+1 oy
527 göst.
Aile kategorisinde (2,119 puan) tarafından
Kaynanam sorunlu bir insan, 86 günlük kızım var. Kaynanam beni hiç istemedi, şimdide kızımdan soğutmaya çalışıyor. Diyor ismi ile seslenelim, yok mama veriyorsun ben bu çocuğu götürüp bakarım sana ihtiyac yok, çocuğu alınca tuhaf oluyor, seni sevmiyor filan diyor Kaynanam. Bende anneme dedim bunları görüşmek istemiyorum. İşte bu gün görüntülü aradı açmadım, ara bosver diyor sahip çıkması gereken yerde. Bende aradım yine bu gün, telefonda diyor yine kızım o benim kaç gel kurtul annenden filan. Ailemde beni haklı bulmuyor, eşim desen küçük şeyler diyor. Sıkıntı ve stresten ağzımda yaralar çıkmaya başladı. Yalnız hissediyorum kendimi.. Bende buraya içimi dökmek istedim

19 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ağızı olan konuşuyor işte duyma gereksiz ınsanlar için strese girme 
(2,119 puan) tarafından
Sezeryan oldum, sütüm 5 gün sonra geldi kızım etmedi filan. Aranızda bağ olmaz sizin yok çocuğuna düşkün olsaydın sütün gelirdi yok vücudun çok iğrenç oldu filan bir sürü şey dedi hastanelik olmuştum şimdi yine olacağım diye çok korkuyorum..
(3,230 puan) tarafından
Belli ki kıskanıyor ben öyle anladım boşver catlasın
(2,119 puan) tarafından
Eşimi kıskanıyordu simdi evladıma başladı
(3,230 puan) tarafından
Çatlamaya devam o zaman :) konuşsun konuşsun sen takma daha çok çatlasın
(1,252 puan) tarafından
Kaynana terörü hala kendini kanıtlama peşinde kadın ya

He teyze eniyi anne sensin eniyi kadında sensin, en kadın sensin tamam
-Reklam-
0 oy
(2,639 puan) tarafından

Kız Allah yardımcın olsun profildeki foto sana mı ait kız dikkatimi çekti :)

(2,119 puan) tarafından
Yok bana ait değil yabancı bir ünlü
(2,639 puan) tarafından
Heee dikkatimi çekdi dedim ne kadar fitmiş
(2,119 puan) tarafından
Kendimi koydum bu gün bir kaç kişi daha sordu :))
(2,639 puan) tarafından
Ahahaaa bizden kaçamaz :=)
0 oy
tarafından
Delirmişmi bu insanlar annen sen üzülme diye öyle diyor bence
(2,119 puan) tarafından
Bende fark ettim onu ama çok üzülüyorum inanın
tarafından
Hiç üzülmiceksin bidahakine böyle saçmalarsa tlf kaynanan bidaha böyle konuşursan seninle görüşmeyeceğim de bitti gitti eşinde kızsın istediği kadar sağlığından önemlimi
(2,119 puan) tarafından
Bir daha yaparsa bağımı koparacağım
tarafından
Kavga etme sakince uyar sadece baktın olmuyor gerekeni yaparsın
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Oooo yavru söz konusu olunca aslan kesiliyoruz merak etme annesi sensin ne yapsa etse kötüleyemez. Öyle olunca ver eline baksın benim taktik öyledir. Biri ben bakarım diyorsa veriyorum sonra bana sabır diliyor. 
(2,119 puan) tarafından
Kendisi versem götürecek bana diyor sana bir şey olsa ben bakarım kimseye vermem diyor lafa bak
(2,545 puan) tarafından
Tövbe yarabbim götürse iki saatten sonra geri verir. Cahiller işte hiç aldırma.
0 oy
(721 puan) tarafından
Canim o òyle sòylediyinde neden aģzın payın vermiyosun ben olsam òyle demesinden hoşlanmadiģımı sòylerdim aradiģinda acmazdımda hiç kendinide sinir etme boş boş konuşuyor 
(2,119 puan) tarafından
Eşim soruyor her gün konuştunuz mu diye sanki her gün muhatap olmak zorundayım gibi ..
(721 puan) tarafından
Eşine sòylemedin mi annen bana bòyle sòzler diyor diye ?
(2,119 puan) tarafından
Dedim küçük şeyler diyor bosver deyip geçiyor
(721 puan) tarafından
Sen de açma kaynana aradiģinda eşin sorsa vaktim yokdu konuşmaģa duymamişım de. Ama kaynana yine oyle sòylerse sen susma kavqa et demiyorum sakince anne òyle demeyin hiç hoş diyil benim çocuģuma oyle şeyler sòyleme de
0 oy
(1,482 puan) tarafından
Arkadaşımın oğlu doğdu kaynanası 40 gün yanında yattı bıktırdı kızı sürekli alcam kaccam sen. Gelme bilmem ne bir kavga çıktı evde kadın anlamıyor arsız seninkide ona benziyor canım deki onkadina çok istiyorsan kendin doğur bu benim bebeğim
(2,119 puan) tarafından
Yakında bizdede çıkacak gibi hayırlısı:(
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Onlar  boşa  konuşuyor canım  o bebeğin annesi sensin Onlar  ne derse desin bu değişmeyecek  kaynan  sadece kendini avutuyor 
(2,119 puan) tarafından
Bana diyor sana bir şey olursa ben bakarım korkma diyor delirmiş gibi geliyor bazen
0 oy
(603 puan) tarafından
Ah canım benim hiiç dert etme annen kötü olmanızı istemediğinden öyle diyordur kaynana gelince edepsizin tekiymiş gereken cevabı ver bu kadar bebe seviyordun yapsaydın bende olan sende de var de ses etmedikçe üstüne gelir öyle kalitesiz tipler
(2,119 puan) tarafından
Annem cevap verme bosver diyor ses etmiyorum ama doldum..
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Annende gaz verir gibi konuşsa daha da zor olur senin için inş cabuk geçer bi dönem oluyor böle Allah kolaylık versn
(2,119 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kaynananin söylediklerini takma konuşsun dursun o dedi diye öyle olmayacak sen de ona gıcıklık yap. Aileler de malesf öyle oluyor bnmki de öyle sen haklısın demez yapacak bir şey yok cnm Allah muhtaç etmesin ciddi bir olay yok canını sıkma o yuzden
(2,119 puan) tarafından
Esimde sahip çıkmıyor Bende üzülüyorum bir haklısın deyip sahip çıkan yok kızıma sıkı sıkı sarılıyorum Bende:)
(1,685 puan) tarafından
Öyle düşünme cnm ciddi bir konu olsa eşin sahip çıkar canını sıkma hiç :)
0 oy
tarafından
Mallar cnm.sen bebeginle ilgilen güzel vakitler gecir.bnm kaynana da söylerdi.hatta bırak git bize biz onsuz yapamayız deyip bakmazdi hiç.ama kızım gereken cevabı kucağına gitmeyerek veriyordu.kimin ne olduğunu yavrun gösterir herkese.sen yeterki kızınla vakit geçir.
(2,119 puan) tarafından
Öyle yapıyorum yavruma sıkı sıkı sarılıyorum
0 oy
tarafından
Sevme şwkli öyledir belki canm çünkü var bazı insanlarda 

