0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben cok özgüvensizim ya nefret ediyorum bu huyumdan sosyal ortamda beni cok etkılıyo mesela sesimi begenmıyorm o yuzden fazla knsmuyorm kılom oldugu için kendimi güzel bulmuyorm ne bileyim nasıl aşabilirim bu durumu sizde böyle hissediyo musunuz

16 Cevaplar

+1 oy
(514 puan) tarafından
Sea tonu herkese ozeldir. Ses tonu nekadar kotu olabilirki sana oyle geliyordr canim. Kıl mevzusuna gelincede ağda var lazer var makine var biriyle cozebilirsin. Giyim tarzina bam sana uyuyor mu? Belki bir iki degisiklik yapabilirsin kendine biraz bak boslama salma.. her kadin guzeldr kiymetini bil kendine deger ver
(136 puan) tarafından
Ortada kıl mevzusu yok ki
(196 puan) tarafından
Kiloyu kıl diye algıladı yorum sahibi galiba :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok şükür yeterince özgüvenim var 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Yok kız yaa  hatta çok güler çok eğlenirim dert etme böyle seyleri sesinle de şarkı söyle iyi hisset
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Her konuda özgüvenliyim diyenler  yalan olur, hepimizin bazı konularda özgüvenli bazı konularda daha az 

Nasıl yeteneklerimiz farklıysa özgüven de öyle 
Bazı kişiler konuşurken özgüvenini gösterir bazı kişiler göstererek 

Hiç kimse mükemmel değil özgüvenli olmak değil 
0 oy
(916 puan) tarafından
Üniversiteye kadar öyleydim ama sonra bir açıldım pir açıldım iyi bir üniversite kazanmk sonra atanıp çalışmak özgüvenimi ortaya çıkardı benim
0 oy
tarafından

Kilo aldığım halde özgüvenim tam 

tarafından
Senin kilonu sevsinler mutluluk fışkırıyor maşallah sana ❤️❤️❤️
tarafından
Canımın içi yhaa❤️❤️☺️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kendimi kimseye ezdirmeyecek kadar öz güvenliğim cnm bende kiloluyum ama kiloma göre giyiniyorum sesinde emin ol sana öyle geliyordur takma kafana herşeyin çaresi var ölümden başka 
0 oy
tarafından
Bende tavan yapmış durumda hahahahahahahha kız Gül'ün diye yazdım kendini mutlu edemeyen başkasını mutlu edemez miş bacım neden ki herkesin senden ne üstünlüğü var nede azlığı
0 oy
(119,490 puan) tarafından
hic yok valla fazla acigim sosyalim bende bundan dertliyim keske az ice donuk olsam
0 oy
tarafından
Yok valla kimse benden daha mükemmel değil ya. 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
bende birşeyi akıcı anlatamiyorum anlatırken kendim bile sıkılıyorum bazisi cok.guzel anlatiyo
0 oy
(482 puan) tarafından
Valla önceden aşırı derece ozguvensizdim hemen yanaklarım kızarırdı ama son 3 4 senedir dini acıdan birşeyler öğrendikçe kendime olan güvenim arttı daha doğrusu Rabbime olan inancım artınca tesettüre girince kendimi her yerde huzurlu ve güvende hissediyorum. 
0 oy
tarafından
Bazı konularda cekingenim aşırı özgüvenliyim diyemem fazla özgüven beni hep düşündürür zira boş başağın başı havada olur
0 oy
(485 puan) tarafından
Benim aslında dış görünüşümle ilgili bı sıkıntım yok ama heryerde aşırı çekingen davranıyorum 
0 oy
(346 puan) tarafından
Kilo konusunda aşırı öz güven eksikliği yaşıyorum kilom yüzünden giyinmeyi unuttum :( 
0 oy
(665 puan) tarafından
Kuzum bu durum bende de zaman zaman ortaya çıkıyor. Bazen kendimi begenmiyorum. Sonra başka seylere odaklanınca unutuyorum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 446 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 123.abc (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 424 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 330 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,807 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...