0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben şimdi tulum giydirdim altında pijama takımı var sadece üstünü ortmeme gerek var mı ortsemde çok terler kesin napiyim ?

15 Cevaplar

0 oy
(119,065 puan) tarafından
citcitli zibin ustune ince pijama yakimj giydiriyom askim ben zaten terliyo
tarafından
Tulum yok mu yani gülüm bizim ev gece soğuk oluyor da ondan içim el vermedi üşür diye tulum goydirim dedim açık yatiyor üstünü ortum mi sence
(119,065 puan) tarafından
hic tulumu yok baby boyumun zaten ustunu ortmeyide sevmiyo odasi iyi sicak genelde  bizde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben Zıbın üstüne giydiriyorum tulumu. Üstünde penye battaniye örtüyorum yoksa içim rahat etmiyor. Kaç tog kullanıyorsunuz 
tarafından
Ya onu bulmiyorum neyse bvorazdan bakım çok terlemiş olursa pijama takımımi çıkarırım sadece rulumla kalır
(3,888 puan) tarafından
Kalın mı ince mı yani içinde elyaf falan varmı, terini kontrol ederek ev biraz serin olunca üzerini ört ben öyle yapıyorum
tarafından
Tamam kuzm yok içinde elyaf yünlü bişey yok
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Atlet boxer üzerine tulum sadece örtmüyorum sen bir de pijama giydirmişsin örtme
tarafından
Tmm  cnm gece soğuk oluyor bizim ev de olmazsa birazdan bakarım terlerse çıkarırım pijamasini
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Evin biraz soğuk olduğunu hissedersem örterim üzerini zaten durdurmuyor açılıyor hemn kaç tog tulum ?
tarafından
Onu bilmiyorum işte ya çok oncedne bilmeden almıştım benimkide çok acıyor ustunu evde gece soğuk oluyor diye
0 oy
(4,134 puan) tarafından

