0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kızlar Günaydın gece gece çok tuhaf bi rüya gördüm ben rüyamda bi kadini öldürmüşum ama kadını tanımıyorum  sonra tanimadigim bi evin ortasinda tabutun içinde duruyo böyle koridorda yani sonra ertesi gün defnedicekmisiz ama tabutun üstü açık ben cenazeye bakiyorum kıpırdiyo cenaze Allah allah diyoeum ölen birisi kıpırdamaz diyoeum ama sonra birden bire cenaze hüngür hüngür ağlamaya başladı ama nasil korktum nasil üzüldüm vicdan azabindan Allahim ben naptim diyoeum bu gencecik kizi öldürdüm kendi kendime diyorumki demekki öldüğünü yeni anladi o da kendine üzülüyo falan diyorum Allahim uyandim ellerim kilitlenmis resmen çok kötüyüm  kizlar :(((

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle rüyalar anlatılmaz canm şimdi biri yorumlasa rüyandakinin aynısını yaşayacaksın diye rüya o şekilde sonuçlanıyor haberin olsun . O yüzden hep kötü ruyalari anlatmayın derler.  Nasıl yoeumlanirsa öyle olur 
(1,243 puan) tarafından
Cok haklisin  canim cok üzüldüm cok korktum  o yuzden anlattim  ınsallah hayırdır  sagolasinn
tarafından
İnşallah Allah hayra cevirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rüyadan hiç anlamam hayır olsun inşallah 
(1,243 puan) tarafından
Sagol canimm insallah
0 oy
tarafından

Canim psikolojik böyle rüyalar haberler o bu yaşanılan stresler  oluuor arada böyle 

(1,243 puan) tarafından
Ondan mi dersin kuzum aşırı korktum ya
tarafından
Bence ondan . Yaşadığımız duygudugumuz .şeyler etkiliyor bizleri
(1,243 puan) tarafından
Olabilir walla haklisin canim
0 oy
tarafından
Çok ilginçmiş valla hayır olsun inşallah kuzum 
(1,243 puan) tarafından
Amin kuzumm  insallah sagolasin
0 oy
tarafından
Canım rüya anlatmak iyi değil diye biliyorum 3. Kişilere istersen Bi araştır netten hayır olsun inşallah 
(1,243 puan) tarafından
Dayanamadim canim cok korktum ondan sanırım  insallah cok sagolasin
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Her gün haberlerde kadın cinayetleri duymaktan bilinç altına işlemiştir canım. Rüyalar bilinçaltımızın dışa yansıması gibi birşey.
(1,243 puan) tarafından
Haklisin canim ondan da olabilir
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Hayır olsun inşallah. İyiye yormak lazımmış rüyaları. Hepsini de anlatmamak lazımmış.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 218 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 286 göst.