0 oy
1,237 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
RABBİM GÖRÜYOR  KEDİ KAYBEDER

33 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Şu hayatta güzelliğiyle nam salmış angelina culi;) bile aldatilıyorsa bu kadının dış  görünüşünden değil erkeğinin içinin coplugunden dir  canım benim boşuna kendini sorgulama senin için içini yerken o eminim fosur fosur uyuyordur şuan 

Yapacagin en doğru şey o koca nin kendinden akıllı telefonunu elinden alacaksın bir alo diyecek kadar sağlam bir akılsız telefon vereceksin eline öyle yada böyle unutacak o nimet azgını 
(7,923 puan) tarafından
Aynen öyle..
tarafından
Kız güldüm valla
-Reklam-
+8 oy
tarafından
Sen çok güzelsin eşin Habeş maymununa benziyor 
(1,277 puan) tarafından
Al benden + sana canım katılıyorum sana
tarafından
Sen bide benim kalbime sor onu malesef çok seviyorum
(1,947 puan) tarafından
Ahahahah kiz istemsiz güldüm valla :)
+1 oy
tarafından
Erkeğin nefsi ittttennn beterdir senin güzelliğin ile alakalı birşey değil deryam.. 

Ben nerdeyse 3 yıldır tanıyorum seni kocan seni hak eden bir adam değil. Ama bu boşanmaya bir sebep te değil. İzliyorlar arkadaş izliyorlar biz ne yaparsak yapalım bu böyle izlemeyen erkek yok buna o kadar eminim ki bak benim eşim hep söylerim akraba ile tokalaşmaz tv de etekli bir kadın çıksa hemen tv yi değiştirir ama ben benim kocam asla izlemez diyemem. Ben 5 yıldır hiç yakalamadım ama izlemiyor diye yemin de edemem çok kafaya takma evet şer efsizlik yapacak birşey yok alışkanlık olmuş artık erken boşalma sorunu var diyorsun kendini karısına karşı yetersiz hisseden adamlar da yapıyor bunu kendilerini eksik hissettikleri için üzülme da yeter 
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Çok güzelsin hele gözlerin cnm pskljk destek alsın eşin 
tarafından
Onun piskolojisini  s.... Bi yanim nefret ediyor bir yanım seviyor
0 oy
(770 puan) tarafından
Bence eşine fazlasın bile.gayette güzel bir kadınsın. Anlasilan sadece bagimlilik olmus onda izlemek. Yoksa seni begenmediginden degil.buda bir tur hastalik
tarafından
Benle ilişkiye girdikten sonra niye izlerki cnm erken bosalma sorunu var 30 saniye sürmüyor benim sesim çıkmıyor onun bana yaptığına bak
0 oy
tarafından
Onun yapması senin güzelliğinle alakalı değil asla. Psikolojik nedenleri olabilir eskiden kalma alışkanlık olabilir sen kendini eksik hissetme. Bence çok güzelsin
tarafından
Onun piskolojisini de eskisini de aliskanliğinıda  3.5 yilimi  verdim haram olsun
0 oy
(12,968 puan) tarafından
Cirkinlikle ilgisi yok ki en çirkin kadın bile hak etmez bunu 
tarafından
Ah kuzum ya rehberinde de bir numara gordum
(12,968 puan) tarafından
Kadın mı ?
tarafından
Profilinde hiç birsey gözükmüyor cnm
(12,968 puan) tarafından
Arayıp bı öğren kuzu ?
tarafından
Eşimin iş arkadaşiysa sıkıntı olur kuzum benim numara  bir tuhaf kayitli olmayan kişilerde eşimin adı soyadi gozukuyor kayitliymiş gibi
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Sen gibi hatunu bulmuş da daha ne demeye kuduruyor bu adamlar anlamiyorum hastalık olmus anlaşılan bi aile tespitine gidebilirsin belki faydası olur ama sen kendinde eksik hissetme 
tarafından
Hastalik fln değil cnm hasta insanın canı acır bu domuz gibi pislik
0 oy
(669 puan) tarafından
Sen çok güselsin canm masallah sana eşinin tipi bozuk zaten kanı nasl bozuk olmasn kendide isterse piskolojik destek alabilir 
tarafından
Ona göre o çok haklı çünkü izlemedi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kendinde hata sorun araman çok yanlış, bu onun yaptığı bir pislik seninle hiç ilgisi yok dünya güzelleri bile aldatılıyor düşün yani, aşk sevgi sadakat başka şeyler Allah ıslah etsin onu
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(67 puan) tarafından
Bişey soylim mi taş gibisin maşallah canım kusuru kendinde değil karşındakinde ara. 
tarafından
Karsimdaki  burnu dusse eyilip almayacak kadar gururlu kibirli
0 oy
tarafından
Hayır güzelsin eşin sadece yolunu şaşırmış bacım sert bı dille uyar gözünü korkut madem seviyorsun
tarafından
Rehberinde de bir numara gördüm cnm kadın sa asla affetmem
tarafından
Ara kimmmis bak bi
tarafından
Arkadası cikarsa  beni aradın diye arar o zaman benim aradığım ortaya cikar
tarafından
Ozaman nasıl öğreneceksin çocuğun eline ver ne bilim kendisi aramış de yada al ara yerw filan düşür telefomu ben olsam hemen öğrenirim
tarafından
Sanırım korkuyorum kadın çıkar diye
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Deryacim gözlerine bakarken bile kayboluyor insan 

