+1 oy
744 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Sorum bu kadar. Çok sakin ve sessiz bir insan olmama rağmen anlaşamıyoruz. Hep zıt gidiyoruz birbirimize. 

53 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mesafe mesafe mesafe ne zaman adım atsam pişman oldum geri durmak en iyisi
(92 puan) tarafından
Ben ilk başta o hatayı yaptım. Onu annem yerine koydum. Ama fark ettim ki bana  kaynanalık ediyor. Bundan sonra kaynana - gelin olalım o halde. Kendi bilir.
tarafından
Ne zaman Arayip sorsam hadi bişe diyon mu dedi kapattı ne zaman evine gitsem aç mısın bile demedigi anlar oldu ama ne zaman geri dursam aradı yazdı evime kadar kelle paçalar getirdi düşün yani
-Reklam-
+1 oy
(7,759 puan) tarafından
Salaga yatmak ve takmamak 
+1 oy
(14,036 puan) tarafından
İkimizde uyumlu insanlarız daha dün bana dua etti Allah senin gibi bir gelin nasip etsin annene diye bugün de krem sürüyordum sırtına ezan okundu yine bana dua etti acı keder görme hiç diye canım anam♥️
tarafından
Maşallah bin kere maşaAllah okurken gözümden yaş geldi kime ne iyilik ettiniz de böyle bi insana denk geldiniz acaba
(14,036 puan) tarafından
Valla bende soruyorum bunu kendime maşallah gerçekten çok güzel bir ailenin tek geliniyim 3 tane de gorumcem var 3 senedir bir sorun yaşamadık çok şükür
tarafından
Çok şükür canım bende tek gelinim demekki medeni insanlar Rabbim daim etsin inşaallah
(14,036 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Benimki yasiyo ama ölü olsaydi daha iyi anlaşırız:D

(4,998 puan) tarafından
Ya ne kötüsünüz jdjdjdj:D
(1,243 puan) tarafından
Birazcik :D
0 oy
tarafından
Hiç sessiz ve sakin bir insan değilim pat diye yapıştırırım cevabı kaynanamla aramız lokum gibi sınırları eşim baştan çizdiği için 
tarafından
Bazıları o çizilen sınırları öyle ihlal ediyor ki. Çok iyi yapmış eşin.
tarafından
İkimizde biliriz nerde durmamız gerektigini canım ihlal olmadı
0 oy
(17,876 puan) tarafından
:D iş sende bitmiyor karşı tarafında öyle olması lazım benim gbi uysal bi insanı cadıya çevirdiler yeminle şirret karı
(1,253 puan) tarafından
Benide vallahi
(17,876 puan) tarafından
:D ah ah ne insanlar var
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Kayinvalidem çok merhametli iyi bir insan annem gibi davranıyor Bende onu annem gibi görüyorum 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Valla annemden ayirmiyorum eşit davranıyorum hep . Gülüyoruz herşeye. Onunda 4 oğlu var hiç kızı olmamış eksikliğini yaşıyor 4 te gelini var kızı gibi davranıyor. 
0 oy
tarafından
Her iki tarafında aynı olması lazım mesela ben kaynanama hiç kötü bişey demem o da bana demez 
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Bazı söylediklerini duymazdan bazı yaptıklarını görmezden gelerek malesef :(
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnsan annesi ile bile anlasamio canım. Kaynana olarak değil anne olarak gör batmaz ozamsn
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Bilmiyorum nasıl oluyo karşılıklı sevgi ve saygıdan kaynaklı sanırım onlar benim kararlarıma yaptıklarıma kişisel alanımaeşime ve çocuğuma karışmazlar bende onları kırmamaya çalışırım kafama yatan isteklerini önerilerini uygularım tek gelinim birde başka yok o şeyimde var bilmiyorum babamın evinde prensestim kaynanamlar İn evinde de prensesim yani o kadar diyim maşallah bize :D

Birde eşim en büyük etken hemde ben ne dersem arkamda durur aldığım kararlara kimseyi karıştırmaz hayatımıza karıştırmaz herkes yerini bilir.

0 oy
(849 puan) tarafından
Karşındaki insan iyiyse iyi anlaşırsin kötüyse kötü anlaşırsn işin pek bir sırrı yok
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim üvey olduğu için hiç bir şey e karışmaz. Doğrusu ilk evlendiğim iz de eşim hepsini karşına alıp konuşmuş o yüzden kaynana nîn varlığı var ile yok gibi birşey. 
0 oy
(800 puan) tarafından
Sen ne yaparsan yap kanatsiz melek ol geçinen gelin kaynananin en büyük sirri evde ki eşten geçiyor
0 oy
(163 puan) tarafından
Sanırım yakın olmadığımdan geçinebiliyorum :))

Aramızda 1 saatlik yol var köyde yaşıyor hiçbir zaman gelip de şehirde kalmaz şuan 60 yaşında tabi ileriki yaşlarda neler olur bilinmez, yinede arar şöyle böyle yapın ha bilmem ne he he deyip geçerim yine bildiğimi okurum haberi olsun olmasım pek de tınlamam, eşimde benim ezilmeme asla izin vermez ezdirmez, 

Şimdilik bjyle bakalım ileride yanımıza yerleşicek olursa neler bekliyor bizi bilemiyoruzz :)
(1,020 puan) tarafından
Niye yerleşecek onu anlamadım canım
(163 puan) tarafından
Köyde bir iş yapamaz olunca mecbur şehre gelirler yanımıza yerleşirler diye düşünyorum (son gelinim birde)
(1,020 puan) tarafından
Kabul edersen gelirler etmezsen biri tutulur
0 oy
(43 puan) tarafından
Valla ben onun yüzünden kocamla birbirimize girdik oda izlerken çok keyif aldı bende gebertecektim bidaha gelemedi şu an çok iyi anlaşıyoruz ben onu o beni görmüyor az insan çok huzur demişler herkes yerinde sağ olsun
0 oy
tarafından
Eğriye düz 

Yanlışa doğru 

Kötüye  güzel

Kötü söze gülüp geçmek
0 oy
tarafından
Eşle alakalı bir durum o 

Eşin taviz verirse anlaşamazsin 

Sınırları eşin cizicek
0 oy