+1 oy
750 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Sorum bu kadar. Çok sakin ve sessiz bir insan olmama rağmen anlaşamıyoruz. Hep zıt gidiyoruz birbirimize. 

53 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çok sessizce olmucaksin çok sesli de herşey karar .icinede atmicaksin bazen sağır bazen dilsiz olacaksın görmezden geleceksin vurdum duymaz liva vereceksin gülüp geçeceksin bu sekilde
-Reklam-
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Sır şu ki kizsanda alinsan da ters bisey demiyorum odama gidiyorum belki eşime dırdır ediyorum biraz sakinlesip devam bikere terbiyeni bozdun mu eskisi gibi olmaz 

Ama kazanan da anlayışlı olmalı  tabi tek taraflı değil sadece 
0 oy
tarafından

Sevgi <3 en azından benim için öyle kendi annem gbi seviyorum onu sonuçta eşimin annesi o kadar sevgi dolu merhametli iyi birisi olarak yetiştirmiş onu öyle annem benim baş tacım olur :)

0 oy
(770 puan) tarafından
Valla bizde zıt zit gittik baktı bosancz o öyle yaptıkça bir de hamile olunca suyuma gtmeye başladı üçüncü bı kişinin aileye karışması kadar saçma bişey yok
0 oy
(128 puan) tarafından
https://ty.gl/lv3oo26l7r kaydedebilirmisnz 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Aradaki mesafeyi hiç bozma birazda duymazdan gel yeter
0 oy
tarafından
Ne derse tamam diyorum ama yapmiyorum huyuna gitmeye calisiyorum sabirli sakin durmaya calisiyorum ama yanindan ayrilinca evde kendimi yiyorum 
0 oy
tarafından

Ekstra birşey yapmıyorum hatta bazen ben çok ters konuşuyorum yinede tepki göstermiyor valla kadın, ben kaynana olsam kızarım ama o kızmıyor:D

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Karsindaki inansa nin insan olmasına bağlı bence cnm yoksa ne yapsan bos
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Ağzında kuş tutsan da iyi olmazsın 
0 oy
(15,524 puan) tarafından
Kaynanan da öyle mi peki. Senin sessiz olman demek onun tepeme binmesi demek. Bı yerden sonra.kopar. ben kaynanamla iyi gecinirim. Çünkü kaynanam biseye karışmaz. Kadın kendini bile unuttu nerdeyse. O yüzden. Sağlığı yerinde değil. Öncesinde de iyi bir insandı ama sağolsun. Tek kötü sözünü duymadım. 
(92 puan) tarafından
Kaynanam dışarıya sessiz. Ama evdekilerin burnundan getiriyor. Her şeye çok fazla karışıyor. Afedersiniz tuvalete giderken bile nereye diye soruyordu. Dışardan birisine anlatsak hayatta inanmaz. Çünkü dışarda ağzı var dili yok
(15,524 puan) tarafından
Benim annem öyledir. İnanirim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Hep mesafeli olmuşumdur ve işime hiçbir zaman karıştırmayıp...
0 oy
(603 puan) tarafından
Sır yok kaynana denilen canlıyla iyi geçinilmez geçiniyor gibi yapılır:) sjsjsjs
0 oy
tarafından
En iyisi mesafeli olmak bence 
0 oy
tarafından
Eş ...

Eşim onlara usulünce benm karıma kimse karisamaz dedi. Ve şuan cok iyiler ama sinsiden sinsiden bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. O da benanaaa
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ne kadar mesafeli olursan o kadar iyi olursun emin ol 
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Uzak olmamız bence ayda 1 2 kere görüşüyoruz o yüzdende aramız çok iyi :) kaynanam iyi kadındır ya severim sevgisini çok belli eder 
0 oy
(396 puan) tarafından

He deyip geçiyoruz bildiğimizden de şaşmıyoruz..

Çok basit cidden :D

0 oy
tarafından

Bende aslında içimden ne gelirse söylerim ama sanırım kendim.gibi davranmam olabilir içimde hiç kötülük yoktur kaynanaminda fesatlık yok..

Bu akşam  elinde tabak borek yapmis getirmiş bende eşim sandim oynaya oynaya kapıyı açtım baktım annem :D 

Gel birlikte oynayalım kiz dedim:) gülüş cümbüş geçiriyoruz valla..

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Samimi olmamak. Mesafeyi korumak. Birtek kaynana ile degil genel olarak insalara tavrim budur. Oyle vicik vicik iliskilerden hic hoslanmam ne komsu ne akraba

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 790 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,297 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 142 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 245 göst.