0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (1,034 puan) tarafından

Sabaha kadar uyumadik öksürükten. Randevu saat 9 da olduğu için doktorumuz uzman çocuk doktoru olduğu için. Smdi 5 dk oldu öksürük terleme yok uyuyor yavrum. Çok çaresizim rabbim kimseyi çaresiz koymasın. Bronşit yenilendi yine çok hassas oğlum var. Benim derdim sıkıntım bana yetiyorken bide milletin lafını dinleyom. Sezeryanla doğum yaptım zorunlu diyolar sezeryanli bebekler çok hasta olur sezeryanli çocuklar direnci düşük olurmuş flan filan :(

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Sezeryanlılar kadar başlarına taş düşsün.

Rabbim evladına ŞAFİ ismiyle şifa versin inşallah. En kısa zamanda iyileşsin. Çooook zor ne kadar zor olduğunu biliyorum Rabbim önce yavruna sonra sana güç kuvvet versin ❤️

(1,034 puan) tarafından
Allhim razı olsun insllah çok saollasn
(2,049 puan) tarafından
Amin artiliyorum seni
tarafından
❤️❤️❤️❤️
tarafından
Hemude benim kadar düşsün gocuman "D
tarafından
:) :) :) :) :)
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım şifa versin o konuşanlardan geri de konuşsunlar napicam zorunluda olsa sorunsuzda olsa sezeryan olucaksan millete ne iyice saçmalıyorlar benim. Ikierim sezeryan elhâmdülillah bisiler ini görmedim 
(1,034 puan) tarafından
Rabbim göstermesin de cnm benim Allah razı olsun
(775 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Benim bebeğimde öyleydi geçen hafta. Hiv doğru düzgün uyumadı. 10 dk da bi uyanıyordu oksurukten dolayı. Çok zor bi durum bilirim.

. Ne kadar saçma bi şey uydurmuşlar öyle ben normal doğum yaptım o zaman benim kızımın çivi gibi olmadı lazım değil mi. Boş ağızlılar  
(1,034 puan) tarafından
Hemde ne boş ağızlilar.
Ben ağlamaktan oğlum öksürükten helak olduk
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım benim büyük oğlumdada başladı Hafiften inşallah hemn atlatır 

(1,034 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Rabbim senin oğluna da ya şafi ismiyle şifa versin inşallah canım
(2,702 puan) tarafından
Amin gülüm çok geçmiş olsun nebizilatör al hava ver çocuğa rahatlasın ventolin aldır eşine tatlım başka türlü çok zor geçiyo 7 kutu ilaç var bende hiçbiri fayda etmedi
(1,034 puan) tarafından
Buhar makinemiz var ventolinde var gece 3 kerrr verdim aralıklarla ama bana mısın demedi çıkacaz smdi hastaneye gdicez
(2,702 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(1,358 puan) tarafından
sezeryan olunca ne oluyirmus öyle diyenler geeri kafali deseene  g ö tün yiyorsa sen de sezeryanla digurda görüyüm diyee sezeryan kolay bi dogum degil bebekle ne alakasi varmis bagisikliligiyla gecmis olsun cnm
(1,034 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok soal
0 oy
(5,419 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah canım takma boşver canını sıkmak için diyorlar bünye meselesi bu sezaryen normal diye birşey yok anca ağzı olan konuşuyor sen evladına odaklan konuşan konuşsun 
(1,034 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok sağol
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

Sezeryanla alaklı değilno aklına getirme onu bende sezeryan oldum kızım 17 aylık hiç hastalanmadı Allah'a çok şükür 
(1,034 puan) tarafından
Hastalanmasında cnm insllah
 Çok saol teşekkür ederim
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Vay ben boyle diyenerin agzna tüküreyim bende normal yaptım ama benim çocuğumda grip hasta ne alakası varmis  sezeryan dogmlabenimkinin  kulpu da hazir (mama içiyor ondan çok hasta oluyor anne sutu alsaydı olmazsi)rabbim şifa versin cnm yavrularımıza sen takma boşver 
(1,034 puan) tarafından
Amin amin rabbim şifa versin çocuğuna hiç hastalık görmesin insllah
(1,739 puan) tarafından
Amin cnm hepimizinkine
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Benim oğlumda 4 aylık bizde aynı durumdayız. Bende normal doğum yaptım, bebeğim anne sütüyle besleniyor yinede hasta. Sen bakma o etrafındakilerin sözlerine. Doğum şekliyle hasta olup olmamanın ne alakası var. 
(1,034 puan) tarafından
Saol gülüm. Ya cahillikten başka birşey değil de işte insan canını sıkmadan duramıyor
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Günlük sakızıni arasktir birebir iyi geliyor ben paylaşmıştımda bakabilirsin . Rabbim şifa versin inşallah
(1,034 puan) tarafından
Onu araştırdım ama oglum4 aylık acaba sorun olurmu 6 ayini bekliyorum açıkçası
(7,182 puan) tarafından
Bilmiyorum canım yiyecek içecek bir şey değil ama bilemedim.nette yazar illa ki yaş aralığı
(1,034 puan) tarafından
Tam net yazmıyor
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah 