image

böyle ayakli  giydiriyorum .. Oberteile giymiyo
tarafından
3 veriyim nedemek kız anlamadım k.bakma
(4,134 puan) tarafından
Kaliferi 3e ceviriyorum Derecesi 5e kadar gidiyo orta birakiyorum
Sen kusura bakma canim Ben almanyada dogdum büyüdüm dogalgaz yok burda
tarafından
Allah Allah doğalgaz yoksa petek nasıl ısınıyor kuzu
(4,134 puan) tarafından
Merkezi isitma canim
tarafından
Bizimkide öyle kuzu sabaha karşı soğuk oluyor gece yakmadiklari için
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben icine zıbın zıbının üstüne badi altına pijama en üstüne tulum giydiriyorum sabahları soğuk oluyor 
(1,586 puan) tarafından
Evet doğal gazlı ince battaniye örtüyorum kendi açıyor zaten
tarafından
Anladım kuzum doğalgazlı ev sıcak olmuyor mu bizde kat kaloriferi var soğuk oluyor gece yakmiyorlar
(1,586 puan) tarafından
Oluyor ama sabaha karşı buz kesiyor bide yatak odası pek ısınmıyor
tarafından
Dercesi duwuk  mu kuzu bende diyordum doğalgaz gelirse geceleri de sıcak olur
(1,586 puan) tarafından
40 45 arası yanıyor canım ama soğuk oluyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Off inanki çok tereddütte kalıyorum altında zıbın ve havlu külotlu çorap ile yatırıyoeum bir de tulum ama bazen üşüyor hafif üstünü örtüyorum terlemiyor 10 aylık ev de sıcak ama beşiği yere yakın yerden hep bir soğukluk gelir ya
(5,132 puan) tarafından
Öyle valla kaç defa düşünüyorum uyanıyorum acaba oğlan üstünü açtı mı acaba kız üşüdü mu :))
tarafından
İki bebiş mi var sende kaç ayliklar;)
(5,132 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında kızım 10 aylıkk
tarafından
Massalalh guzel zamanlama ;) benimde hahlaimdeki zamanalma inşallah nasıl iki çocukla zor mu oğlum laftan anlıyor mu
(5,132 puan) tarafından
Bence de çok iyi zamanlama kızım doğunca oğlum 3 yaş 2 aylıktı ilk 3 4 ay kabullenme sureciydi biraz zordu şimdi alıştı seviyorlar maşallah zor zamanlar hiç bitmeyecek sanırdım kızım 10 aylık oldu akıp gidiyor günler
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Valla ben örtüyorum canım tek kat battaniye. Icim rahat etmiyor. Zaten kizimda terlemiyor. Sen örtünce terlerse ortme canim
tarafından
Tamam kuzu bneim oğlan terleyen cinsten bakalım sadece ayak uçlarını örttüm kontrol etcem surekli içinde pijama var mı seninkinde
(7,402 puan) tarafından
Evet canim. Pijamasiz hayatta giydiremem. Merkezi sistem bizi. Surekli yanmıyor.  Ama yansa bile tek zibinla giydirmezdim. zaten ustunu ortsekte acıyorlar. En azindsn daha sicak yatar pijamayla
0 oy
tarafından
Bı tane ort cnm
tarafından
Ayaklarını örttüm kuzum çok orrmedim çokta terleyen bir cocuk
0 oy
(7,173 puan) tarafından
Pijama muhakkak olur altinda hava biraz soğuksa elleri ayakları mutlaka üşür kızımın o zaman üzerini ince battaniye ile orterim iyi gelir . Yattıktan yarım saat sonra elle çocuğu elleri ayakları yüzü en önemli olan göğsü sıcak ise üşümez bırak yatsın ama serin ise ince bir battaniye ortersin 
tarafından
Çok şükür bizde aynni canım hep çocuğun peşinde evisleri derken zaman öyle geçiyor aha böyle uyunca girebiliyorum buralara ;)  oğlumda 10 gündür soğuk algınlığı olmuş olsueuk burun akintiisi vardı yavaş yavaş düzeliyor çok şükür kuzum hep salgın varmıs zaten hasyahaneler doluymuş kızın kaç aylık oldu büyüdu mu ;)
(7,173 puan) tarafından
9 kasimda tam iki yaşı doldu . Benimki de günlerdir burnu akıyor bir bitmedi valla ama kimin çocuğu görsem hasta . Gerçekten enteresan bir salgın var sürekli de kendini yenileyip duruyor Rabbim herkese şifa versin içinde de senin kuzuna .. o kaç aylık oldu ?
tarafından
Massallah fıstığa Rabbim hayirli uzun ömürler versin;)  biizmkide 27 Ekim'de 3 yaşına girdi canım seninnkiz akrep burcu mu yakinlarmis ay olarak ;)
(7,173 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın evet bizimki de akrep aboo çok fena bir kız tam fırlama iki dk yerinde durmuyor gerçi bu zamanın çocukları hep aynı annem der ben kaç tane büyüttüm hiç biri böyle değildi diye (≧▽≦) Düşünüyor musun ikinciyi ?
tarafından
Düşünüyorum ama şuan değil kuzu ya şuan hazır hissetmiyorum kendimi sen duusnuyir musun ? günaydın bu arada ;)
0 oy
(182 puan) tarafından
Örtme bence ben ortmuyorum terliyo yoksa
tarafından
Dimi bencede ana olmak zor valla sanki çocuk dönüyor gibi geliyor illa sarıp sarmalıcam☺️
0 oy
(669 puan) tarafından

image

evinin sıcaklıgına gore tulum kac togsa ona gore giydir
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Tulum giyince ortuya gerek yok cankm
0 oy
(12,910 puan) tarafından
Tulum giyiyor içine pijama takımı giydiriyorum üstünü açıyor zaten 2 dk sonra

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
20 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Behiye2020 (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
23 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma ay (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 105 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu

377,851 soru

11,309,559 cevap

34,741 kullanıcı

...