+1 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Sorum bu kadar. Çok sakin ve sessiz bir insan olmama rağmen anlaşamıyoruz. Hep zıt gidiyoruz birbirimize. 

53 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sabır sabır sabır :) 

-Reklam-
0 oy
(2,584 puan) tarafından

2,5 Şenelik evliyim daha hiç birbirimizi kırmadık:)

Çünkü benım kaynamam melek 

0 oy
tarafından
Çok samimi olmamak ve yanlış bir davranış ya da sözünde kibarca tepkimi dile getirmek..
0 oy
tarafından

Onu verne kurban olurum canım annem <3

0 oy
tarafından
Ne yediğimi bilir ne içtiğimi nereye gittiğimi bilmez herşeyi konuşmam gerektiği yerde susarım gerektiği yerde konuşurum herşeye burnumu sokmam trip atmam kıskanmam ne hayırlarına karışırım nede şerlerine herşeyi eşimle konuşurum o bilir derim ben bilmiyorum derim mesafeli yim hahara kikiri degilim o yüzden oda bana öyle sever beni iyi anlaşirim
0 oy
tarafından
Haftada bı kere gidiyorum başka gitmem yoksa geçmişte çok şey yaşadım bende mesafe en iyisi 
0 oy
(948 puan) tarafından
Bence o karsindakinden kaynaklanio iyi davransa gecinirdiniz demek ki iyi davranmiyor biz iyiyiz ama o iyi oldugu icin ben iyiyim 

Ben iyi oldugum icin o iyi
(92 puan) tarafından
Her işime çok karışıyor. İnsan arada demez mi " nasıl biliyorsan öyle yap kızım" diye. Afedersiniz tuvalete giderken bile nere gidiyon diyor. Çay içiyoruz. İçeri gidip bişey alacam otur çayını iç nereye diyor. Asla rahat hareket edemiyorum yanında. Sizce nasıl davranmalıyım. Çok sessiz kaldığımdan tepeme biniyor sanırım. Kibarca cevap versem bile kâle almıyor söylediklerimi. Çok bunalıyorum. Bir gün çok kötü patlayacam
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Mesafeli değilim ama kararindayim. İyidir kaynanam kötü niyeti yoktur . Bazen çok bilmişlik yapar ama bilir ben ne dersem o oyuzden pek karışmaz işime . Bir şey hakkında fikir verse ha tamm anne olur derim susarım ses etmem bildigimi yaparım . Evine gittim mi sofraya yardım ederim yemeğe yardım ederim bulasigini yıkarım çayını kahvesini yaparım kaynanamın kayinpederimin eksik etmem gocunmam . Oda bana çok iyi bakar aynı şekilde kahvaltima kadar hazırlar bebeğe bakayım önce sen ye der . Yorulma otur der .ayağıma kadar terlik getirir. Günlük konuları konuşurum çok detaya girmem . Bunlardan ziyade insan önemli sen ne kdr iyi olsanda karşında ki de iyiyse geçim olur . Birde kaynanam okumamış kendine biseyler katmamis evden çok çıkmayan birisi oyuzden biraz da benden çekiniyor . O bana kızı gibi davranır bende ona kendi annemden çok değer veririm bir telefonum yeter ne dersem yapar 
0 oy
tarafından
İyilik karşılıklı. Kaynanam şükür iyi bı insan bende iyilikle karşılık veriyorum sinir olduğum davranislari da olsa kavga etmem kırmam o da elinden geleni yapar. O kötü olsa bende iyi olmazdım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Araya mesafe koyarak gülüm ☺️ biz ayrı şehirlerdeyiz gerçi ama aynı şehirde de oturmuslugumuz var öncesinde fazla samimiyet tez ayrılık getiriyor hep o sınırı korumak lazım ben şimdi hafta da bir ararım bazen daha uzun zaman da geçer genelde kayınvalidem arar ben unuturum varlığını bile ☺️

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 829 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde SL (1,072 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,364 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 265 göst.