+1 oy
890 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selam kızlar.O kadar mutsuzum ki(5 aydır evliyim hamile kalmadım.Eşim devlet işinde çalışıyo asker.40 gündür yoktu yarın gelicek inşallah(Kaynanamlar arkadaşlar o kadar soruyo ki çocuk varmı yokmu diye psikolojim bozuldu((Şu 40 günde soğan kürü incir kürü denedim folik asit kullandım inşallah bu ay tutar((inanın çok fazla yorqun düşdüm düşünmekden kalbimden taş aslı gibi

53 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biamillah ya 5 ay diyosn ben 5 sene dayandm olur canm allahın izniyle biraz sabırlı ol
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Stres yapma olacağı varsa bile şuan yaptığın stres etkiler. RABBİM kimsenin kucağı nı boş bırakmasın inşallah en kısa zamanda kucağını doldursun 
0 oy
(44,652 puan) tarafından

5 ay çok uzun bı sure niye kalamadınki acaba:ermm:

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kaynanana hayır yeni evliyiz daha düşünmüyoruz de :) bence çok erken ama madem istiyorsunuz folik asit fayda verir  bir 6 ay deneyin olmazsa doktora gidin kimseye de demeyin 
0 oy
(629 puan) tarafından
Ben ilk zamanda dusunmuyordum sonrada 5 6 ay olmadi soranalra dusunmuyoruz dedim olana kdr oluncada ztn duydular
0 oy
(41 puan) tarafından
Ay evliliğin daha cok yeni sen dışarıya gore hareket etme bence esinle birlikte ne zaman kendinizi hazir hissesiyorsaniz o zaman cocuk deneyin çünkü disarda ki insanlar susmayacak cocuk yaparsin ikinci cocugu sorarlar yani millet konusur durur sürekli bana da soruyolardi dusunmuyoruz cok erken diyodum birsey diyemiyolardi
0 oy
(43 puan) tarafından
Biraz evlilik ne demek onu hissedin. Şak diye ebeveyn olmak zorunda mısınız? 5 ay ne ki ? Yıllarca bekleyen insanlar var. Bu kadar kafaya da takarsan kadinsal hastaliklarin cikar hic gebe kalamazsin.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kız daha çok erkenmis ya olur inşallah üzülüp te strese sokma kendini evliliginin tadını cikar
0 oy
tarafından
Biraz birbirinizi tanımanız gerek zaten hemen hamile kalmak çok mantıklı değil ayrıca doktorlar bile bir yıldan önce tedavi uygulanıyor die biliyorum 
0 oy
tarafından
Bebek yokmu diyen soran milletten sıkıldığından bebek yapicaksın ya hani. O millet sende bebek pışpışlamicak haberin olsun. 
0 oy
(146 puan) tarafından
Ben evlendikten 2 yıl sonra çocuk düşündüm. O süreçte kaynanam ve herkes çocuğu olmuyor diye etrafa yaydilar. Kesinlikle sana sorulmasını engellemen için ağızlarının payını vermen lazım.  Arkandan konuşulanları da duymaman lazım. Bebeğim oldu şimdi suratına bakmıyorlar.  Bu insanlar böyle.  Asla kendine laf söyletme. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız daha  5 ay olmuş evleneli bu ne acele allhaskina ya birde  kür yapmaya başlamışsın  bi ewliligi  anla  önce  cicim ayları  geçsin   

Ondan  sonra  keşke  çocuk yapmasaydım  deme  bu ne sevda yaa  

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 654 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kelebek3421 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...