0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde (292 puan) tarafından
Kizlar hepinize dualar icin cok tesekkur ederim cok korkuyordum sezaryanla dogurdum dün eve ciktim. Bebegim 3 kilo oda saglikli mutluyum ama zormus anne olmak :) uykuya veda ettim bide goguslerim yaralarim var goguslerim bi anda sisti gerildi bebegim ememiyor sagip veriyorum üzülüyorum kendim emziremedigim icin. Nasil gecer bu sislik acaba balon gibi cok aciyo normalmi bu durum

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol emzirmeye çalış canım sağıp da verirsen sütün azalabilir . Hem sarılık açısından saatte bi emzirmeye çalış 
(292 puan) tarafından
Emziremiyorum canim bi turlu hastanede hemsirelerle denedik evde annemle esimle denedim olmuyo bebegimde agliyo sinirleniyo ememedikce :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydin yavrm:) Gergin olduğundan dolayi tutamams olabilir canim biraz sagip öyle vermeyi dene bi de
(292 puan) tarafından
Sagiyorum canim 2 saate bir ama inan hic gerginligi gecmiyo tas gibi koltuk altlarima kadar aciyo normalmi boyle olmasi ilk gunlerde
tarafından
Ilk zamanlarda çok süt olur canim ondan.  Sicah havlu koy öyle sağ tikanma olmasn
0 oy
(845 puan) tarafından
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah. Göğüs yaraların için ayva çekirdeklerini çay bardağına koy üstüne az su koy üzerini caytabaginla kapat 2 3 saat içinde o jel oluyo sonra sür hemen geciriyo 
(292 puan) tarafından
Ayvada yokki bu mevsimde canim :( gumus kapak almistim hic isime yaramadi sagmaktami yarayi arttiriyo anlamadim
(845 puan) tarafından
Ayva ben pazarda gördüm vardı canım ama heryerde varmı bilmiyorum gümüş kapak hıc ise yaramıyo diyolar zaten
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Ben de nerelerde acaba diyordum :) Hayırlı olsun canım,ssağlıkla büyüt inşallah bebeğini. darısı başıma inşallah :angel: 

(292 puan) tarafından
Sagol canim darisi basina :) anca firsat bulup yazdim mutlu haberimi :)
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Emzirmeye çalış cnm rahatlarsın ememiyorsa göğsünü mutlaka boşalt mastit olmasın geçmiş olsun sağlıkla büyüsün kuzucuk 
(292 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün inşallah geçmiş olsun canım benim hayırlı olsun ilk zamanlar bebek ememiyor süt çok olduğu için şişiyor ağrıyorlar kuzum sağma makinası varsa sağıp dondurucuya at rahatlarsın boşaltınca kuzum 
0 oy
(388 puan) tarafından
Valla canım öncelikle gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah gögüs yarasına gelince benim Bi gögsümün ucu yoktu zor bela emzirdim kan topladı iltihap aktı artık genl cerrah kadar gittim o Bi krem yazdı iyileşene kadar ordan emzirmedim öyle geçti iyileştikten sonra emzirdim çok rahat ilk günler şişer gerilir emzie bol bol ve sağ tabiki zamanla oda rayına oturuyor 
0 oy
(516 puan) tarafından
Canim Allah anali babali büyütsün. Valla bende emziremiyordum hem acemelikten hemde mastir oldu cok şişti sagip veriodim 14 gün öyle verdim göğüs ucumda yoktu oda pompa sayesinde çıktı sonra göğüsmü almiodu alıştı çünkü güç sarfetmeden emmeye ben aglasada inat etsene göğüsmü verdim. Pompa yapmaya devam et göğüsn rahatlayinca kesinlikle emzir aglasada emzir alışıyor zamanla zaten.
0 oy
(164 puan) tarafından
Hayirla buyusun bebisiniz darısı bize insallah insallah saglikli sihhatli emzirme konusundada pes etmeyin tuttrmaya calisin gogsunuzu sagdinizdan daha cok cok rahatlatir sizi emerse cunku daha kuvvetli cekiyorlar oglumda ilk gun bende oyle olmustum ikinci gun inat edip emzirmistim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Gözün aydin canim Allah analı babalı büyütsün

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 488 göst.
2 Haziran 2019 Diğer kategorisinde saime.4242 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 525 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Shadow Girl (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 355 göst.
16 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.
30 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Sonsuzum (30 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,692 kullanıcı

...