiyorsan soyle artık yoruldum ezberledim davranışlarını devamlı problemsin bağırıp çağırıyorsun psikolojimi bozuyorsun evin huzuru kalmadı amacın ne falan tamam diyo yapmicam diyo ertesi gün yine aynı onca konuşma boşa gidiyor gerçekten anlamıyorum. En son olayı anlatcam kız kardeşim bizdeydi kahvaltıya gittik üçümüz uyandık yine bu garip bakıyor bana biseylerden sorun çıkarcak belli yine yani tanıyorum onu. kahvaltida  hiç yoktan başladı bağırmaya evde baktığımız köpeği bahane sunup ama nasıl bagriyor kafana kahvaltıyı geçiririm demeler çocuk olmasa çekmem seni demeler kardeşimin yanında köpek gibi senide egitirim demeler okadar ağır konuşuyor ki pazar günü oldu bu olay hiç sebep yokken ama bağırdı çağırdı günü ziyan etti o günden beri konuşmuyoruz hiç hatasını anlamak yok herkes ayrı odada takiliyo akşamları bugün hatasını anlicagina kızıma sinirlendi kızımla bana bagriyo ikinizide keserim bilmem ne nasıl bagriyo delirmiş gibi bende ona bagirdim tabi altta kalmadım bundan snra kardeşim gelmicekms kalmaya ne alakaysa ev onunmuş bilmem ne neler neler insanların içinde kahvaltıda demedigini bırakmadin falan dedim sen insanmisin demeler bağırdı çağırdı evden gitti nereye gittiyse. Hatasını anlamıyor çok dengesz bı gün önce cmrtsi akşamı sarılan insan pazar günü benden nefret edercesine kavga ediyor hiç yoktan ne yapayım ben çok sıkıldım psikolojik rahatsz bence bipolar falan diye düşünüyorum. Uzun oldu kızlar kusura bakmayın anlatcagim kimse yok anlayabilecek beni 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız sanki büyü yapılmış eşine yani üstünde büyü olan biri böyle davranır

(139 puan) tarafından
Söyleyen oldu zaten ama ne yapcam bilmiyorum
(139 puan) tarafından
Bir tane hoca buldum arkadaşım sayesinde oda eşin bilerek öyle davranıyor dedi bska bişey demedi çok dengesz hakaret ediyor dedi evet ama çözüm.ne büyü yaptığıni kaynananamlarin duymuştum ama ortaya cikaramiyorum hoca bulamıyorum gerçekten anlayan
tarafından
Bilmiyorum ama ya büyü var üstünde yada şizofreni hastası
(139 puan) tarafından
Allah'ım napsam bilmiyorum ya.. moralim çok bozuk kendimi çıkmazsa hissediyorum çocuk olması insanı çok engelliyor
(634 puan) tarafından
Benm eşimde böyleydi boşandık
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bence psikolojik destek alması lazım normal değil yani
0 oy
(907 puan) tarafından
Senin kocanın kafasında problem var canım senin düzelteceğim bir şey değil, şizofrenide olabilir işin zor valla , yani coxuguna dahi zarar veriyorsa terk et onu, eğer barışmak isterse tedavi olmasını doktora gitmeden tedavi olmadan asla affetmeye evini şöyle yoksa ömrünün sonuna kadar çekersin bu manyagi
(139 puan) tarafından
Cok zor çok yorucu bilmiyorum tek başıma napcam başım agriyo hergun
(907 puan) tarafından
Bildiğim bir şey var canım, bu hayat bencillere göre.Bencil dediğim kimseye değil önce kendine değer vereceksin, hatta çocuğundan bile önce, niye biliyormusun sağlıklı annenin sağlıklı çocuğu olur, o bebiste senin stresini üzüntümü hissediyor inan,kimsenin sana kötü davranmasına izin verme! Çok sevdiğim bir söz vardır.

Neye tahammül ettiğinizde dikkat edin ! İnsanların size nasıl davranacağını ogretiyorsunuz.Cok severim bu sözü.
Sen değerlisin cunki bir kadınsın annesin herkesin sana saygı duyması lazım kimse için değil sadece kendin için mücadele et
(139 puan) tarafından
Çok haklısın çok doğru söylüyorsun keşke uygulayabilsek canim
0 oy
(167 puan) tarafından
İkna et onu bi şekilde terapiye gitmesi için. Bence psikolojik problemi var. 
(139 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum hiç normal değil sağlam insanı delirtir boylesi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 691 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
23 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu