+1 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar 6 ay oldu napsam olmuyor güzellikle anlattım kızdım  hamileyim de bi yandan da çok bunaldım bu konuda. Görüyorm ıkındığını  hadi tuvalete gidelim diyirm uok asla gitmiyo yapınca yaptım diyo yıkamaktan temizlemekten de usandım artık. Ciste hiç bir problem yok. 3 günde öğrendi. Konusuyo derdini anlatabiliyor. Neden diyorm tamam Soylcem annecim diyo aman yine aynı şimdi bu kadar zamandan sonra bezleyemem de. Bi çaresi varsa söyleyin yada yaşayan var mi

4 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından
Kaka yapmaktan korkuyor olabilir mi? Eşimin yeğeni de öyleydi çişe giderdi ama kaka yapmazdı. Zamanla alıştı 
(2,423 puan) tarafından
6 ay cok üzüm değil mi :(
(2,709 puan) tarafından
Bilemiyorum ki ama onun da alışması baya zamanı almıştı.
-Reklam-
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kaka yapmaktan korkuyordur canım kakanın pis bir şey olduğunu söylediysen kızdıysan yada canı acıdıysa ondan olmuştur.

Güzellikle konuş öncelikle kakanın tuvalette yapılacağını anlat sonra ona birlikte bay bay demeyi öğret bak şimdi sen kakanı buraya yaparsan sana ödül vereceğim hemde kaka burada kalmak istiyormuş hadi ona bay bay yapalım gibi çocuklarda pekiştireç kullanıyoruz bu gibi durumlarda bu da ufak her zaman ulaşılabilir ödüller öpücük el çakma alkış gibi emin ol geçecek hamileliğin verdiği hormanlarla ağırlık ile zorlanıyosun ama emin ok o senden daha çok zorlanıyor kızma sakin kalmaya çalış öğrenecektir 
(2,423 puan) tarafından
Evet olabilir canım Bi ara çok sinirlendim bide isrltufta ettiğim dönemlerde kendimi tutamadım çok kızdım hata ettim  biliyom umarım alışır hemencik
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Başka bilgisi tavsiyesi 0lan 
0 oy
(601 puan) tarafından
Sticker flan alabilirsin canım kakanı her yaptığında bı tane vericem yapıştır de sonra bir sürü olcaklar sayicaz de yda sevdiği ama her zaman vermedigin bı yiyecek varsa onu söyle kısacası ödüllendirme yoluyla alıştırmaya dene bay bay yaparak sifonu kendi çekmesini göstererek zamanla alisacaktir 
(2,423 puan) tarafından
Hepsini yapıyorm kuzum. Şimdi son zamanlarda zıp zıp istiyor top gibi bisi. Eğer öğrenirsen qlmaya gidelm  alalım dedim bakalım. Napcak
(601 puan) tarafından
He aynen canım öyle yap bnde kıza öğretmeye çalışıyorum 1.5 yaşında çişini yapiyo bazen kakasınıda yapiyo ama yaptıktan sonra mama diyo gulsemmi aglasammi bilemiyorum :DDD
(2,423 puan) tarafından
Ay maşallah seninki küçükmüş  bizim dana 3 yaşında:D
(601 puan) tarafından
Annem sayesinde oldu birazda canım yoksa bn hiç cesaret edemezdim daha anlamaz diye doğduğundan beri bezi her açtığında çiş diye diye alistirdi onu bana geldikçe bnde öyle devam ettim öyle öyle alıştı çok şükür zorluk cikarmiyo bna ama henüz bezini çıkarmaya cesaret edemedim hala takıyoruz sadece bezine yapma tuvalete yapcaz diyorum  öğrenir canım ya :) bez baglamayinca sıkıntı olur tabi senin için hele kaka :D
(2,423 puan) tarafından
Valla yaaav artık sabırlı olcaz napalm:)))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.