0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar sabahtan beri ateşli acile götürdük boğazları tahriş olmuş aferin verdiler 11 de verdim aferini şimdi saat 12.20 oldu daha yeni 37.4 oldu ilaç geç mi etki ediyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylık canim
tarafından
Sadece aferin mi verdiler antibiyotik falan yok mu bu arada üstünü goudirme ve eklem yerlerine ilk bezle sürekli sil fayda ediyor
(942 puan) tarafından
Aferin verdiler sadece yaptık onu cnm ama 37.4 oldu şimdi normal mi
tarafından
Canım biraz yüksek ama çok değil şükür ki sürekli takip et sen baktın cikiyor ılık bir duş alır
(942 puan) tarafından
Tamam cnm sağol teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım çok geçmiş olsun düzelir insalalh minik
-Reklam-
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Suan bende Basnda bekliyorum oglumun 38.5 olmus birden yukseldı 1 saat once. Dişten ara ara atesi oluyor. Lımon verdm 1 kasık. Az oncede calpol verdm cay kasıgıyla yukselecek gibiydi, suan 37.3 cok sukur düştü.. 12 aylık. Gecmıs olsun sizede Rabbım sıfa versın yavrularımıza ınsaallah Aminn:(
(942 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm limon iyi geldi mi bizim 37.4 oldu anca 1 saat oldu aferin vereli o zaman düştü
(4,235 puan) tarafından
Evet iyi geliyor cnm bol su ver bıde emzırıyorsan sen de mandalina ve nar ye ıyı gelıyor sütten gecınce. Yada yedir meyvelerden
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Antibiyotik vermedi mi kana bakılmadı mı bizde ateşle gittik kanda enfeksiyon çıktı serum verildi boğazı şişti antibiyotik verildi kaç gündür perişan oldu yavrum 
(942 puan) tarafından
Yoo bakmadılar hiç küçük yerdeyiz biz sağlık ocaginin acili var burda oraya gittik. Boğazı tahriş olmuş dedi aferin veriyorum calpol vermene gerek yok aferin kullanırken dedi ama anca 1 saatte etki yaptı şimdi 37.4 oldu yeni
(25,224 puan) tarafından
Bi çocuk doktoruna götür canım düşmeyen veya düşüp çıkan ateş enfeksiyon belirtisidir tehlikelidir ve antibiyotik gereklidir aferin soğuk algınlıgı için bir şurup
0 oy
tarafından

Canim.tkp et. Boğazlarım tahriş durumu var ise gecede ateş olur ise yarın çocuk dr götür. Aferin tek başına yeterli gelmeye bilir. 

Geçmiş olsun rabbim.sifa versin 

(942 puan) tarafından
Antibiyotik yazmadı acilde geçmezse ateşle ishal öksürük başlarsa çocuk doktoruna git dedi
tarafından
Canim ateşi geçmez 38 felan devam ederse git . Öksürük.ishal bunlar ile iletmiş oluyor.hastalik sonra çocuklar hemen düzelmiyor çocuğu riske atma başından sarmış resmen . İlgisiz dr ayar oluyorum  .
Çocuk bir kere bağışıklık.sistemi düştümu onu toplamak çok zor oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 90 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 440 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,698 soru

11,426,502 cevap

34,985 kullanıcı

...