0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Hanımlar çok acil kızım çok fena öksürüyor hiç bir şey geçirmedi lütfen bir öneriniz tavsiyeniz varmı sürüp doktor herseyi denedik geçmiyor kötü öksürüyor 

8 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize çok teşekkür ederim ♥️hastayım kızım. Hasta tek tek dönemedim yapicam inşa tavsiyelerinize uyacam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tereyağ pekmez, sarımsak zeytınyagı var, pelmezı tereyağında pişireceksin ılık ılık yedır, sarımsağı ez zeytınyagına koy bıraz bekledın uyurken ayaklarının altına sır çorap gıydır 
tarafından
(305 puan) tarafından
Canim  sen sarimsakla zeytinyagini karistirip geceden ayaklarinin altina sür sar yatir sabah ac karnina bal veya pekmez ver gece yatarken de ver çok iyi gelcek insallah bide rahmetli ananem yapardi sirtina göğsüne guzelce zeytinyagi surer üzerine zencefil tozu serperdi gazeteye delikler acar yapistiridi sabaha kadar oyle yatirirdi bizi
+1 oy
(13,036 puan) tarafından
Kaç aylık canım onu belirt ona göre tavsiye versinler 
(683 puan) tarafından
Haklısınız 3 yaşında :)
+1 oy
(1,335 puan) tarafından
Ben bi  kür yaptim hemen düzeltti 2 oglumda öksürüp sıkışıyorlardi hemen fayda etti yanlis anlatim olmasın diye linki bulabilirsem atıcam dur
+1 oy
tarafından
Valla kuşum ben ne yaptıysam geçmedi 1 ay oldu artık kendi haline bırakmıştım. Sonra eşim geldi baktim kon kon oda öksürüyor dedim git süt ısıt, içine bir tatlı kaşığı zencefil ve bal kat iç. İnanair misin o gece hiç öksurmedi. Ertesi gün hemen kızıma yaptım onunkide geçti. Çok şükür bize iyi geldi şimdi dolabımda zencefil hazine gibi eksik etmiyorum
0 oy
(627 puan) tarafından
Bizimde oyleydi asla geçmedi doktor hava verdi onunla geçti 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
bu canim hemen yap bak görüceksin insallah sifa olsun
0 oy
tarafından

image

Biz bu şuruptan cok fayda gördük tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 54 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Susus (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 152 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ipek4161 (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guzelle123 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (13 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...