Eşininki.bagimlilik olmuş maalesef
tarafından
Rehberinde de bir numara gördüm cnm inşallah korktugum başıma gelmez asla affetmem asla
0 oy
(712 puan) tarafından
senlik bı durum değil kuzum bu maşaAllah duru bı güzelliğin var ama bazı erkeklerde o videolar bizim için normal olan komedi videoları nasılsa onlar içinde o videolar normal karşılıyor kendilerince senin bı eksiğin kusurun yok yani o bazılarının kafası beyinde çalışmıyor başka yerleriyle yönetiyolar
tarafından
Ah kuzum 1 kere olsa yapmis bir hata derim ama hergun ya hergun izlemis  penis buyutucu ilaçlar arastirmiş
(712 puan) tarafından
belki de kendini sana karşı yetersiz görüyor olabilir kuzum
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Sen çok guzelsin boşuna kendini üzme o numara içinde eşinden ara alo der anlarsın bayan mi erkek mi ? Ona göre davranırsin
tarafından
Arkadasiysa   tekrardan arar beni aradın diye
(2,501 puan) tarafından
Teli sessize al ararsa sil içinde şüphe olacağına ara yani yada şöyle o arasın sesini dinleyecem de ama numaraya bak seni kandırıp başka bı numaraya aaa diye kayıt etmesin
tarafından
HaYatta aramaz cnm öyle bir adam değilki
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum ya maşallah sana ne kadarda güzelsin senin de benim gibi iki çocuğun vardı dimi diğer olay için bişey diyemem ama numara olayı bazen bende bilinmeyen numara olunca öyle kaydederim kim olduğuna bakmak için sonra unuturum silmeyi 
tarafından
Oda daha önce sorduğumda öyle dedi cuma msji atmisti kim diye kaydettim kaldı öyle dedi
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Sen çok güzelsin maşallah bebeğinle sana eşinin pislikleri yüzüne vurmuş sen kendinde arama hatayı
(2,350 puan) tarafından
Benimde başıma geldi inan unutluyor izlemesin hayatım konuş güzelce ne istediğini neyin eksik oldugnu ara bende yaşadım konuştuk unuttuk gitti smdi açık video gorse hemen geçer
tarafından
Dua et bana lütfen  bu kabus bitsin
(2,350 puan) tarafından
Kendini salma sakin ol seni anlıyorum çok sinirlisin şuan konduramiyorsun ama geçecek canım sakın ol
tarafından
Unutamıyorum cnm ben 17 yaşımda evlendim aylarca görmediğim oluyor eşimi bir kere harama bakmadim  benimki nefis değilmiydi
(2,350 puan) tarafından
Bende o yaşta evlendim erkekle kadın bir olmuyorki onların nefsi çok farklı erkekler ergenlik döneminde başlıyor afedersin bı nevi bağımlılık
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sen cok guzelsinde keske bu sekilde bahsederken esinin fotografini filan buraya koymasaydin daha iyi olurdu bu benim dusuncem cnm 
tarafından
Kaldırdım cnm  sagol
(1,763 puan) tarafından
Taniyan biri olur filan hani cinsellik ya konu o yuzden dedim kuzum yanlis anlasilmasin
tarafından
Haklısın kuzum ya ben ne yaptigimi biliyormuyumki
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Çok güzelsin canım benim ama ni farklı bisi bağımlılık galiba eşinin yardım alması lazım bence 
tarafından
Söylesem sen git al yardım der cnm  burnu düşse eğilip almaz
(1,990 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Seninguzelliginle alakasi yok bazilarina bagimlilik yapıyo alıp karsina konuş 
tarafından
Konusulmuyorki küsüyor bagirip cagiriyor
(1,569 puan) tarafından
Allah islah etsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 417 göst.
18 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Meriyy (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 726 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 458 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

379,096 soru

11,347,983 cevap

34,814 kullanıcı

...