0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlar bu damlayı kullandım bu akşam neden çünkü 2 yaşındaki oğlum 3te uyuyor sabah 11 de uyanıyor öğlen 3te uyuyup 5te kalkıyor düzensiz uykumuz olduğu için verdim ama bugün çok koşturdu ki yoruldu da mı uyudu yoksa etki mi etti bilmiyorum benim amacım düzene sokmak 3te uyuyan iştahsız bir çocuk çok üzülüyodum belki iştahı da yerine gelir diye verdim  vicdan yaptım ama çok üzülüyorum uykusuna iştahına düzene girene kadar vericem sadece

6 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de çok düşündüm artık bezdim diye kullandım hiç fayda etmedi belki de benim kızımdan kaynaklıdır bilemiyorum
(398 puan) tarafından
anladım canım bende bilemedim yoruldu da mı uyudu yoksa gerçekten yaradı mı anlamadım
(2,323 puan) tarafından
Bilemiyorum canım bı kaç gün dene bakalım anlarisn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm kan degerlerine baktirdinmi
(398 puan) tarafından
evet bişey çıkmamıştı bir daha götürcem canım baktırcam
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben onla uykusunu düzene koydum oğlanın 
(398 puan) tarafından
gerçekten miiii yaa çok sağol canım cevabın öyle iyi geldi kii sanki kötü anneyim ben gibi hissettim sanki zorla uyutuyomuşum gibi hissettim ne biliyim 3te uyuyan bir çocukta büyüme hormonlarını alamadığını düşündüm de kullanmaya karar verdim
(1,921 puan) tarafından
Nasi yaptin baci anlat hele benim bebe de uyumuyor hic ya
(13,202 puan) tarafından
Evet kuzum. Doktor melisa çayı tavsiye etti eşim çok araştırdı bu damlayı aldık memnun kaldık
(1,921 puan) tarafından
Hadi ya benimki 8 aylik acaba olur mu ki senin bebis ne kadarlikdi
(13,202 puan) tarafından
5 aylık iken kullandım ben yine de doktora danışıp öyle kullanın.
0 oy
tarafından
Hayır üzülme. Uyku düzeni olmadığı için iştahı da olmuyor çocuklarin. Hatta sen mantıkli olanı yapmışsın. Çocuğun için ❤️
(398 puan) tarafından
seni Allah gönderdi galiba canım ağladım bile sanki bile bile oğluma kötülük yapmışım gibi hissetttim kötü annemiyim diye sorguladım ama onun için uykuyu sevmiyorum onun için çabalıyorum kuzenim kullanmış bitkisel hiç korkma dediği  için kullanıyorum araştırdım herkes bitkisel diyor
0 oy
tarafından
Ay yarın bende alıp kullanacam bakalım nasıl bir etki olacak günlerdir gece uyumuyoruz kaç damla veriyorsun canım benimki 1 yaşında kaç damla vermem lazım acaba
tarafından
Özele bak asko
(398 puan) tarafından
ben 20 damla verdim canım  valla vicdan yaptım ama onun iyiliği için biraz da ağladım neden bilmiyorum sanki kötü anneyim ben
tarafından
Saçmalama neden kötü olasın, bütün gün zaten tüm enerjimiz kendilerine gidiyor eee gece uykumuzu da almazsak ertesi gün nasıl bakacaz kendilerine düşünme öyle
(398 puan) tarafından
evette ne biliyim annelik iç güdüsü mü ne iştah desen yok uyku desen düzensiz  üzülüyorum ona da çok işte belki uykusu düzene girerse iştahı da düzelir
tarafından
Hiç sorma aynısı bendede var hicbirsey yemiyor bende yarın denicem bakalım inşallah işe yarar ya
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Doktor mu onerdi bende dusunuyom almayi 2 aydir  perisaniz ne gece ne gunduz uyuyor yaa ben bidee hamileyim pestilim.cikti bide me kadara aldin canim 
(398 puan) tarafından
80 lira canım doktora falan sormadım 2 kuzenimde çocuklarına denemiş düzene girmişler bende denedim bakalım
tarafından
Trendyolda 65
(1,921 puan) tarafından
Alacam bende galiba dayanamiyoz artik :/
(1,921 puan) tarafından
Evet demin gordumbide eczaneye sorcam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 143 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 242 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 193 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...