0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar sabahtan beri burnu akıyordu ama çok değil hafif akar akmaz gibiydi şimdi gece öksürmeye burnu tıkandı ağlamaya başladı. Uyumuyorum saat kaç oldu hep ağlıyor nefes alamıyor. Serum fizyolojik siktim burnuna ama düzelmedi. Ne yapmam lazım burun açmak için 

10 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Serum fizyolojik sıktıktan sonra aspiratörle temizledinmi canım 
(942 puan) tarafından
Temizledim ama burnu dipten tıkalı heralde
(3,099 puan) tarafından
Canim yan yatir veya dik otuttur yukarda kalan  burun deligine serum fizyolojigi fiskirt digerinden cikar serum fizyolojik sonra diger tarafina cevir o taraftaki burun deligine sık sonrada temizlersin aspiratorle oyle acilir burnu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burnuna bir damla zeytinyağı  sık canım rahatlatır inşallah  benim kızımda 13 aylık aynı  dertten  muzdarip aceba salgın mi var
0 oy
tarafından
Göğsüne havlu koy sıcak tut cnm terler 
(942 puan) tarafından
Tamam cnm
0 oy
(394 puan) tarafından
Aynısı benimde kızım oldu hala uyumadı ve hala ağlıyor
(942 puan) tarafından
Valla gündüz şimdi iyi ama gece çok kötüydü
0 oy
tarafından
Çocuk doktoruna götürmelisin imkan dahilindeyse. Kızımın da böyle başladı kovid olduğunu fark ettik sonradan. Allah göstermesin size de sen götür ne olduğu cikar ortaya

. Boğazına bakmayi dene bademcikleri kızarmış ve şişmiş mi
(942 puan) tarafından
Boğazları sis heralde ağzı hasta gibi kokuyor çünkü
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Burun aspiratürünüz varsa çekmeye çalışın yoksa eşiniz eczaneden bulsun o baya işe yarıyo
(942 puan) tarafından
Var cnm ama işe yaramıyor ki burnunda sümük yok kuru tıkalı sadece heralde çektirdim sıktım neler yaptım akşam nasıl ağlıyor serum fizyolojik görünce elimde
0 oy
(1,091 puan) tarafından
13 aylık kızım var. Aynı dertten muzdaribim.  Akşam 11den beridir ayaktayız. Sprey serum aspiratör hepsini kullandım ama çok ciddi tıkalı. Elektriklerde kesik. Çaydanlıkta su kaynattım buhar olsun diye ama işe yaramıyor ne yaparsam yapayım... 
(942 puan) tarafından
Valla ben serum fizyolojik sıktım içinde sümük yokki burun açık ya dipten kapalı heralde çektirdim gelmiyor bişey zaten ona da çığlık çığlığa ağlıyor
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kaç gündür bizim de burnu akiyor öksürüyor gece ağlayarak uyanıyor uyumuyor ne yapacağımı şaştım
(942 puan) tarafından
Benimkid e dün öyleydi işte nefes alamıyordu şimdi gündüz iyi
0 oy
tarafından
Canım kuru soğanı ortadan böl üstüne 3 4 tane karanfil dik baş ucuna koy sabaha?kadar çok iyi geliyo burnunu aça öksürüğede pekmez tereyağı erit içir
(942 puan) tarafından
Tamam tereyağı ne kadar eritip icircem ne kadar pekmez
tarafından
Bir çay bardağı pekmez yarım yemek kaşığı yağ
(942 puan) tarafından
Tamam bunu ne zaman icircem
tarafından
Sabahları canım aç karınla
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Yastikla ystir kafasi yukarda olsun ve baş ucuna sogan kes karanfil batir .. cok geçmiş olsun
(942 puan) tarafından
Denerim cnm çok sağol şimdi gündüz iyi bak sadece öksürüyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 440 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
9 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...