Yani bunda büyütecek birsey yok 
(2,119 puan) tarafından
Yani benden nefret ettiğini biliyorum çünkü nişanlı iken ve hamile kalana kadar ayrılmamızı bekledi düğünde kavga çıkardı milletin içinde seni zincirle kapıya bağlarım filan dedi. Sana bir şey olsa ben bakarım çocuğa filan diyor. Bunlar olmasa belki huyu öyledir diyeceğim de bana bir şey olsun diye bakıyor resmen
tarafından
Töğbe yarabbim
Rabbim kaynananın kalbini yumuşatsın vicdan merhamet versin insallah
0 oy
tarafından
Annen araya soğukluk girmesi sıkıntı olmasın diye arayıp bulmak için bence öyle diyor dur Ama sen uzak dur bu yılan kaynanam da gerizekalıya bak senin çocuğunu senden kıskanıyor
(2,119 puan) tarafından
Sanki kendi doğurmuş gibi davranıyor, çocuk ağlıyor diyor beni göremediğin için mi ağlıyorsun bu kadın seni benden aldı mı filan diyor sinirlerim bozuluyor
tarafından
Bu kadon dedigin kişi annesi farkında mısın ben onun annesiyim de ağırlık koymazsam ağzına sicar sen canina eziyet ediyorsun bak içine atıp susarak yapma bunu kendine
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Bebek bakmaya büyütmeye  meraklıysan kendin doğur büyüt de bu benim bebeğim de ne biliyim buna benzer şeyler işte. Kaynanaysa kaynanalığını bilsin. Haddini bilsin. Aynı dilden konuşursan oturur kalır poposunun üstüne. 
(2,119 puan) tarafından
Bir daha yaparsa diyeceğim artık sabır çekip içimden besmele filan çekiyorum dua filan ediyorum ki sakinleseyim..
(4,648 puan) tarafından
Sakinleşmek için en iyisini yapıyorsun. Lakin o sabır da bi yere kadar. Hadsize haddini bildirmek 40 yetime urba giydirmek gibidir diye bi söz var. Pek severim ve hep yaparım.
0 oy
tarafından
Annen bi nevi eşimle aran bozulmasın diye yapıyo ama sen neden kaynanama cevap vermıyosn ki
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Belli ki kaynanan seni sinir etmek istiyor. Kafanda büyütup sinir olacağına sende ona cevap ver. Kızın seni sevmiyor yok bana kaç gel falan deyince. Babasına çekmiş demekki o da annesini bırakıp bana geldi de. Oğlunu aldım diye yerine karşılık kızımı mı istiyorsun de şakaya vur alttada kalma. Eşin de bişey derse. Aman canım ne var bunda küçük şeyler bunlar şakalaşıyoruz biz dersin:) 
0 oy
(306 puan) tarafından
Boş boğaz gereksiz karı ya. Kuzum bak.sen onu bozmadikca durmayacak birdaha böyle şeyler dediği an sen ne dediğinin farkında mısın şaka yapıyorum dersede şakanın da bir dozu var de. Ne kizdim ya öyle şeyler söylenir mi ya
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Mesafeni koysana bırak adamlar anlamıyor onun annesi benim de hem kısın sana anne diyecek seni sevecek herkesten çok hele ayaklansın annecim diye sarılacak sana. Sen de onun kucağına verme çocuğunu uzak tut tembihle gerekirse hiç biiii şey yapamaz. Hem kıskandıkları için yapıyorlar 
0 oy
tarafından
Edepsiz biriyle baş etmenin tek yolu var sen ondan daha edepsiz olacaksın 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,126 göst.
0 oy
22 cevap 859 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu