0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar hamilelikten mi bilmiyorum ama her şeye tahammülsüz oldum kuşum var çok konusuyor bildiğin insan gibi konuşur aldım öbür odaya kattım eşimin her hareketine karisiyom bazen telefonla çok oynuyor virüs atasim geliyor bulaşıkları alıp çöpe yigasim geliyor bitmiyor ev işi bıktım toz aliyom yine toz oluyor böyle içim kamaşiyor sinirden gece bebeğim karnımda hareket ediyor gündüz uyuyor bende uykuya aşırı düşkünüm ne yapacam benden anne olur mu diye saatlerce düşünüyorum psikolojim bozuldu bıktım ya takıyorum her şeye de kan Grubum ab+ eşim de öyle ama kan uyuşmazlığı var mı diye elli yeri aradım az önce :'( iyi değilim ya

3 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben de aynıyım valla. 36w2yim ben de.  Kendimi  cok  hantal ve yalnız hissediyorum, sanki dünyanin tüm yükü banaymış  gibi geliyor. Kızım çok yorucu bi yandan ona tahammülüm yok. Eşim elinden tlfn düşürmez ona sinirimden çatlıyorum, daha nice nice şey sayarım. Cok cok basit sebeplere sinirleniyorum hemen.. Allah yardımcımız olsun valla..
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
O bende de var bunalmış olabilirsin bence ben hamile değilim ama her şey batıyor gözüme 
tarafından
Demi bıktım kız bazen her şeyi kirasim geliyor
0 oy
tarafından
Canm bi kaç gün kafanı dinliyecepin annen akraban feln yokmu gtsen biraz dinlensen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 294 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde B.Dilek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 468 göst.