0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Dışarıda lodos var ,her yerden gürğltğler geliyor .3.5 aylık bebeğim var ve eşim 12 civarı geliyor. Korkuyorum evde . Off ,çok korkuyorum ne yapsam. ?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim burası da öyle evde tekim elektrik gitmesin diye dua ediyorum:D
tarafından
Yanıma el lambası aldım , sen de mum falan al hiç yoksa.Telefonumu şarjdan çıkaramıyorum,bebeğe çanta haxırladım.Kendi üstümü düzgün giyindim.Kafsmdan bir ton şey geçiyor off..
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Niye korkuyon canim bisicik olmaz aklina getirme
tarafından
Kafamda türlü senaryolar geçiyor, elektrik giderse o olursa bu olursa.Çanta bile hazırladım Bebeğin bezini falan koydum ..O derece korkuyorum.Samimi olsam komşuya çıkarım:((
0 oy
tarafından
Şuan aynı durumdayım. Balkondaki cam balkon sallamıyor resmen. Çamaşırı asamadım içeri girdim.. mutfak desen aspiratör borusundan rüzgar giriyor ses apayrııı
Eşim de gelmedi daha...
tarafından
Aynı aynı, off:((  Eşim en erken 11 de gelebilirim diyor.
tarafından
Biz evde bu haldeyiz. Dışarıda olan çalışanlar ne yapar  :((
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Hava çok kötü Ayetel Kürsi oku canım rabbim korusun
0 oy
(2,699 puan) tarafından

İstanbul küçükyalı da öyle çok rüzgar var yer yerinden oynuyo ama uğultu falan duymuyorum camlar pimapen ondan sanırım hiç ses yok 

0 oy
tarafından
Sakin ol dua et bı şey olmaz inslah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 460 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra98 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...