+1 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 hafta sonra 5 ay olacak doğum yapalı sizce iyimi  80 le hamile kalmıştım gebelik zehirlenmesi vardı o yüzden aşırı kilo almıştım

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok iyi neler yapyosun
tarafından
Paketli gıda tüketiyorum ekmek işi çok az tatlıyı kolayı bıraktım birde arada çaylar falan içiyorum spor yapmaya fırsatım olmuyor malesef
-Reklam-
0 oy
(119,456 puan) tarafından
alakasiz olcak ama gebelik zehirlenmesi hakkinda bilgi veririmisin
tarafından
Ben bilmiyordum tesadüf idrarda protein kaçağı çıkmış doktorum aradı en kısa zamanda gelmeni söyledi birkaç test yapıldı sonra gebelik zehirlenmesi dendi belirtileri el ayak vücut şişmesi sürekli ödem toplaması 2 ay içinde 8 kilo ve bu şekilde ilerlemesi ve erken doğum riski oluşturdu tansiyon yükselmesi 35 haftada tansiyonum 14'e çıktı birden yatışım yapıldı sabahı tansiyonum 6'ya düştü ve o gün doğumu alındım daha erken belirti gösterseydi belki erken doğum yapmazdım
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Ah canım benim neler yapıyorsun nasıl verdin harikasın yaa
tarafından
Canım paketli gıdalari şekeri tatlıyı hamuru kolayı tamamen hayatımdan çıkarttım günde 3-4 litre su içtim spor yapamadım maalesef ve aralarda da çay içtim
(1,757 puan) tarafından
Masallah sanaaa
0 oy
(534 puan) tarafından
Azminden dolayi kutluyorum seni , ideal kilona insallah en kisa surede ulasırsın canim ♡ bize de taktik ver:Dd
tarafından
Sağ ol canımsın boğaz insanın gerçekten düşmanı boğazımdan kestim çoğu zaman aç gezdim:-D
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Nasıl başardın tebrik ederim bende bebek düşünüyorum ama kg almaktan korktuğundan endişelendim için çocuk yapmıyorum 
tarafından
Öncelikle çocuğu ertelemeyin çünkü artık çocuk gerçekten zor oluyor oluyorken yapın kilo dikkat edersenz verilir bende yememe dikkat ettim spor falan yapamadım
0 oy
tarafından
Nasıl verdin kızzz
tarafından
Boğazımı tuttum sadece birde aralarda cayy içtim:-D
0 oy
tarafından
Maşallah canım ❤❤
0 oy
tarafından
Harikaaaa nasıl yaptın kız maşallah sana 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,101 göst.
0 oy
5 cevap 312 göst.
0 oy
8 cevap 362 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudem'sin❤Kuzey'imm (2,907 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...