+1 oy
618 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,410 puan) tarafından

Iyi aksamlar hanimlar. Sevincimi sizinle paylaşmak  istedim. Nisanda kurtaj olmustum. 30 aylik kizim var. Cok istiyorduk 2 aydir nasip olmamisti. Hamdolsun bu ay dualarimiz kabul oldu☺Kurban olduğum Rabbim burda olan olmayan tum isteyenlere bu duyguyu nasip etsin insaAllah. Simdiden dogumdan cok kizimi birakip nasil doguma gidecegim kaygisina dustum:D sanirim bebegi kucuk olup hamile kalan herkes bu duyguyu yasiyor:)

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim hayırlı, sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşaAllah Rabbim isteuen herkese nasip etsin bende 6 ay önce kürtaj oldum ilk gebelikti kısmet olmadı korunduk 6 ay. artık korunmuyorum Rabbim ne zaman kısmet ederse artık bende dua beklerim. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. 
(7,410 puan) tarafından
Benim 4.gebelik bu canim ama 1 evladim var. Rabbimin verdigi her seyde şüphesiz bir hayr vardir. 2 ay once gittim doktora bi sıkıntı yok korunmayi birak dedi 3.ayda nasip oldu. InsaAllah sanada en hayirli ve yakin zamanda nasip olur❤
tarafından
Bana da doktor 3 ay önce artık korunmayı bırakabilirsin dedi ama o yaşadığım psikolojiden sonra biraz daha zaman geçsin istedim 6 ay oldu toplamda artık ben de korunmuyorum Rabbim ne zaman kısmet ederse sağol canım ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah gonlunuze gore versın analı babalı buyutsun ınsallah
(7,410 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun
0 oy
(119,251 puan) tarafından
hafi gozun aydin hos geldin aramiza
(119,251 puan) tarafından
gir siraya kiz ilk aysun 2.ben dogurcam sirani belle ☺☺☺☺
(7,410 puan) tarafından
Tamam siraya girdim bende:D
0 oy
tarafından
Yaa çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağına versin inşallah ❤❤
(7,410 puan) tarafından
Amin canim benim Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
Gözün aydın allah analı babalı büyütsn canm . Amin canm bütğn olmayan herkeze rabbim nasip etsn
(7,410 puan) tarafından
Amin canim Rabbim ısteyen herkese nasipnetsin
0 oy
(12,990 puan) tarafından

Gözün aydın:)

Bende onu düşünüyorum :'(

(7,410 puan) tarafından
Saol canim. Ah analik birine sevinirken digerine simdiden yaniyoruz:/
(12,990 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Hayirli olsun canim saglikla al kucagina♡♡
(7,410 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun ♡
0 oy
tarafından
Yaaa ne güzel canım Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(7,410 puan) tarafından
Amin canim benim çok  saol
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Çok sevindim canım Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :)
(7,410 puan) tarafından
Amin canim insaAllah cok saol:)
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına al inşallah:))
(7,410 puan) tarafından
Amin canim benim.  Kiz semos sen bizim semosmusun yoktun bayadir nasilsin canim.:*
(2,423 puan) tarafından
Evet kuzum sizin semosunuzum :D  napim kuzum  bende ikinciye hamileyim bekliyoz öyle işte nisayla ugrasiyom bi yandna  sen napiyosun nasıl gidiyo  :))
(7,410 puan) tarafından
Kocaman olmuştur nisamdaa. Canim benim seni gördüğüme sevindim inan. Hamile olmanada cok sevindim canim ne Kadar oldu. Bende iyiyim sukur kizimla ugrasiyorum bide yeni hamilelik bakalima artik:) bugunumize sukur
(2,423 puan) tarafından
Ben 22 haftalık oldum nasipse kuzum :)) bende senin hamile olmana çok sevindim sağ salim kucağına al inşallah canım benim:))
0 oy
(247 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla al kucağına inşallah canim ben kızımı nasıl kime birakicam diye düşünmekten kafayı yiyorum  28 haftama giriyorum  ve kızım suan 10 aylık 
(7,410 puan) tarafından
Yaa kiyamam senin ki daha kucuk mus sukur beni.ki annemlere cok  duskunde tek tesellim o:( ama daha tek gece ayri kalmadim bide sezeryan olacam:/
(247 puan) tarafından
Benimde sezeryan canim nasıl olcak bilmiyorum kızım bensiz asla uyumaz babasında bile durmuyor  gerçi bakacak doğru düzgün bi ailemizde yok Rabbım yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Gözünüz aydın  rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 
(7,410 puan) tarafından
Allah razı olsun canim cok tesekkr ederim
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Hahahahaha başlığı rahime yine hamileymiş diye okudum affet beni rahimem :woot:

