0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar bekarken annemle birlikte evde ada çayı yakıp bütün odalarda gezdirirdik kötü enerji gitsin diye şunu da diyim dualarımızı da ederken zaten o ayrı 4 yıllık evliyim daha hiç yakmadım bazıları üç harfliler çağırıyorsun o şekilde dediler bende vazgeçtim kararsız kaldım ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında evde gerçekten bi negatiflik var hissediyorum nasil desem hep kavga çıkma megilimindeyiz hep.veya evde bereket için hangi duaları okumalıyız veya ne yapmam gerek

6 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gerçekliği yok ama evde güzel koku yayınca burnun açılıyor rahatlıyorsun pskolojik. Yani yapabilirsin güzel enerji veriyorsa millete bakma iyice abartıyorlar he. Bir iş yaparken dua etmek de güzel bir şeydir. Yemeği yaparken olsun temizlik yaparken olsun rahatlatır. Sende ada çayı yakarken yap :) nolcak yani :) biliyorsun şifa Allahtan :) benimde tikimdir evi silerken sirke dökerim yani büyü bozuyorum evde diye bişi yok iyi geliyor evi daha iyi temizliyor :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çay yakma falan bilmem. Evde bakara suresi açarım. Başka sureleri olsun telefonu açar bırakırım evde kuran sesi olsun yeter
0 oy
(118,488 puan) tarafından
bende evde defne yapragi yakip gezeni gordum bana gore  hurafe bunlar
0 oy
tarafından
Ay ne alaka ne cagirmasi ada çayı yakmakla bende yakiyorum arada psikolojik olarak rahatlatio beni, sirkede döküyorum viledama kuranda açıp dinliyorum.  Kalp onemli bence ...
0 oy
tarafından

Üç harfliler yazısını okuyunca etrafımda biri sürü varmıs gibi hissedip etrafa bakmam tüylerimin diken diken olması peki :D çok korkarım öyle şeylerden ya şimdi yerimden kıpırdamıyorum hava Kapalı ev zaten korkunç 

0 oy
tarafından
Psikolojik rahatlatma cnm bakara aç evde surekli

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
31 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde mys62 (1,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 94 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Guzelanne1 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,296 cevap

34,514 kullanıcı

...