0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (278 puan) tarafından
Arkadaslar kizim 17 aylık hep emmek istiyo gündüz öyle gece meme ağzından cikmiyo bı şey yemiyor beni de zayiafti kendi de çok zayifladi kessem memeden erken mi daga ama bi şey yemiyo gündüzleri vermemeye başladım durmadan ekmek yemeye başladı ne yapam

3 Cevaplar

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Canım ben anne memesine yakın biberon aldım meme istedikçe içine yarı su yarı süt yaptım bazen meyve suyu koydum çorba yapıp koydum içine o şekilde deneyebilirsin 
(278 puan) tarafından
Biberon emiyo su iciyo meyve suyu iciyo inat ediyo meme istiyo
(1,586 puan) tarafından
Sabır taşı dene yada pamuğu yapıştır siyaha boya aynı şekilde hafif şekilde acı biber surebilirsin her istediğinde
(278 puan) tarafından
Salça sürüyorum sağ soluna azar azar yaklaşmıyi hiç de erken değil demi kesmek icin
(1,586 puan) tarafından
Emeceğini emmiş zaten canım onu artık yalancı meme olarak kullanıyor alışkanlık haline getirdiği için bende 17 aylıkken kestim şuan 19 aylık oldu yemek yemeye alışsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı biz benim bebe de 20 aylık bi kesmeye karar veriyorum bi erken diye vicdan yapıyorum sonumuz hayrolsun dayanamıyorum artık
(278 puan) tarafından
Aynen sabaha kadar emiyo bende bı şey yiyemiyorum yavaştan başlıyorum ilk gündüzü azaltiyorum hiç vermiyorum yatarken emziriyorum bi
tarafından
Allah kolaylık versin bakalım biz ne zaman vicdanı köşeye bırakıp başlıcaz
0 oy
(870 puan) tarafından

17 aylık durum aynı diş çıkaracağı zaman genellikle durum böyle ilaç verdiğim zaman daha rahatlıyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 373 göst.
0 oy
12 cevap 183 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabianur (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 75 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birbalannesi (13,260 puan) tarafından soruldu

380,943 soru

11,405,012 cevap

34,942 kullanıcı

...