0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (635 puan) tarafından

Üniversite hastanesine gittik 3’lü test yapmıyorlarmış devlete yönlendirdiler. 1 hafta sonra Devlete gidip yaptırdım sonucu gösteremedim. 2 hafta sonra gideyim dedim hem sonuçları gösterir hem de detaylı ultrasona girerim dedim ama bu seferde devlet detaylı ultrason yapmıyormuş üniversite yapıyor dediler.:dizzy: Bu aralar çok hastaneye gittik eşimin izin almasının zorlaşmasını istemiyorum açıkçası. Birisi demişti ki biraz önceden git üniversite 1 ya da 2 hafta sonrasına randevu verebiliyor dedi. Haftaya gitmeyi planlıyorduk detaylı ultrason için son haftam gibi birşey oluyor. Yani gittiğimde yaparlar değil mi?

3 Cevaplar

0 oy
(4,876 puan) tarafından
İllaa üniversite değil. 

Özel hastanede de yapılıyor. 
(635 puan) tarafından
Aaa çok sağolun bilmiyordum bende illa üniversite diye tutturmuşum :D Ben bunu biliyorum zaten canım. Normalde de hep özele muayene olan birisiyim ama bizim burada şahsi özel açılmış klinik var yani özel hastane yok oda detaylı ultrasonu raporlu yapmıyor ne yazık ki. Yine de yorumun için teşekkürler :)
(4,876 puan) tarafından
İllaa raporlu olacak diye bişey yok canım ☺️ raporlu alırsan 500 -600  en en az bu kadar para ödersin.
Sadece fikirdi benimki . Rica ederim
(4,876 puan) tarafından
Ve tam olarak okuyamadım üniversitesi hastanesi için perinatoloji bölümünden randevu alacaksınz.
Normal kadın doğumdan değil .
Onu da gittiğinizde değil randevu ile gidersinz direk sizi almazlar
-Reklam-
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Üniversite hastanesinde yaptıracaksanız bir ay önceden randevu almanız gerekiyor özeller de ücretli yapıyor
0 oy
(464 puan) tarafından
Merhaba cnm ben istanbul bakirkoyde detayli ultrason yaptirdim normalde herkese yaomiyorlar periranoliji bolumune randevu alio gitim kovit asisi oldum cocukta sorun varmi dedim beni 45 dakika muayine eti cocugu inceledi ve dedi herkese boyke yapmiyoruz butun hertarafini inceledi 15 adet resim verdi  bakirkoy egitim be arastirma da yaptim universute sart deyil kanunide yapiyir ama randevu dusurmek cok zor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gelsenee (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 256 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anonim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.