0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Kızlar iyi geceler hepinize. 1 haftadır 2 yaşın da kızım hastaydı. Ben de 2 gündür hastayım ilk gün sadece öksürük vardı ama öksürüğüm baya şiddetliydi. İkinci gün öksürügm biraz geçti yani sadece ara sıra öksürüyorum ama ona razıyım. Boğazım da öksürmekten tahriş olmuş sanırım sonra boğazım indi şişti şuan berbat bir şekilde saatlerdir cekiyorum afedersiniz tükmük bile yutamiyorum. Nefes darlığım yok ama boğazım oyld olduğu için sanırım beni biraz zorluyor. Bir de cene kaslarım 2 gündür sürekli ağrıyor kulaklarım filan onun dışın da başka bir sikayetm yok. Daha once de 2 sefer kovid geçirmiştim bundan 5 ay önce. Acaba yine kovidmiyim diye düşünüyorum ama belirtilerim farklı. Sabah acile gitcem. Suan da 23 hafta 3 günlük hamileyim. Aşım yok. Henüz yaptırmamistim. Kızım Da boğaz enfeksiyonu vardı acaba boğaz enfeksiyonu da serpici midir boğaz enfeksiyonu olmuş olanilir mi. Kayınpederm kayinvaldm de siz kovid oldunuz söyle böyle o kadar çok moralim bozuldu ki hamileler hep ölüyor yoğun bakım da yatiyor bebekler ölüyor diyip duruyorlar o kadar cok pskoljik olarak çöktüm ki zaten doğum stresi var bana bisey olursa diye kızımı da düşünüp duruyorum. Cok uzun oldu hakkınızı helal edin 

6 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
Evde nasıl geçirdiniz 5 ay önce her hangi birşey yaptınız mı 
(245 puan) tarafından
Valla ağır geçirmiştim baya zor oldu. Cocukta olunca hiç dinlenememistim. Ama o zaman hamile değildim bitki çaylarını içmiştim hep. Ballı süt tarçınlı. Günde 1 litre ayran yoğurt. Meyve. Verdikleri virüs hapını kullanmadim ciğerlerim de  de vardı. Vitaminleri kullandım sdce. O sekil de atlattım onu şükür.
-Reklam-
0 oy
(3,774 puan) tarafından
Canim tipki bizde oyleyiz suan 2 çocuğum ve ben esimde bir sey yok.ama suan mevsimsel bir grip salgini da varmis kimi  duysam öyle  test  veriyorlar negatif.siz de büyük ihtimalle üşüttünüz geçmiş olsun.  Korkma Allahın izniyle yemene icmene dikkat et  meyve salata corba sirke ile gargara balli süt limonlu su sirkeli su dönüşümlü iç.  Ketilla su kaynat evine buhar yap. Ben de 26 haftalik hamileyim ve aşısızım.. rabbim muhafaza eylesin çocuklarımızı bize bizi onlara bağışlasın. 
(245 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizlere de cok cok geçmiş olsun. Hepsini denicm. Amiiin amiin inşallah
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim de oğlum hasta oldu 1 gün halsizdi sonra 9 aylık kızım oldu 2 gün ateşlendi sonra bana geçti dediğin gibi benim de kulagima çok vurdu ağrısı bence bi test verin 
(245 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Sizlere de çok geçmiş olsun. Öğleden sonra gitcem acile zaten isterlerse vercem mecbur
(1,621 puan) tarafından
Canım gribe hiç bakmayip teste gonderiyorlar zaten bende grip diye gitmistim acile covid acile git burda bakilmiyor denmisti
(245 puan) tarafından
Öyle mi bilmiyordum teşekkür ederim
0 oy
(669 puan) tarafından
Kovidde olabilirsin aşını niye olmadın canm bebeğini tehlikeye atıyosun kendinide aşı birazdaha koruyo bari tvlerde nekadar çıkıvyo kovidli hamileler gecmiş artık bence git test ol icin rahatlasın 
(245 puan) tarafından
Aşımı zaten olacaktım. Doktor 4 aya kadar olma dedi olmadim. 1 ay önce de tetanoz aşısı oldum tetanozdan 1 ay sonra aşı olabilirsin dedi. Yarın aşı randevum vardı ama hasta olduğum için yaparlar mı yapmazlar mi bilmiyorum.
(669 puan) tarafından
Yapmazlar canm kovid testi istetirler
(245 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Aynısını bizde olduk salgın varmış korkma canım 
(245 puan) tarafından
Evet herkeste öyle diyor. İnşallahh
0 oy
tarafından
Kovit değildir o benim çocuklarım eşim ben hep birlikte öksürük boğaz şişmesi burun akıntısı kulak ağrısı çekiyoruz. Test verdik negatif çıktı ama bu bir salginmis. Üst solunum enfeksiyonu salgını. Kadın çocuk bebek herkese bulaşmış 
(245 puan) tarafından
Aynen bizler de o şekildeyiz. Hastaneler de de herkes o şikayetlrde zaten bebeklerden yetişkinlere kadar. Biz Konya da yaşıyoruz Konya da sular da aşırı mikrop var dediler. Kullanıyoruz da yani. Sizlere de çok geçmiş olsun
tarafından
Biz de ankaradayiz çeşme suyu kullanmadigimz halde yinede herkes hasta. Neden olur bilmiyorum ama acil şifa diliyorum
(245 puan) tarafından
Amiin inşallah herkese

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 93 göst.
+1 oy
1 cevap 57 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Knisa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
21 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifiniz (15 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...