0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
Lodos var araba ile ilk kadın doğum için sonra da diş için Anadolu'dan Avrupa yakasin geçmem lazım ama şiddetli lodos var deniyor eşim de asker her zman izin alamıyor gidip gitmemekte kararsız kalıyorum ya giderken bişey olursa diye aklıma geliyor

6 Cevaplar

0 oy
(7,431 puan) tarafından
bence ertele Allah korusun bugun haberlerdr gordum koca tır bıle devrıldı 
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yarin öğleye kadar temkinli olun dediler haberlerde istersen ertele nolur nolmaz Allah korusun.
(8 puan) tarafından
Doğumum yakın ve dişimin arkasında tel vardı o kırıldı ne yapsam emin olamadim ya doktor da sadece salı günleri geliyor oraya o yüzden yarına almıştım
0 oy
(88 puan) tarafından
Mümkünse haftaya erteleyin okullar dahi tatil edildi 
(8 puan) tarafından
Sürekli iş yeri izin vermiyor salı günü toplantısı var haftaya ne yapsam bilemedim doğumdan sonraya da bıraksam çok uzun vakit alır kararsız kaldım sabah eşim uyanınca ona sorayım en iyisi teşekkür ederim
(88 puan) tarafından
Rica ederim giderseniz de Rabbim muhafaza eylesin
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Bence erteleyin dün bende hastaneye tahlil göstermeye gittim bebeğimle ama çok pişman oldum hava gerçekten felâketti. 
tarafından
Bende tesadüfen randevu buldum ama kesin hava şartlarından iptal edildi cesaret edemedim çocukla gitmeye vazgeçtim
(4,584 puan) tarafından
Iyi yapmışsınız ya gitmemekle.
0 oy
(7,198 puan) tarafından
Köprü kullanmayın bence koca kamyonlar devrildi. Bende annem için gitcegim ama tek vesait ile ..
0 oy
(818 puan) tarafından
Benimde bugun kontrolum var 39+4 mecbur gidicem gecen hafta da gidemedim zaten bakalim Allah yardimcimz olsun 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 461 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy
8 cevap 288 göst.
0 oy
8 cevap 260 göst.