0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kızlar merhaba kızım 17 aylık, tv telefon hep uzak tuttuk hatta televizyon kurulu bile değil evde. Ama şu an havalar soğudu kızım hasta dışarı çıkartmıyorum her gün o zamanda evde çok sıkılıyor. Bu aydaki çocukalrınıza tv izletiyormusunuz? İzletiyorsanız sınır dk nız nedir? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
O yaşlar da 2 şer kere olmak üzere 15 er dakika aciyordum canim
(1,077 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim. Tv nin zararlarını çok araştırdım o sebeple hala içime sinmiyor. Ama bir gerçek var çocuk sıkılıyor ve ben bazen gerçekten yetişemiyorum. :(
tarafından
Canım bak bende açmadım 3 yaşında hala telelfin bilmez ama artık acıyorum belirli şekilde çünkü evin içinde bunaliyorlar başka çaremiz yok
-Reklam-
0 oy
(27,519 puan) tarafından

Valla sevmediği için yedi yirmi dört açıkta olsa bakmaz reklam izler sonrası yok .

Ben kisitlamam tviyi ama sevmiyor onun için sorun yaşamadım telefon zaten vermem alsimasini istemem.

(1,077 puan) tarafından
Anladım canim teşekkür ediyorum benim kızım hiç evde görmediği için bakıyor maalesef oyüzden zamanı belirlemem gerekiyor:(
0 oy
(119,689 puan) tarafından
bizim evde tv hep acik kuzey donup bakmaz bile
(1,077 puan) tarafından
Bizimki bakıyor canim çünkü hiç açık olmadi daha evvel:(
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yarım saatten fazla izletme bence canım. TV ye odaklanıp dış dünyayla bağlantısını kesebilir bu da dikkat eksikliği ve uyaran eksikligine neden olabilir. 
(1,077 puan) tarafından
Evet canim haklısın
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim kızım da onyedi aylık, dün kelime oyununu çok izlemek istedim, kızım da ilk kez TV izleyecekti. Baktım büyülenmiş gibi gözünü bile ayirmiyor hemen kapattım. İçime sinmedi ya 
(1,077 puan) tarafından
Benimde sinmiyor ama bazen zor durumda kalıyorum o ara mecbur açıyorum:/
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bende.tv taraftarı değilim evde tekken hep kapalıdır hatta. 7 yaşında bir kızım var 16 da ufakliklik var ablası arada açar ama dönüp bakmaz bile bende bu durumdan memnunum. Yarım saati gecemicek şekilde eğitici şeyler açabilirsin belgesel yada ****** sesleri çıkaran programlar var
(1,077 puan) tarafından
Yarım saati geçmeyecek şekilde yapacağım bende canim
0 oy
(9,693 puan) tarafından
Ben yemek saatlerinde izletiyorum maalesef başk türlü asla yemez 17 aylık benimde bi sıkıntısı yok ama kapattımı tekrar istemez 
(1,077 puan) tarafından
Bizimkide yemeklerde istiyor 1 aydır hastalık bırakmadı peşimizi şırınga ile besledik kızımı o dönen mecbur kaldım açtım
(9,693 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm zaman zaman mutlaka izliyorlar çocuklar yapacak bişey yok
0 oy
(9,046 puan) tarafından
Ben çizgi film izlerken ancak yemek yedirebiliyorum. Onda da eğitici şeyler açıyorum
(1,077 puan) tarafından
Anladım canim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 182 göst.
0 oy
16 cevap 206 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (116 puan) tarafından soruldu

382,223 soru

11,444,168 cevap

35,015 kullanıcı

...