0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim 5 aylık daha ek gıdaya var ama önüne gelen bebeğime ben görmeden yiyecek vermeye çalışıyor. Dün misafir vardı kaynanam çikolata sos verdi birde beni çağırıyor iyi bir şey yapmış gibi bak diye bende hemen sildim. Annem, eşim , kaynanam, kardeşlerim, Babaannem falan hep gördü mü diyorlar ki ver canı çeker bebeğin anlatamıyorum bu insanlara anne sütü ne kadar değerli!!!!

6 Cevaplar

0 oy
(13,102 puan) tarafından
El kadar bebek lafa gelince ne anlar derler nasıl canı cekecek anlamıyorum bazen 
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Sen net ve kesin davranacaksın gerekirse kırılsın kalpleri eşinde arkanda duracak ve kimse çocuğa bir şey vermeye cesaret edemeyecek. Tecrübeye dayalı olduğu için söylüyorum 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bende verdim 4 aylıktı yoğurt yiyordu :) çikolata sos vs vermedim evet ama yemeğin sularini vs damagina surerdim 5 aylikta 6 ayda direk çorba yedirdim hiç öyle 3 gün kuralı vs yapmadım sabahları eline meyve verirdim vs vs 
tarafından
Arada bende veriyorum böyle sağlıklı şeyler ama onlar şeker, çikolata sosu, böyle sağlıksız gıdalar veriyorlar ben görmeden kizacagimi biliyorlar ona sinir oluyorum.
0 oy
tarafından
5 aylıksa başlamanı tavsiye ederım ek gıdaya 
tarafından
Arada yoğurt, muz falan veriyorum ama sadece tadım ama su versem mi bilemedim
tarafından
Muz aslında çok erken olmus kabız yapabılır meyve olucaksa rende elma, rende kayısı gıbı su da verın bence bır çay bardağı susar
tarafından
Teşekkürler:)
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Aynen canm anne sütü kadar faydalı bişey yok bizimkiler de öyle hep bende diyordum emsin bisey vermeyin 
0 oy
(612 puan) tarafından
Rabbime çok şükür ne eşimin ailesinde ne benim ailemde bir kere bile şunu yapan olmadı. Gerçekten en hassas olduğum konulardan biri bebeğimin beslenmesi. Sadece silmekle kalmazdim baya bı azarlardim. Kim olursa olsun farketmez.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bernakra (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 435 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 423 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 266 göst.