+1 oy
997 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Şu an ayrı evlerde yaşıyoruz. Ama ev bakılıyor alınabilecek evler 350 400 bin TL ye var 3+ 1 Ler. Kaynanamgil ile kendi annemgil anlaşamıyorlar. Deyim yerinde ise kedi köpek gibiler. Ben daha yeni evliyim 1,5 senelik bir aylık kızım var. Hem rahat ederiz dedi eşim sende çalışırsan eve sadece yatmaya geleceğiz aylık giderlerle birlikte 2 bin TL yi çöpe atmamış oluruz diyor hep birlikte yer içeriz diyor bundan önce de evimiz ayrı idi ama birlikte yiyip içiyorduk evlenmeden benim tek kriterin ayrı evdi şimdi de büyük bakalım biraz daha hep birlikte oturalım diyor. Çok kararsızım kayınvalidem daha önceden de diğer gelinleri ile anlaşamayan biri bı oğlu ile yaşıyorlardı oğlu alkol kullandığı için kavga çok olmuş ayrılmışlar. Kayınvalidem saman altından su yürüten cinsten bunu nasıl eşime anlatabilirim. Kayınvalidesi ailesi ile yaşayıp mutlu olan var mı? Eşimin aklına giriyorlar.

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 bin lira cope gitmeyecek ama psikolojim cop olucak kimseyi agirlayamayacaksin telefonla bile zor konuşacaksın Allah yardimcin olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
2000 TL den kar edip aklından olacağına asla aynı evde yaşama daha iyi çünkü fazla samimiyet tez ayrılık getirir ister istemez huzursuzluk çıkar sonuçta mahreminiz olmayacak
0 oy
tarafından
Hayır hayır hayır ev üstüne ev olmaz kendi düzenini kursana rahat edemezsin ne kadar iyi olurlarsa olsunlar 
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım kayınvalidenin karakterini sen söyşemişsin sudan sebepten tartışma çıkarır eşinle aranı bozar bebeğine bakamadığını ima eder herşeyine karışır bğnyen kaldıracaksa çık aynı eve ama bence azıcık aşım kaygısız başım der kendi evimde dururum  ayroca kendi aileni davet edemezsin ağırlayamazsın gitsen gelsen laf olur düşğn herşeyi 
(45 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsunuz yok bünyem kaldırmaz kavga çıkarırım ben iyice aramız bozulur haksızlığa gelemem ben açarım çenemi iyice aramiz bozulur
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Sakın kabul etme çocuğa bakacak insan hertürlü bakar eğer aynı eve girersen ne misafir alabilirsin ne rahat edebilirsin
(45 puan) tarafından
Çok haklisinizu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 626 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 442 göst.
0 oy
14 cevap 297 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde bsrjgg (2 puan) tarafından soruldu
0 oy