0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar vlla ıyı olmak yaramıyoo gecen demıstım gorumcenın konuştuğu cocuk ve aılesı tanısmaya gelecekler dıe gelmişler sımdı kaynanagıl onlara gıtcekmıs k.peder msj atmıs esıme sende gel biz gıtcez dedı ama esım yıne gıtmıycek benım aılemı hıce sayan cagırmayana gitmem dedı gıt ailen kardesının yanında ol dedim ama ıs var deyıp gitmem dıo hayır nıe cagırmıyolar benı bunu mu dert ettin dersınız belki ama etmedim ama zoruma gitti bende o aileden degıl mıyım resmen dısladılar benı bıdada gitmem görmek isteyen torunu gelır gorur 

6 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
hicde oyle hissetme ben birlik yasarken görümcekim konustu nisanlandi eve erkek tarafi gelce zaman sevda temizlik yapar ikramlik hazirlardi herseyi hazir eder dizerdim masaya erkek tarafi gelmeden once bana suyunu yiyceni al odana cik derlerdi dusun
tarafından
Bosver Allahından bulsunlar elbette yasattıklarını yasıycaklar dusunup uzme kendini
(4,134 puan) tarafından
Ohaaaaaa:((
tarafından
Ay ciddi misin sevdaa çok şaşırdım şuan
(1,699 puan) tarafından
intikamın acı oldu sevda sonuçta:)
(7,197 puan) tarafından
Yuh ya tabi senin değil kızı yapmiş gibi görünecek sen olursan senin yaptığını anlarlar nasıl bir vicdansızlıktır
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
Üzülme desem de insanın zoruna gidiyor canım biliyorum en azından eşin senin yanında o bile yeter biz bu koca dünyada kızım la yalnızız çok agladik sarılıp 
0 oy
(961 puan) tarafından
O kadar saçma ki görümcem nişanlandı ben gidemedim yurt dısında kayımvalidemin çok içinden tuttu keşke burda olsaydın ditip durdu simdi abim için kıza gidicez benim eşim de gelicek olması gereken bu
0 oy
tarafından
Herkese hakettiği kdar bebeğim sende evine falan çağırmaszsin
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun sende yenge olarak gitmelisin elbette benimde zoruma giderdi. Neden öyle bişey yapıyorlar 

Eşini de tebrik ederim gitmesin tabikide sensiz ne alaka 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Yaramıyor canım hiç de dert edip kendini üzme sende onları görmezden gel hak edene hak ettiği kadar 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 217 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 662 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 395 göst.
26 Mart 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...