0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çayını aloavera suyunu ögün yerine geçen içecekten aldım kullanan varmı memnunmu acaba

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bunları aldım eşimle birlikte denicez

image

-Reklam-
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Canım ben kullandım hepsinden verdim ama bıraktıgım dakika aldım vücudum sonra ödem ve kaslar gitti
tarafından
Hadi yag verdigin kiloların hepsini gerimi aldın
(1,720 puan) tarafından
Yag da dahil sürekli kullanman lazım ben 20 günde bir alıyordum 450 tl veriyordum para dayanmaz
tarafından
Bir deniyim bakalım geri alırsam dahada almam tuzak öyle ise
(1,720 puan) tarafından
Bıraktıgında alıyorsun
0 oy
(4,392 puan) tarafından
Termo tabletide alsaydin keske ben kullandim dikkat etmedim verdigim 30 kiloyu geri aldim ama simdi tekrar baslayacagim valla
tarafından
Emziriyorum canım önceki açılan postlarda tableti kullanmayın yazmışlar neden bilmiyorum ama
(4,392 puan) tarafından
Emzirirken kullanmadim canim emzirirken satan arkadasim bile kullanmadi
tarafından
Aynen canım benim
0 oy
tarafından

Sürekli kullanman gerekiyo yha bunu bide bu tek zayıflatmıyo diyet ve sporda yapman lazım ki diyet ve sporu yapınca zaten zayıflarsın

tarafından
Akşam yemeklerimiz 8.30 u buluyor canım onun yerine içeriz diye aldık aslında bize kilo yapan geç yemek yemekti evde spor yapıyorum
0 oy
(131 puan) tarafından
Canım bende bir herbalife distribitörüyüm ve aynı zamanda beslenme kulübü sahibiyim işini bilen sağlam bir danışmanın olması lazım tek başına ürün kullanmak ile sonuç alman çok zor ve kalıcı olmaz sonra ben tekrar kilo aldım dersin ürünlerle birlikte günlük takibin ve beslenme programının olması lazım aklına takılan bişey varsa özelden de sorabilirsin
0 oy
(119,062 puan) tarafından
yag yakmiyo kas ve odem atiyo birakinca kat kat fazla kilo alirsin dikkat et
tarafından
Sporla desteklicem bakalım
0 oy
tarafından
Bı tanıdığım. Bunlarla çok fazla kilo verdi fakat sıkı bir diyet uyguluyordu ve devamlı hale getirmişti bırakirsan aynısı olabiliyomus
tarafından
Bende diyet ve yürüyüş ile devam ettircem canım
0 oy
(285 puan) tarafından
Ben kullanıyorum koç var benimle ilgilenen daha 1 hafta oldu 2 kilo gitti deniyoruz bakalm ama spor ve özellikle yürüyüşle destekle
tarafından
Maşallah canım
(285 puan) tarafından
Darısı sana ama bir ilgilenen olsa daha iyi olur sıkı diyet ve spor yapiorm doğum kilosu kaldı biraz onu vermek için insallh basaririm bakalm
tarafından
Var canım bi bayan ilgileniyor
0 oy
tarafından
Ben kullanmıştım ama öylesine zayıflamak için değil, özellikle Aloe suyuyla bolca su iç yoksa çok kötü olursun 
tarafından
Nasıl kötü oluyorsun kız
tarafından
Başın döner tansiyonun düşer ağır birşey o çünkü
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Kaç lira para verdim kullandım kilo verdim bıraktım an verdimden 7 fazla aldım bunlar birkeregiline değil ömür boyunca hayatinda olmalı parama yazık oldu
tarafından
Bıraktıktan sonra dikkat ettigin haldemi aldın canım
(3,053 puan) tarafından
Canım dikkat etmek dedin aç geziyosun bunu kullanırken yani bende öyleydi bıraktın zaman yiyince her türlü aliyon

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 644 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defness17 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...