0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Kızlar görümcemle 2/3 aydır aramda problemler eşim ilk zamanlar onun yüzünden bana kızmıştı son olarakta şu 1/2 hafta öncesinden tartışmıştık şimdide kaynanama geldim o şahışta burda ne yapmaya calışıyo anlamıyorum sanki ondan başka kimsem yokmuş gibi burnu havada hareketler eşimi aramalar evlerimizde yakın evime girip cıkamıyo numarasınıda sildim zaten yüzüne karşı eşimle aramı bozan sensin diye dedim hamile halimle hayla bana yüklenmeye calışıyo siz olsanız bu durumda neler yapardınız

9 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Umursama somurtma ki sevnimesin
(3 puan) tarafından
Görmemezlikten geliyorum zaten arada duyayıö diye bağıra bağıra konuşuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Demek ki seni çekemiyor bende de var birtane öyle görümce, ben gidince damlar hemen nispet gibi, yapmacık davranıyorum oda bunu anlıyordur zaten, şimdi hiç muhattap olmuyorum aramıyorum bile
(3 puan) tarafından
İlk kavgamız düğün günü neden onunla hiç konuşmamışsım akşamda iyi akşamlar dememem di bu yüzden eşim ayrılalım dedi ozamanda 3 haftalık hamileydim bende bitsin ozaman git davanı ac dedim sonra özür falan diledi barıştık şimdide 1/2 hafta öncesinden tartıştık eşimi arayıp beni hastaneye götür demiş eşime gitme dedim gitti arabada benim bileziğimle alınmıştı şırtan ne yüzle benim arabama bindiyse bu yüzden 1 hafta eşimle küs kaldık yeni barıştık zaten eşimin babasına falan dedim kızın yuvamı yıkcak eşimi aramasın diye oda 1 haftadır aramıyo şükür bi sorunumuz yok şimdi arayıp sormuyorum yaptığı şeyleri bile yemiyorum
0 oy
tarafından
Yokmuş gibi davranırım  
(3 puan) tarafından
Görmemezlikten geliyorum onu zaten o varken hiç gelmemeye calışıyorum
0 oy
(119,810 puan) tarafından
kendi evime giderim
(3 puan) tarafından
Burdada misafir var ama kactı gözü korktu dedirtemem
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Takma hatta gidebiliyorsan eve git
(3 puan) tarafından
Yemek sonrası bi mana uydurup gitmeyi düşünüyorum zaten
0 oy
(7,944 puan) tarafından
Kendi evine git çekmek zorunda değilsin
(3 puan) tarafından
Onun evi değil burası sonucta cıkmış gitmiş ohh canıma değsin kardeşinide elinden aldım kardeşi bile evine gidip gelmiyo
0 oy
tarafından

Sürekli Gül:D gebersin

(3 puan) tarafından
Gülüyorum ve onu görmüyorum
tarafından
Aynen öyle yap sinir olur
(3 puan) tarafından
Oluyo zaten masa ortada duruyo elimi dahi sürmedim kendileri topluyo
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Neden ondsn başka kimsen yokmuş gibi davranıyo asıl soru bu. 
(3 puan) tarafından
Benim ailemle evlerimiz cook uzak anneme gitmek için 3 dolmuş kullanmalıyım
(4,651 puan) tarafından
Bu yüzden mi ayyyy..
Kavgalı değilken devamlı görüşüp gidip geldiyseniz öyle bir hava içine girmiş olabilir. Yani kısaca sen vermişsin bu tavrı ona bilmeden tabi. Benim düşüncem bu.yanılıyor da olabilirim.
Şimdi ise tam tersi durumu ona hissettirir. Buda düşüncem. Bunu da görmezden gelerek yapabilirsin çok bişey yapmana gerek yok aslında
(3 puan) tarafından
Haklısınız bilmediğim bi mahallede tek kalınca bi taraflarını fazla kaldırmış olabilirim ama kendi eliyle kendinide yaktı kardeşi evime gelme eşimin numarasını sil oda sana gelmiycek numaranı silcek demiş cocuğuda göremiyceksin demiş
(4,651 puan) tarafından
Oo çok iyi o zaman. Gerçekten bişey yapmana gerek yok. Sanırım napıcanı bilemediği için eşiniz de öyle dediği için afallamış durumda sürekli gözğnizin önünde olmata çalışıyor diye düşünüyorum. Başaramayıca bi zaman sonra vazgeçecektir.
(3 puan) tarafından
Aynen evime gelemiycek buna coook seviniyorum cocuk doğuncada 15 gün annem benim evimde kalıcak kendi ailem dışında hiç kimse göremiycek bunların tüm planları şuan suya düştü
0 oy
(69 puan) tarafından
Kayınbabana demende çok iyi olmuş ne kadar sessiz kalırsan tepene cikiyorlar Kardesi eşini bile bile aramasına eşin ne diyor peki
(3 puan) tarafından
Şuan ikisi 1 haftadır falan konuşmuyo önceden aramazdı aramız ne zaman bozulsa her gün arıyo niye aradı diyorum bişey demiyo bakalım yine neyin peşinde de aradı durduk yere aramazdı diyorum bende tek eşimin babasına desem yine iyi kendi ailemede söyledim ailem geldi burda konuştu ben hiç boştamı dururum önce kendi aileme dedim baktım olası yok ondan sonra bi iki gün sonra babasıni aradım hemde sabahın 7'de
(69 puan) tarafından
Aynı bensin valla ☺️ bende eskiden çok fazla tepki vermiyordum artık tek bir yaptıkları sabrımı tasirir oldu gündüz görümcem arasa eşim açmıyor akşam eve gelince ara dedim iki kere yaptık hanfendi şimdi aramıyor niye gündüz rahat rahat konuşacak çünkü abisiyle Allah'tan eşim nasıl insan olduğunu kendi söylüyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 303 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sensizlikyui (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sensizlikyui (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,399 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Cancigerkuzudolma (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.