0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dışarıda lodos var ,her yerden gürğltğler geliyor .3.5 aylık bebeğim var ve eşim 12 civarı geliyor. Korkuyorum evde . Off ,çok korkuyorum ne yapsam. ?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum dua et bir sey olmaz Allahin izniyle ❤️☺️korkma 
tarafından
Ediyorum ama yine de korkuyorum evin kapısı rüzgardan ses yapıyor.Komşularla samimi olsam çağırırm ama değilim .off:(( Eşimi aradım en erken 11 de gelirim diyor gelemem diyor.
-Reklam-
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Korkma cano evin içinde bişey olmaz Allahın izniyle senin yanında melek var . Ben kızım yanımdayken hiç korkmuyorum nedense içime ferahlık geliyo
tarafından
Tek olsam bu kadar korkmammkızım için de ayrıyetennkorkuyorum.Kıxım var kuşum var..Off:( 2 can daha var yanımda... Dışarıda ambulans itfaiye sesleriiii :(
0 oy
tarafından
Kiz duani et niye korkuyon disarda olanlar evi olmayanlar ne halde onlari dusun onlarada dua et icin ferahlasin
tarafından
Onları düşünemiyorum bile ben bu haldeysemm...:(
0 oy
(17,747 puan) tarafından
Korkma kuzum bişey olmaz Allaha sığın dua et korku için dualar var
tarafından
Ediyorum da kafamı dağıtamıyorum
(17,747 puan) tarafından
Filmm filan  aç
tarafından
Sağol ilgin için..Televizyon olan odaya hiç gidemiyorum..Orada ağaçlar var iyice korkuyorum.
0 oy
(119,287 puan) tarafından
anneni ara o sskinlestirir seni
tarafından
Aradım da bir şey olmaz korkma hrrkes senin gibi diyor.:((
0 oy
tarafından
Korkma canim dualarini oku bişey olmaz Allah'ın izniyle. Allah yuvası olmayanlara yardım etsin. Kimseyi sokağa düşürmesin.
tarafından
Amin Allah onlara yardım etsin ama yine de korkudan kendimi toplayamıyorum
0 oy
(82 puan) tarafından

Canım bende yalnızım bebeğim seninki kadar korkma bir şey olmaz seslerin nereden ve neden geldiği belli televizyonun sesini aç biraz kafanı dağıt dua oku bebişine bak zaman güzel geçer inşallah eşine gelene kadar :)

tarafından
Desteğiniz için saüolun ,buraya yazıp bir kaç insanla iletişm kurunca kafam dağıldı ..Çok kalp♥️
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Nerde yşyon bnnmde eşim de 12 de glck hiç korkmuyorum vallahi bnnde istanbul dayım
tarafından
Göztepe tarafı
0 oy
tarafından
Canım bir şey olmaz Allahin izniyle bizde de çok aşırı vallahi Rabbım korusun inşallah dua er bol bol
tarafından
Desteğiniz için çok saüolun dün sayenizde kafam dağıldı.Sonrasında da rüzgar dindi zaten .
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kızzz amaa rüzgardan da korkulur mu.i hiç cesur ol biraz bebek sahibisin artık. Korkuları bir kenara bırak. Nolacak evde.. Soba  varsa tüter. Diye kork. Baska bişi den korkma bişi olmaz. Eser eser diner rüzgar. 
tarafından
Lohusa üzerinden 3 ay geçti ama halen evhamlarımı,endişelerimi ,panik ataklığımdan kurtulamadım
0 oy
tarafından
Aşkm nie korkuyosn dua et , istanbulda sabahtan beri var benmde eşim 2 civarı gelcekmiş dua ettm kızımla oturuyorm yapcak bişey yok başka 
tarafından
Çok sağol desteğin için...Ben ölmekten değil ama o kargaşadan korkuyorum..Elimde değil .. Lohusalıktan dolayı çok korkak oldum. :(
0 oy
tarafından
Allah dışarı.kalan insanlara hayvanlara yardım etsin ..sen evin içindesin yine şükürki..
tarafından
Şükür de insan ister istemez korkuyor ,çok sağol desteğin için
0 oy
tarafından
Aynı durumdayz kız gel bize:))
tarafından
:)) Çok sağolasın.Dün çok kötüydü buraya yazınca kafam dağıldı.İnşallah bugün de olmaz.
tarafından
Sende sağol cnm:))
0 oy
tarafından
Allahin izni ile hiç birsey olmaz. Bol.bol dua edin. 
tarafından
Çok sağolun destek olduğunuz için ,dün korkum geçince buraya girmedim tekrar hatırlamamak için.
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Korkma canım benim eşimde gececi gece 4 yaşındaki oğlumla yalnızım oğlumla beraber dua edip yatıyoruz 
tarafından
Buraya yazınca kafam dağıldı dün sayenizde çok sağolun,korkuyorum elimde olmadan..
0 oy
tarafından
Canım pencerelerden uzak durun bol bol dua edin 
tarafından
Geçti buraya yazınca kafamı dağıttım sizlerin yorumuyla çok sağolun..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra98 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,244 cevap

34,839 kullanıcı

...