(7,410 puan) tarafından
Rahimenin kulaginin cinlamadigi bir post yok sanırım :D
0 oy
tarafından
Seni anlindan öpmek istiyorum çünkü burada 2m ye hamileyim postlarini genelde Napacam bebeğim küçük ayiflaniyolar herkes e demiyorm gördüğüm postlar boyleeydi
(7,410 puan) tarafından
Canim maalesef o hataya dusuk yaptığım gebelik te bende dustum. Kizim 2 yasini doldurunca olsun istiyordum kazayla 4-5ay once oldu ozaman bende napacam diye dusunmustm. Post bile acmistim. Sonra hatamı fark ettim ve alistim ama Rabbim dersimi verdi. Şimdi cevremde bile biri hamile kalsa sakin dert edinmeyin derim. Rabbim veriyosa kolayliginida verir elbet.
tarafından
Tabiki de kuzum o piskolojiyi yaşamadım ama burada çok gördüm istemiyorum vs diyen çok kiziyorm benim kızım 5 aylık ve doğdu doğalı tek buyutuyorm hastanede ailemle sabahladigim çok oldu bir gün olsun niye istemiyorm demedim dedirtmesin Rabbim
(7,410 puan) tarafından
Ben kendim aslinda esime kızdıgim icin uzulmustum canim kaza olduğunu farkedip gec soyledi. Ama asla tepkim bebegme karsi degil di. Senin dediginide cok iyi anladim ve haklisin canim. Istemıyorum  demeeye hakkimiz yok. Zaten Rabbim nasip edecekse omur verecekse her turlu olacak. Olduktan sonra istemiyorum etmiyorum demek cok yanlis. Okadar evladi olmayip dua edenler var sukretmemiz gereken yerde boyle  şeyler  asla dememeliyiz. Allah muhafaza
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hele bi de son  haftalara gel insallah da öyle göreyim seni,  evdeki evladımı nasıl  bırakacağım  düşüncesi açısından :)

(7,410 puan) tarafından
Amin canim saolasin. Ben daha simdiden onun kaygisindayim canim ya soruda da yazmistim aslinda☺. Analik boyle  iste canim. Her turlu kaygimiz bitmiyor.
(3,695 puan) tarafından
Evet gördüm canım kaygını yazdığını:) son haftalar daha da artacak o düşün yani ben 37w1im aklımda kendim ve doğumdan çok kızımı evde bırakmakla oğluma kavuşmak var
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ayy Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende hamileyim gebeyiz gebe :D
(7,410 puan) tarafından
Kiz sende mi hamilesin:D hayirla kucahina al insaAllah canim.;))
(17,720 puan) tarafından
Evet benim 7 ay bitiyo ama büyüdü baya saol canım cümlemiz inşallah :)
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Kız bize de dua et bende 2. Yi istiyorum
(7,410 puan) tarafından
Rabbim ısteyen herkese nasip etsin canim. InsaAllah en hayirli zamanda seninde postunu bekliyoruz:))
(1,730 puan) tarafından
Daha epey var kız kocacığım yanımda yok :(
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Gözün aydın canım :-) Allah tamamına erdirsin 
(7,410 puan) tarafından
Amin canim cok saol;))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Planlı olarak bebiş beklemek daha güzel demi ☺️gözün aydın canım☺️
(7,410 puan) tarafından
Hahhaa aynen canim. ☺ kaza harbi gercek kaza etkisi yapiyor insana:D duvara toslamissin gibi. :D
(44,603 puan) tarafından
Benim ikiside  planlı oldu kaza şükür hiç olmadı dediğin gibi soklardan çıkamazdim:D
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Gözün aydın canim Allah ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin insallah
(7,410 puan) tarafından
Allah razı olsun canim cok saol

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 353 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Huzur:) (2,264 puan) tarafından soruldu