Hiç alakası yok benim doğumların üçüde normal olmasına rağmen büyük kızım bronşitti hastanelerden çıkmazdı ve halende iyileşmemis bir haftadır öksürüğü var 14 yaşında
(1,034 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah canım çok zor allahm kolaylık versin çok teşekkür ederim
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
Rica ederim kimseyi  dinleme çocuğunla ilgilen kimse çekmeden bilemez
0 oy
(198 puan) tarafından
Yani onların bünyesi ne ki sezaryanlılar degil pis mikroplu insanlar yaklaşıyor hasta ediyor de bizim hissetmediginin vucudumuzdakş mikropları alıyor onlar desene :( bn olsam derim üzme tatlı canını sıkıcı oluyoe evet ama bn susamıyorum tahmmul kalmayınca dil bagıda olmuyor 
(1,034 puan) tarafından
Ya bnde susmayan biriyim laf yetiştirmekte bunaldım kalp Kırcam o olacak. Diyorum oğlun hasta kalp kırma boşver Allah'a bırak diye
(198 puan) tarafından
O zaman boşver zaten anlamıyorlar demek ki takma en kötü içinden söylen:)) geçmiş olsun bu arada
0 oy
tarafından

Ne demek sezeryan lı bebekler çok hasta olur bu kesınlıkle cahil düşüncesi bende SEZERYAN DOĞIM YAPTIM bebegım hc hasta olmadı Allaha şükür maşallah arkadaşım normal doğum yaptı 3 aylık bebeyle 1 haftadır hastanede sürünüyor hasta perşan oldular ki o kişi burdan birisi

(1,034 puan) tarafından
Allah'ım kolaylık versin hepimize. Evlatlarımızla sınaması inşallah
tarafından
Amin canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Öncelikle çok  geçmiş olsun canım  allhım acil şifalar versin inşallah 

O cahil  insanları dinleme sen ben  doğum şekliyle  ne alaka hasta olması ya vücut direnci zayıftır  bu millet  ne kadar boş beyinli  ben de sezeryan  oldum kızım  16 haftalik allaha  şükür  bir  kere  hasta oldu bu zamana kadar  
(1,034 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım saol. Rabbim sizede şifa versin inşallah
0 oy
(679 puan) tarafından
Ya allahim cildiracam ne var bu sezeryanda ben sezeryanla dogum yaptim 19 aylik oglum bagisikligi masallah bizimkinden daha guclu inanma sen 
(1,034 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah cnm rabbim hastalığını göstermesin de insllah
(679 puan) tarafından
Aminninsallah cümlemizin  evladinj
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Amin kız geçmiş olsn
(1,034 puan) tarafından
Saol gülüm
0 oy
tarafından
Ya amaaann saçma sapan laflar benim üç cocugumda sezaryen doğum okula başladı bu sene kızım okuldaki bütün çocuklar hastalıktan neredeyse iki ay okula gelmediler benim kizim taş gibi gitti geldi bin kere maşallah sezaryenle ne alakası varmış onlar normal doğum ama ne yazık ki beyinde hasar kalmış 

Allahım yavruna şifalar versin allahin izniyle çabucak atlatır canım ne kadarlikti minik eğer yasin-i geçmişe hakiki bal ve teraygi yedir ve tere yağı ni eritip ici ne pekmez katip ver birde ılık süt  içir birebir bu öksürüğe vs 
(1,034 puan) tarafından
4 aylık cnm malesf ılık su veriyorum sadce bir çay kaşığı
tarafından
Daha çok küçük muş =/ buhar yap bari canım suyu kaynat ici ne viks at karıştır onun buharına tut o da çok iyi geliyo balgimini attırır inşallah
0 oy
tarafından
Ya bu çok bilmiş insancıklar sezeryanla doğum yapanlarin oynayarak fln çıktığını mı sanıyorlar dogumhaneden? Ben bir hafta yattığım yerden yarım saatte zor kalktım o da sürüne sürüne, yattığım yere sülük gibi yapışıyordum ki benim doğumum çokta zor geçmemişti ne zorluklarla doğum yapan anneler var .. Çok şey söylerim de neyse!!  .. Siz bosverin konuşanları, ne demişler "boş tenekeden boş ses çok çıkar" Allah bebeğinize ve size sağlık versin .. Çok geçmiş olsun.. 
(1,034 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 487 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 231 göst.
0 oy
67 cevap 2,668 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy