+1 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Kızım 14 aylık herkese güler çok hareketli bı bebek. Sürekli evde benimle bazen annemlere gidiyoruz beni hiç umursamiyo kucağıma alınca agliyo. Normalde i yaştaki bebekler anneleri gidince ağlar benimki umursamiyo beni hatta başkalarina gitmek için ağlar. Bazen yengem için agliyo bı arada eltimde gitmek için ağladı. Çocuğu benim gibi olan varmı. Normal mi bu durum. Bı ara uyku eğitimi verecem diye yatağa bırakıp aglatmiştim ondan kaynaklı olabilir mi

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bağlanma problemi yok demek kı ne güzel, aşırı bağlı çocuklar anneyı kaybetme korkusu yaşadıkları ıcın öyleler, benım kızımda nerde hata yaptım bılmıyorum odadan çıkınca ağlar uyku egıtımı verırken yaptım Hatayı dıye düşünüyorum o günden berı korkar benı gormedıgınde 
(656 puan) tarafından
Bende uyku eğitimi verirken yaptım diye düşünüyorum. Çok aglattigim için beni sevmiyo mu diye.
tarafından
Benımkı 25 Eylül doğumlu aynılar nerdeyse keske bana bağlı olmasa, tayıncıyız kımsemız de yok burada o yüzden bır tek benı görüyor
(656 puan) tarafından
Bir tek seni görüyorsa normal cnm sana bağlı olması.benimkide sadece bana bağlı olması gerekirdi normalde sadece beni goruyo ama nedense başka insanlarla olmak hoşusuna gidiyo.
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Benimki de s'icmaya göndermez :woot:

(656 puan) tarafından
Oda kötü benimkide bı ara öyleydi ama artık öyle değil. Hiç takmamasida güzel degil. Başkasına sariliyo onlar için agliyo sanki anası değilmişim gibi
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım onların da bi karakteri var bazı bebekler sosyal bazıları içine kapanık sosyal bebekler evde sürekli aynı yüzü görmekten sıkılır ve bi süre sonra farklı yüzler ve sesler ister onlarla mutlu olur  bu çok normal ve güzel bi şey 
(656 puan) tarafından
İnşaallah öyledir cnm sanki beni diğer insanlardan ayırt edemiyo gibi geliyo bazen. Ondan cnm sıkılıyo bu duruma. Herkese gülüp oynuyo insan ayırt etmiyo
0 oy
(284 puan) tarafından
Canim zamnla degisr huyu benmkide öyleydi o aylarda şimdi 2 yaşında bana düşkün oldu
0 oy
(800 puan) tarafından
2 yaşina kadar benim oğlum da öyleydi sonra geçti yanimdan ayrilmaz şimdi. Hatta o aylarda kim çağirsa yabanci dahil giderdi gözümü üstünden ayirmazdim. 

Gelip geçici bir süre diye biliyorum zamanla geçer
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim oğlum da öyleydi ,canım babasına çok bağlıydı ama 14 aylık olmuştu aşırı bana düşkün oldu bağlı oldu benden ayrılmıyor şuan aşırı zorlanıyorum ev işi felan 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
benimklerde öyle olsa keske ya benim peşimden asla ayrılmazlar illa diplerinde olacam
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benimki öyleydi çok canım sıkılırdı çok şikayet ederdim şimdi 2.5 yaşında ben olmayınca ağlıyor biliyor yani aklı yetiyor artık beni bırakmak istemiyor zamanla anlıyorlar yani 
0 oy
(774 puan) tarafından

Keşke benimkide biraz öyle olsaa hiç fena olmazdi:angel:

0 oy
(259 puan) tarafından
Canm bende oğlum o kadar iken aynı dert yanıyordum.simdi resmen o hallerini arıyorum 21 aylığız iki aydr burnumu odadandisari çıkarıp mutfağa gitsem arkamdan agliyo gelmek istiyo :(
0 oy
(616 puan) tarafından
2 yaşını doldurcak neredeyse. 5 dakika görmesin kıyamet kopar.  Babada dahi durmaz
(1,054 puan) tarafından
Aynen benimkide şuan 14 aylık duşa gideyim babası baksın kapıda durur beni görünce mutlu oluyor ama bazen youyor bu durum
(616 puan) tarafından
Çoğu zaman yoruyor. İstiyorum sosyal olsun. Ama olmayınca olmuyor işte
0 oy
(249 puan) tarafından
Benimkinin de sanki annem annesi valla bende üzülüyorum o varken bana hayatta gelmiyor bana düşkün değil 13 aylik bizimde 
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım bnm kızım da öyleydi hadi diyenin peşimden giderdi ben korkardım sütten kestiğimde beni unutur diye hiç öyle olmadı bana düşkün oldu bu durum bazenleri kötü oluyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 313 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 288 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 87 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu